Trwa ładowanie...
Przejdź na

Urbańska chce prowadzić "Taniec z gwiazdami 14"

636
Podziel się:

"Wiem, że moje początki w programie były trudne, ale teraz jest już lepiej" - reklamuje się.

Urbańska chce prowadzić "Taniec z gwiazdami 14"

Natasza Urbańska otrząsnęła się już chyba z traumy po spektakularnym niepowodzeniu w pierwszych odcinkach Tańca z gwiazdami. A przynajmniej tak twierdzi. Żona Janusza Józefowicza przyznaje, że bardzo obawiała się pierwszego odcinka programu i zjadała ją trema. Natasza postanowiła zwrócić uwagę wszystkich na fakt, że (swoim zdaniem) już lepiej sobie radzi jako gospodyni show.

Wiem, że moje początki w programie były trudne, ale teraz jest już lepiej - reklamuje się w wywiadzie z magazynem Flesz. Pomogła mi bardzo ekipa show. Zresztą mnie niepowodzenia zawsze mobilizują do jeszcze większej pracy. Prowadzenie programu to dla mnie coś zupełnie nowego, ale bardzo mi się podoba.

Na pytanie, czy chciałaby poprowadzić kolejną edycję Tańca z gwiazdami odpowiedziała: Pewnie, że tak. Jedyna nadzieja więc w tym, że TVN-owi zabraknie gwiazd na 14. część show. Historia uczy jednak niestety, że gwiazdy zawsze się znajdą...

KOMENTARZE
(636)
gość
10 lat temu
ok
gość
10 lat temu
to chyba tylko jej się tak wydaje że jest fajnie. Ten program z tymi jururami (fraszy ńska, józefowicz) i prowadząca to jedna wielka porażka. NIE CHCEMY 14 edycji
gość
10 lat temu
Natasza ciagle soebie nie radzi. jest smutna i zachowuje sie jakby prowadzila program o powodzianach a nie show
gość
10 lat temu
Jak ona to będzie prowadziła to ja nie będe tego oglądała tak jak robie to teraz.I basta.
gość
10 lat temu
Tzg. jest teraz najgorszym odcinkiem . Powinni wrócić poprzedni jurorzy było wesoło i ciekawie . Teraz każdy sobie rzepkę skrobie ! Natasza i Józek popsuli atmosferę jest sztywno i BEZNADZIEJNIE !!!!!!!!!!!!
Najnowsze komentarze (636)
gość
10 lat temu
Kiepska. I drewniana jak Pinokio.
gość Janka fr...
10 lat temu
Oglądalam, lubiłam i przestałam, kiedy malżeństwo zaczęło się produkować. Nataszę bardzo lubię , Józefowicza nie cierpię i wydaje mi się, że on ma na nią wpływ paraliżujący w tym programie. Może teraz to się zmienilo , ale nie oglądam więc nie wiem.
gość
10 lat temu
weźcie te idiotkę
gość
10 lat temu
Powinna wrócić Kasia!!!!!!!!!!!Natasza do domu!!
gość
10 lat temu
okropna para,psuje cały program!!
gość
10 lat temu
lepiej nie znaczy dobrze
gość
10 lat temu
racja!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
Zdecydowanie wolę Paulinę Sykut na polsacie ,jest ładniejsza i lepiej prowadzi program choc też debiutuje.Jest błyskotliwa fajnie się jej słucha i ogląda a jak patrzę i słucham Urbańskiej to się zbiera na mdłości!!!
gość
10 lat temu
Masakra ona nie nadaje sie do prowadzenia jakiego kolwiek programu,no chyba ze do rozkraczonego tańca w LA.
gość
10 lat temu
TVN dziadostwo nie stać ich na profesjonalną prezenterkę tylko lalunie, która się poprostu nie nadaje, zanim coś wyjakato myśli godzinę a na sam koniec po kilku odbcinkach patrzy dalej na podpowiedzi z numerem tel bo nie potrafi zapamiętać, żenada!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
co z tego ze chce skoro nie umie, wywalic ja
gość
10 lat temu
urbańska tylko szczerzy zęby// jest g l u p i a .....mamy tego dość...niech to ktoś przekaże tvn. fraszyńka jest nie potrzebna do tego składu i józefowicz tez nie. Natasza..niech tańczy, ale niech się nie odzywa. Jest miła...ale to za mało na ten program...........................
gość
10 lat temu
ni eoglądam tego programu przez nataszę, józefowicza, przez to , że wywalono wodeckiegi i ta starszą pania i byłą prowadząca.........teraz ten program to żenada, a ten kto wymyślił zmiany to powinni mu mniej wyplaty dać..........................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
teraz jozek powinien wymienic zeby,
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie