Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Promuje bezsensowną śmierć zwierząt!"

612
Podziel się:

"Uśmiercanie zwierząt nie odbywa się w warunkach "VIP-owskich"."

"Promuje bezsensowną śmierć zwierząt!"

Coraz więcej osób publicznych protestuje przeciwko noszeniu naturalnych futer. Nawróciły się nawet niedawne miłośniczki noszenia na sobie takich płaszczy: Kinga Rusin i Jolanta Kwaśniewska. Uznały widocznie, że to się im bardziej opłaca. Małgorzata Kożuchowska nie za bardzo przejęła się jednak niedawnymi skandalami i na ostatniej imprezie zaprezentowała się w płaszczu z futra wielbłąda-albinosa wykończonym norkami.

W rozmowie z Superstacją, aktorka zachwycała się nim, reklamując, że to "kwintesencja kobiecości". Fundacja Viva, odpowiedzialna za akcje przeciwko Annie Musze i Magdzie Gessler, zaatakowała również Kożuchowską. Doczekała się nawet swojego plakatu.

Takimi wypowiedziami pani Małgorzata Kożuchowska przyczynia się do promowania futer naturalnych, co jest bezpośrednim promowaniem bezsensownej śmierci zwierząt - grzmi w tygodniku Twoje Imperium prezes fundacji, Cezary Wyszyński. Nieważne, jak luksusowe jest okrycie, życie zwierząt i ich uśmiercanie nie odbywa się w warunkach "VIP-owskich". Od osób publicznych domagamy się przewidywania wpływu, jaki swoją postawą mogą wywrzeć na fanach.

Jak myślicie, zrobiło to na niej jakiekolwiek wrażenie? Jak poinformowała agentka aktorki, Kożuchowska "przyjęła do wiadomości" stanowisko obrońców zwierząt. Niestety dla wielbłądów albinosów, zapewne nie rozpatrzy dylematu na ich korzyść.

Przy okazji: Kto Was bardziej irytuje: celebrytki puszące się w futrach zdartych ze zwierząt rzadkich gatunków, czy świeżo nawrócone ekolożki, które mają jeszcze pewnie w szafach kolekcje godne Cruelli de Mon? Ciekawe swoją drogą, co zrobią z wszystkimi swoimi futrami.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(612)
gość
11 lat temu
mnie natomiast denerwują ludzie, którzy zwykle sprzeciwiają się przemocy wobec zwierząt, ale jeśli chodzi o futro kożuchowskiej są już bardziej skłonni dać spokój tej sprawie, bo to futro bardzo przypadło im do gustu. Hołota.
gość
11 lat temu
Prawdziwych futer ludzie dowartościowani, z prawdziwą klasą i smakiem nie potrzebują. Przecież można postarać się o sztuczne futro, zupełnie nie odbiegające wyglądem od tego prawdziwego. Ale tutaj trzeba być próżnym, tepym i bez serca. Zresztą, jak by to brzmiało na salonach "Jakie piękne futro, prawdziwe?" "Nie, sztuczne:(". No wstyd się pokazać w takim u elity, gdzie panuje moda na sku...yństwo, pychę i oziębłość oraz królują kompleksy i idiotyczny lans.
gość
11 lat temu
A taka z niej bogobojna katoliczka...
gość
11 lat temu
takie samo futro mogli jej uszyć ze sztucznych materiałów, musiała dla własnego widzimisię skazywać na niepotrzebną śmierć te wielbłądy? ludzie są gorsi od zwierząt, które dla futer nigdy się nawet nie pogryzły!
gość
11 lat temu
wielka "aktorka" jednego grymasu na buzi, nie znosze jej, jakos mnie drazni
Najnowsze komentarze (612)
Gość
5 lata temu
Jak nie ona to kto inny by takie futro kupił.
gość
7 lat temu
jesteś okrutna ty chcesz zabijać zwierzęta one są jak ludzie one czują. no i dobrze że ja chce zbudować policje dla zwierząt. będę ratować zwierzaki!!!!!!!!
gucci outlet ...
8 lat temu
nike outlet gucci outlet online
gucci outlet
8 lat temu
gucci outlet gucci outlet
gość
8 lat temu
Na ostatniej imprezie??? Przeciez ona niedługo rodzic będzie a na tym zdjęciu nie ma śladu ciąży...odgrzebane, odświezone i odgrzane zdjęcie sprzed jakiego czasu??
gość
8 lat temu
Kożuchowska też wcześniej się promowała jako obrończyni zwierząt ale Ochnik i inni jej "przestawili" światopogląd. Straszne że garść srebrników jest dla takich ludzi wszystkim.
gość 75
8 lat temu
Chce miec fotro to niech sobie swoje wlasne na nogach zapusci
......
11 lat temu
ku**a znalazła sie aktorka ze złotym sercem -.-
Znawca kobiec...
11 lat temu
GŁUPIE KMIOTY!! To jest zwykły płaszcz z welny wielbłąda !!! Amerykanka Krup.... robi Wam wode z mózgu . Ludzie czy Wy widzieliscie ekskluzywne FUTRO??? Chyba u babci Stasi nutrie podające naftaliną. Mohery co tydzien paraduja do koscioła w beretach i nikt afery nie robi!! Aska bije kabze na głupim ludzie , popularnosc rosnie......!
gość
11 lat temu
DOKŁADNIE. RADZE SIE TROCHĘ ROZEZNAĆ ZANIM NAPISZE SIĘ GŁUPOTY
gość
11 lat temu
cóż kobieta ma kompleksy i problemy - kompleksy powodują problemy, popada w alkoholizm, w dodatku jakby ubrała się w złoto to i tak będzie wstrętną dzidzią z klubu disco
eett
11 lat temu
To wszyscy przestańmy żreć kotlety i nosić buty ze skóry. Jest mięso, to i skórę się wykorzystuje do produkcji futer, czy torebek. Ci obrońcy zwierząt posrane w główkach mają. Ględzą dla samego ględzenia.
gość
11 lat temu
dajcie spokuj tej hance ja niestac na takie futro, a kozuchowska tak i dlatego to sie nazywa barbazynstwo idlatego za takie cos sie powinno isc do wiezienia
gość
11 lat temu
A dlaczego tak klniesz? Poza tym, i kożuch i Kożuchowska pisze się przez "ż'!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie