Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kacper Sikora WYGRAŁ "Mam talent 4"!

845
Podziel się

Słusznie? Głosowaliście na kogoś?

Kacper Sikora WYGRAŁ "Mam talent 4"!
bDfyRmjp

W finale czwartej edycji Mam talent o 300 tysięcy złotych walczyło aż sześciu wokalistów, chór, iluzjonista z asystentką, żongler i duet akrobatyczny. Tak jak można się było spodziewać program ponownie wygrał wykonawca, którego talentem był głos. Tym razem jednak nagrody nie zgarnęło ani śpiewające dziecko, ani modny od jakiegoś czasu typ kontrowersyjnego, koniecznie wymalowanego piosenkarza.

Show rozpoczęło się od występu zespołu Sound’N’Grace, który wykonał utwór Hosanna Kirka Franklina. Jurorzy byli zachwyceni ale widzowie już mniej i grupa nie znalazła się nawet w finałowej trójce. Kolejny był 13-letni Olaf, któremu w finale poszło znacznie lepiej niż w poprzednim etapie programu. Jednak ani Chylińska, ani Foremniak tym razem nie typowały go na zwycięzcę. Natomiast o wygranej Tomasza Piotrowskiego marzył Kozyra, który trzymał kciuki za żonglera pojkami. Niestety, uczestnikowi doping Roberta niewiele pomógł. Mimo że sztuczki Marcina Muszyńskiego oraz podniebne akrobacje Mira Art zebrały burzę oklasków, wieczór zdecydowanie należał do wokalistów.

Jak zawsze cały skład sędziowski zachwycał się występem Ani Dudek, która w finale wykonała na piosenkę Mariah Carey Hero. To był przepiękny występ. Jesteś jak wykwintne, dojrzewające wino - skomentowała ją jak zawsze egzaltowana do bólu Foremniak. W trakcie występu Leny Romul Chylińska w końcu skomentowała minę i zachowanie wokalistki pytając:

bDfyRmjr

Cieszę się, że ktoś wreszcie sięgnął po piękną, polską piosenkę. Ale nie wiem, czy ty jesteś nadęta, obrażona, że tu jesteś...

Też mieliście wrażenie już podczas półfinałów, że grająca na saksofonie piosenkarka sprawia wrażenie, jakby nie chciała być w programie? Przewodniczącej jury nie spodobał się także wykon Marty Podulki, której zarzuciła sztuczność i uznała, że uczestniczka jest "przebrana".

Pojedynek o podium rozegrał się między Piotrem Karpienią a Kacprem Sikorą.

Pierwszy z wykonawców zaśpiewał hit Seala Kiss From a Rose, które najbardziej przypadł do gustu Kozyrze. Drugi piosenkarz zdecydował się zaryzykować i wykonał piosenkę z repertuaru Depeche Mode Enjoy The Silence. Sędziowie jak zawsze po występie Kacpra nie mieli żadnych krytycznych uwag i jedynie komplementowali jego artystyczną dojrzałość.

bDfyRmjx

Ostatecznie widzowie zadecydowali, że czwartą edycję Mam talent wygrał Kacper Sikora. Drugie miejsce zajął Piotr Karmienia zaś trzecie Marta Podulka. Głosowaliście na kogoś? Wierzycie w ogóle w głosowania SMS-owe?

