Niedziela 06.11.2011

Kora: "Lansuję i pokazuję ludziom swój gust"

Kora Jackowska Must be the music Kora

Kora: "Lansuję i pokazuję ludziom swój gust"Agencja FORUM

Druga edycja Must Be The Music powoli zbliża się do finału, a dopiero teraz Kora Jackowska wyznała dlaczego postanowiła zasiąść w jury muzycznego show. Jak zawsze skromnie wokalistka Mannamu podkreśliła w wywiadzie, że to ona jest największą gwiazdą sędziowskiego składu.

Ja mam swoje zdanie. Lansuję i pokazuję ludziom swój gust - powiedziała znana z ciętych wypowiedzi Kora. Następnie dodała, że podpisując kontrakt na udział w programie nie wiedziała kim są pozostali jurorzy. Po raz pierwszy usłyszała nazwisko Zapendowskiej, Sztaby i Łoza.

Nikogo z nich nie znałam. O Adamie Sztabie nic, o Elżbiecie Zapendowskiej nic - wylicza Kora. Nie wiedziałam kim oni są. O tym, kim jest Łozo dowiedziałam się, jak Kamil włączył mi muzykę zespołu Afromental. Tak że nie za bardzo wiedziałam, z kim mam do czynienia... Ale oni wszyscy wiedzieli, kim ja jestem...

Cieszycie się, że Kora łaskawie zgodziła się zaprezentować Wam swój gust? ;)

Agencja FORUM

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (812)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2011 13:00
masakra ;p nie lubię jej ! miała tyle operacji i niby myśli że jest piękna... a jest obleśna;p po za tym głupia i wredna.... a jej ostatnia piosenka ping pong co to ma w ogóle być ?!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2011 13:01
mam 22 lat kojarzę ją i znam jej piosenki, kojarzę Łoza, Zapendowską i Sztabę, ale po tej wypowiedzi budzi we mnie odrazę, nie wieżę że ich nie znała wcześniej .. chciała z siebie zrobić większą gwiazdę od pozostałych jurorów.. ta wypowiedz to jej sposób na lans.. nie uważam żeby była bardziej znana od pozostałych ...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2011 13:01
coz, to torche tak jakby amerykanin cieszyl sie ze jest najwazniejszym czlowiekiem na ziemi ...tylko dlatego ze nie wie ze istnieja takie kraje jak Polska, Wegry, Holandia, Wlochy- i bylby jeszcze z tego dumny;)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2011 13:02
Pani Koro bardzo nie ładnie... brak skromności !!! do nieba raczej Pani NIE TRAFI!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2011 13:02
moja mama juą kojarzy, a ja nie...tylko z tego show
Ładowanie komentarzy…