Środa 21.09.2011

"Żaden szanujący się projektant NIE OBMACUJE MODELEK!"

Piotr Krajewski Top model Joanna Krupa Marcin Tyszka Dawid Woliński Karolina Korwin-Piotrowska

"Żaden szanujący się projektant NIE OBMACUJE MODELEK!"

Projektant mody Piotr Krajewski postanowił podzielić się z nami swoją opinią na temat programu TVN Top Model ogólnie oraz składem jury w szczególności.

To, co widziałem w "Top Model", przechodzi ludzkie pojęcie! Żaden szanujący się projektant nie obmacuje modelek na castingach - atakuje w Super Expressie. To, co zrobił Woliński, jest żenujące, poniżające i bije w cały świat mody. Zdecydowanie brak talentu w modzie! Ocena modelek oraz słownictwo, którym ten pan operuje, nie ma nic wspólnego z modą - ogłasza w tabloidzie. Szkoda, że Joannie Krupie nie przeszkadza to, że proponuje się uczestniczkom zdejmowanie staników. Tacy ludzie i takie zachowanie bezcześci poświęcenie wszystkich wielkich ludzi mody! To, co widziałem, nadaje się do prokuratury. Jestem tym zdruzgotany!

 

Piotr Krajewski szerszemu gronu odbiorców znany jest głównie z publicznego zarzucania hipokryzji jurorce Top Model, Joannie Krupie (zobacz: "Kolagen, który ma wciśnięty w usta, jest pochodzenia zwierzęcego!"). Najwyraźniej obrażanie gwiazd TVN-u to jego metoda na zaistnienie. Chociaż akurat w tym przypadku trudno odmówić mu racji.

Taki Marcin Tyszka? Ręce opadają. Postawa tego pana jest żałośnie śmieszna, sam siebie ośmiesza. Jak można na litość boską oblać modelkę sokiem i oblizywać - było to bardzo niesmaczne. Pomijam fakt, że powiedział do uczestniczki programu: "Zdejmij stanik, a przejdziesz dalej". I przeszła. Oznacza to, że aby zostać uczestniczką pięknego świata mody, trzeba się rozebrać?! - pyta retorycznie rozgoryczony prejektant. Korwin-Piotrowska? To całkowita pomyłka. Co ta kobieta robi w tym programie? Jej oceny są bezczelne, na poziomie uczennicy szkoły podstawowej klasy 4. Poza tym Piotrowska jest od wszystkiego, czyli od niczego. Ma problemy z samą sobą i myślę, że wynika to z braku akceptacji samej siebie.

Zgadzacie się z tak ostrą oceną? Czy dziewczyny w Top model są naprawdę poniżane i degradowane jak we włoskiej telewizji?

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (2239)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.09.2011 11:55
zgadzam sie w 100% i jesli bedzie sie na to pozwalac to niedlogo zobaczymy tam tez sex...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.09.2011 11:56
ma racje ale co z tym zorbic? no co
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.09.2011 11:56
W Top model nie ma zadnej pięknej,błyskotliwej dziewczyny,same wsiochy,jęczace prostaczki,które dla pozostania w tym programie nawet posikałyby samą siebie by zostać. cholernie demoraliujący program, a Piotrowska tak głupia,że nie można jej słuchać.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.09.2011 11:56
Nie znam faceta, ale program oglądam. To naprawdę żenada . Ten człowiek ma rację.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.09.2011 11:56
macanie modelek jest obleśne. rozumiem prosbe, zeby sie rozebraly ale nie ma potrzeby ich dotykania. zgadzam sie, ze to sie nadaje do prokuratury. caly ten program jest zenujacy. dalam rade obejrzec 5 minut i wiecej nie wlacze.
Ładowanie komentarzy…