bDfyRmjS
KOMENTARZE
(845)
gość
9 lat temu
juz dawno przestałam wierzyc w te durne smsy, to jest nabijanie kasy w pusta beczke,ludzie przestancje wysyłac te nic nie znaczace smsy no własnie znów wygrał głos oni powinni isc do idola a nie tu.Moimi faworytami było małżeństwo iluzjonistów
gość
9 lat temu
na pierwszej
gość z Austri...
9 lat temu
Nie wierze w glosowanie smsowe.Oczywiscie byl ktos lepszy...? Korupcja znowu gora!
bDfyRmjT
gość
9 lat temu
aaaa zdziwiona byłam że akurat on wygrał nie typowałam go-uważam że byli lepsi
gość
9 lat temu
ja glosowalam na kacpra,wspaniale spiewa..
Najnowsze komentarze (845)
gość
8 lat temu
tak to jest dla mnie nie zbyt fajne kiedyś może tak ale teraz nie lepszy jest X Factor
gość
8 lat temu
!S!WCRTESTTEXTAREA000000!E!
gość
9 lat temu
przynajmniej zadbane, a nie takie jak Twoje
gość
9 lat temu
Sikora był najlepszy ale w finale zabrakło świniaków i Krzysztofa
gość
9 lat temu
A Marcin Muszyński ( według informacji na stronie Wikipedii ) zajął 4 miejsce. Od laureatki 3 miejsca dzieliło go zaledwie 2% głosów oddanych smsami przez telewidzów.
gość
9 lat temu
Wreszcie znamy kolejność zajętych miejsc w finale. Podano ją na stronie Wikipedia ( wystarczy wpisać "Wikipedia Mam Talent "). Ciekawostka - tuż po trojgu laureatów, na 4 miejscu Marcin Muszyński - iluzjonista, 5 i 6 miejsce pozostałe dwie prezentacje wizualne ( artysta z pojkami i duet akrobatyczny ), ostatnie cztery miejsca - pozostali wokaliści.
gość
9 lat temu
nie oglądałam bo to juz jest nudne ! mam ciekawsze zajęcia :P
gość
9 lat temu
żart ! dla śpiewających jest inny program ! niech wypier....
bDfyRmjL
gość
9 lat temu
bardzo dobrze !!! genialny głos ale dajcie szanse wreszcie innym talentom a nie ze w finale jest 7 albo 8 śpiewających.... od tego jest inny program
gość
9 lat temu
wiedziałam że on wygra!!!!!!!BRAWO!!!
Dąbrowa Tarno...
9 lat temu
Szczerze z 4 edycji oglądałam tylko finał. MT bez Pana Wojewódzkiego to nie jest to samo. Nuda i tyle!! Trzecia edycja była najlepsza :) Piotr Lisiecki najcudowniejszy!
gość
9 lat temu
Piotr Karmienia ? pomyliliście się, bo raczej Karpienia.
Bezpieczne ko...
9 lat temu
ski ds. Kultury i Ochrony Dziedzictwa Kulturalnego, ds. Środków Społecznego Przekazu, Przedstawiciel Episkopatu Polski dla kontaktów z Konferencją Episkopatu Austrii, Asystent Konferencji Episkopatu ds. Radia i Telewizji Niepokalanów, Członek Rady Programowej KAI, Członek Rady Nadzorczej Fundacji „Opoka”. Urodzony 4 listopada 1948 r. w Boguszowie-Gorcach, Diecezja Świdnicka, wyświęcony na kapłana 26 maja 1973 r. we Wrocławiu, mianowany biskupem pomocniczym Archidiecezji Wrocławskiej 24 Polski ds. Kultury i Ochrony Dziedzictwa Kulturalnego, ds. Środków Społecznego Przekazu, Przedstawiciel Episkopatu Polski dla kontaktów z Konferencją Episkopatu Austrii, Asystent Konferencji Episkopatu ds. Radia i Telewizji Niepokalanów, Członek Rady Programowej KAI, Członek Rady Nadzorczej Fundacji „Opoka”. Polski ds. Kultury i Ochrony Dziedzictwa Kulturalnego, ds. Środków Społecznego Przekazu, Przedstawiciel Episkopatu Polski dla kontaktów z Konferencją Episkopatu Austrii, Asystent Konferencji Episkopatu ds. Radia i Telewizji Niepokalanów, Członek Rady Programowej KAI, Członek Rady Nadzorczej Fundacji „Opoka”. Urodzony 4 listopada 1948 r. w Boguszowie-Gorcach, Diecezja Świdnicka, wyświęcony na kapłana 26 maja 1973 r. we Wrocławiu, mianowany biskupem pomocniczym Archidiecezji Wrocławskiej 24 Polski ds. Kultury i Ochrony Dziedzictwa Kulturalnego, ds. Środków Społecznego Przekazu, Przedstawiciel Episkopatu Polski dla kontaktów z Konferencją Episkopatu Austrii, Asystent Konferencji Episkopatu ds. Radia i Telewizji Niepokalanów, Członek Rady Programowej KAI, Członek Rady Nadzorczej Fundacji „Opoka”. Polski ds. Kultury i Ochrony Dziedzictwa Kulturalnego, ds. Środków Społecznego Przekazu, Przedstawiciel Episkopatu Polski dla kontaktów z Konferencją Episkopatu Austrii, Asystent Konferencji Episkopatu ds. Radia i Telewizji Niepokalanów, Członek Rady Programowej KAI, Członek Rady Nadzorczej Fundacji „Opoka”. Urodzony 4 listopada 1948 r. w Boguszowie-Gorcach, Diecezja Świdnicka, wyświęcony na kapłana 26 maja 1973 r. we Wrocławiu, mianowany biskupem pomocniczym Archidiecezji Wrocławskiej 24 Polski ds. Kultury i Ochrony Dziedzictwa Kulturalnego, ds. Środków Społecznego Przekazu, Przedstawiciel Episkopatu Polski dla kontaktów z Konferencją Episkopatu Austrii, Asystent Konferencji Episkopatu ds. Radia i Telewizji Niepokalanów, Członek Rady Programowej KAI, Członek Rady Nadzorczej Fundacji „Opoka”.
gość
9 lat temu
Karpienia jest odemnie z miasta. EŁK GÓRĄ !
...
Następna strona
bDfyRmkn