Trwa ładowanie...
Przejdź na

Doda pozuje z nowym facetem! (ZDJĘCIA)

1442
Podziel się:

Wyjdzie jej to tym razem na dobre?

Doda pozuje z nowym facetem! (ZDJĘCIA)

W sobotę na pokazie najnowszej kolekcji okularów Ewy Minge pojawiła się Dorota Rabczewska ze swoim nowym chłopakiem. Ostatnio unikała uraczej publicznych wystąpień. Najwyraźniej poczuła się na tyle pewnie w nowym związku, by po raz kolejny publicznie potwierdzić, że Błażej Szychowski to coś więcej niż lekarstwo po bolesnym zakończeniu narzeczeństwa z Adamem Darskim.

Od czasu rozstania z Nergalem Dorota spotykała się z kilkoma mężczyznami, ale najwyraźniej dopiero poznany na planie jej teledysku choreograf zdobył jej zaufanie. Do tego stopnia, że postanowiła po raz kolejny chwalić się publicznie związkiem. Czy tym razem dla odmiany wyjdzie jej to na dobre?

Jak oceniacie, Błażej pasuje do niej bardziej niż poprzednie miłości jej życia?

KOMENTARZE
(1442)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
gość
14 lat temu
CO ZA GEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TYLKO P****Y DEPILUJĄ SOBIE BRWI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
14 lat temu
wieje chłodem...
gość
14 lat temu
Ona jaka jest,to każdy wie,ale ten bubek pozujący przy niej jest żałosny,jak tresowany piesek..."Pani" każe mu spojrzeć w obiektyw-bubek patrzy,"pani" każe mu złapać się za pośladek-bubek ją łapie,"pani" każe mu się w nią wpatrywać- bubek się wpatruje...Żałosny chłopiec na posyłki,który jest tylko dodatkiem do niej.Co to za zawód "choreograf"? Choreograf może wymyślać układy taneczne do turniejów tanecznych,dla zespołu tanecznego w jakiejś rewii tanecznej albo w teatrze,balecie.Po ch...j jest potrzebny choreograf "artystce,która śpiewa "disco-polo na rockowo" i występuje na gminnych festynach i przed supermarketami? Czy do drapania się sztuczną ręką po kroczu i klepania się po wypiętych pośladkach,potrzebny jest choreograf?Wg mnie,nie jest potrzebny... Kiedyś piosenkarzom i zespołom rockowym nie potrzeba było choreografii i jakichś roznegliżowanych tancerzy homoseksualistów,którzy się gibią w tle do muzyki,a zespoły opierały się na swojej muzyce,tekstach piosenek i spontanicznym kontakcie z publiką.Choreograf może się przydać do kręcenia teledysku i przy koncertach w stylu disco-pop,a nie przy muzyce opartej na rocku.Rabczewska wykonuje tandetne piosenki,ale jednak na rockową nutę.
gość
14 lat temu
Matko ten gej ma nawet zrobione brwi!Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
gość
14 lat temu
Ludzie jak ona zalatuje wiochą... Nie dość, zegra disco polo to jeszcze znow wraca do tandetnego stylu jaki miala kiedys. w dodatku zbrzydła przeokropnie. Zero kobiecosci i atrakcyjnosci.
NAJNOWSZE KOMENTARZE (1442)
gość
14 lat temu
Więc dj ej włącz dla Państwa nowoźeńców piosenke Budki Suflera Bal Wszystkich Świętych i długii rower stąd!bo jeszcze i ja tak skończe,spadam.kropka.
gość
14 lat temu
Zresztą co mnie to obchodzi o którą góre lodową się rozkórwi ten tytanic, ale teledysk który koleś zrobił jest do dupy.i skasował za to siano,stąd te oczy przećpane, przypomina to mi taką piosenke-gdzie scenarzysta forse przepił ,chyba Budki Suflera
gość
14 lat temu
A kapela liczna, ciekawe czy wszystkich przeleci..to jak tytanic..
gość
14 lat temu
Najpierw był romans z perkusistą,teraz z choreograłem,który jak na choregrała to ma bardzo słabe pojęcie o modnych ciuchach i dopasowanych,lepiej sie bym ubrał w sekenchendzie
gość
14 lat temu
prawdziwa miłosc nie potrzebuje widza.
gość
14 lat temu
a ten gościu na zdjęciu to dopiero KU.............on,zawodowy.
gość
14 lat temu
gościu wyluzuj,albo bierz tabletki....
gość
14 lat temu
ona nie jest zakochana,tylko udaje ,na złosc nergalowi.
gość
14 lat temu
biedna,musi przyklejać tapetę na twarz,bo inaczej stara rura.
gość
14 lat temu
wkrótce bedzie palic jego swetr na balkonie
gość
14 lat temu
wyglada jak nergal :/
gość
14 lat temu
Przeciez to większa wersja Darskiego
gość
14 lat temu
glupota!nie pasuja do siebie.z Nergalem taka wielka miłość doda tyle dla niego zrobila jak byl w szpitalu byla za nim g****a ale im nie wyszlo a szkod...oni byli sobie przeznaczeni...ha ha ku**a co ja tu w ogole za brednie wypisuje...ha ha wisi mi to!!!!
gość
14 lat temu
to ten gosc co grał w teledysku górniak
...
Następna strona