Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rodowicz dostanie "tylko" 70 tysięcy!

401
Podziel się:

Dwa razy mniej niż rok temu. Kryzys?

Rodowicz dostanie "tylko" 70 tysięcy!
bECmQrkR

Trudno o lepszy dowód na to, że globalny kryzys ekonomiczny dotarł już do polskiego show biznesu. Miasta i stacje telewizyjne tną wydatki sylwestrowe. Tylko Lublin wykazał się trudną do wytłumaczenia hojnością, proponując Beacie Kozidrak aż ćwierć miliona złotych (!) za godzinny występ. Zobacz: Dostanie 250 tysięcy za jeden koncert! To dużo więcej niż na całego sylwestra wyda w tym roku Kraków. Koszty imprezy na rynku szacowane są na 150 tysięcy złotych.

Polsat, który organizuje sylwestra w Warszawie także szuka oszczędności. Ale w tym roku nie będzie trudno zmusić gwiazdy do obniżenia oczekiwań finansowych, bo koncert Polsatu jest dla nich jedyną możliwością zarobku. Dwójka organizuje bowiem imprezę z muzyką jazzową i folkową.

Muzycy bez szemrania podpisują więc kontrakty z Polsatem, chociaż zawarte w nich sumy są znacznie poniżej ich zeszłorocznych oczekiwań. Podpisała nawet Maryla Rodowicz, która w ubiegłym roku we Wrocławiu zarobiła 140 tysięcy złotych. W tym roku musi zadowolić się sumą o połowę niższą. A i tak, jak twierdzi Fakt, udało jej się wynegocjować jedną z najwyższych stawek.

bECmQrkT

Jak myślicie, czy gwiazdy powinny zarabiać na takich imprezach aż tyle? To, ile wydaje Polsat, to oczywiście sprawa Polsatu, ale wysokość tych ogromnych gaż za koncerty plenerowe (szczególnie letnie) jest podbijana głównie przez samorządy lokalne dające "igrzyska" wyborcom. Wystarczyłoby przecież ustalić jakiś kryzysowy pułap wysokości takich stawek z publicznych pieniędzy i państwo oszczędziłoby na tym dziesiątki milionów złotych rocznie.

bECmQrlu
KOMENTARZE
(401)
Maryla wspier...
10 lat temu
bleeee
gość
10 lat temu
kto tego próchna słucha?
gość
10 lat temu
..::HIT::.. Dowiedz się już teraz gdzie znajduje się Twój mąż, chłopak, znajomy, dziecko, żona, dziewczyna... czy ktokolwiek inny! Wejdź na mbclub.tk
bECmQrlv
gość
10 lat temu
Władze Lublina niech dofinansują najbiedniejszych ,a nie płacą horendalne kwoty przeciętnej piosenkarce.Kto jej chce jeszcze słuchać?!Chyba babcie i dziadkowie.
gość
10 lat temu
Placa takie sumy,a dla biednych nie maja na wsparcie.Wstyd!
Najnowsze komentarze (401)
hXlcD3 anbdg...
8 lat temu
hXlcD3 anbdgfdjrszv
8hz7Hp tznia...
8 lat temu
8hz7Hp tznianooaesj
Meridian / ...
8 lat temu
Meridian / Chciałbym osobiście poznać osoby ktf3re wybrały ten syf jako hymn na Euro, ludzie jaką wy macie grupę znideołężnienia umysłowego chyba nie da się tego pomierzyć. Hymn to z definicji coś podniosłego o wielkiej treści i formie a nie piosenka na nawoływanie kur do kurnika. Proponuję aby przed zespołem Jarzębina na meczu otwarcia, przed nimi wypuścili świniopasa ze świniami, a za nim chłopf3w ze snopkami siana na plecach i na pewno będzie lepszy efekt całości w połączeniu z genialnym tekstem i rytmem. Ci co piszą że tekst jest prosty, wpada w ucho i melodia jest fajna mają oczywiście rację .moja cf3rka ktf3ra ma 8 lat śpiewa to sobie w piaskownicy jak lepi babki z piasku, no i w sumie wcale się jej nie dziwię dla takiego małego dziecka to idealna piosenka, więc zapraszam resztę społeczeństwa ktf3ra postawiła na Jarzębinę do wspf3lnej zabawy w piaskownicy z moją cf3rką .wychodzimy codziennie o 18.
gość
9 lat temu
Oj babciu czas juz na e m e r y t u r ę.NAJWYŻSZY CZAS PANI MARYLO?
gość
9 lat temu
Oj babciu czas juz na e m e r y t u r ę.NAJWYŻSZY CZAS PANI MARYLO?
gość
9 lat temu
nie jest to sprawa Polsatu ile płaci - bo płaci z naszych pieniędzy. z takim podejściem już jeden moloch TVP stracił. są na dobrej drodze aby też stracić klientów
gość
10 lat temu
wstyd że rodowicz i kozidrak płaci się ze sk,ładek emeryckich ciężkie pieniądze za tak marne występy.na lekarstwa żal dofinansowania a na te marnoty nie.żałosne
gość
10 lat temu
żenada , znowu 80% " gwiazd " grało z plejbeku !!!! , ja bym im nie zapłacił !
bECmQrln
gość
10 lat temu
okropne ,a tak 5000 tys .by nie wystarczylo?
gość
10 lat temu
gość
10 lat temu
tak biedaczka, to jest kpina w stosunku do pracy innych ludzi, która wiąże się z odpowiedzialnością . I bardzo dobrze z ekoniec z tym zadzieraniem nosa
gość
10 lat temu
Fuuuu ale ma gluta w nosie na tym pierwszym zdjęciu
gość
10 lat temu
Fuuuu ale ma gluta w nośie na tym pierwszym zdjęciu
gość
10 lat temu
kurka, tym samograjom to bym dał max średnią krajowa na członka zespoło/koncert. Nie dajmy się zwariować
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECmQrmg
bECmQrmh
bECmQrmi
bECmQrmj
bECmQrmk
bECmQrlP