Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pierwsza płyta Szpaka ma... 5 PIOSENEK!

1387
Podziel się

Chce za nią oczywiście 30 złotych. Posłuchajcie pierwszego singla!

Pierwsza płyta Szpaka ma... 5 PIOSENEK!
bDIolTLp

Zaraz po zakończeniu pierwszej edycji X Factor Michał Szpak rozpoczął współpracę z byłym menedżerem braci Mroczek. Szybko zaowocowało to ambitnym projektem – udziałem w Tańcu z gwiazdami. Celebryta w międzyczasie nagrywał swoją debiutancką płytę. Nadal nie jest ona gotowa.

Trzeba jednak wypuścić coś na rynek przed 2. edycją show, po której ludzie prawdopodobnie zapomną o Szpaku. Do sklepów trafi więc za tydzień EP-ka z pięcioma piosenkami. Będzie trzeba za nią oczywiście zapłacić niemal tyle samo, co za zwykłą płytę, czyli 30 złotych.

Niezwykła kreatywność, perfekcjonizm i konsekwencja w prowadzeniu swojej kariery czynią Michała Szpaka największą nadzieją polskiej estrady – czytamy w hurraoptymistycznym oświadczeniu prasowym.

bDIolTLr

Na okładce płyty zatytułowanej XI Szpak pozuje bez koszulki z kapturem na głowie. Podejrzewamy, że jest w tym jakieś głębsze przesłanie. Zastanawiając się nad nim możecie ocenić pierwszy singiel z albumu:

Co powiecie o tej muzyce i "stylówie"?

bDIolTLS
KOMENTARZE
(1387)
gość
9 lat temu
czysta fantazja , uwielbiam!!!!!!
gość
9 lat temu
Piosenkę zaśpiewał lepiej od samego Niemena - stokrotnie wolę wykonanie Michała.
gość
9 lat temu
Szpak przy Burke wypadł fantastycznie - jego głos bardziej mi się podoba.
bDIolTLT
gość
9 lat temu
PIOSENKA JEST NIEZŁA, nieszablonowa, nowe brzmienie. Generalnie dośc ciekawie. Przeciez to jego pierwsze samodzielne próby, ma zielone światło. Jest fajnie .
gość
9 lat temu
rewelacyjna
gość
9 lat temu
Zanim potępicie człowieka za jego inność, zdefiniujcie wpierw czym jest normalność i pokażcie jak sami zgodnie z nią żyjecie!
gość
9 lat temu
+ + + +
gość
9 lat temu
Niech ludzie, którym to nie pasuje, wsadzą nos w swoje sprawy" a ZASCIANEK SWOJE !! Q ponoc jestescie w Europie nie w czarnej D. bo do Azji tez w tych sprawach wam daleko, dajcie GOSCIOWI ZYC !!
gość
9 lat temu
fajna piosenka
gość
9 lat temu
Możecie wyrażać swoje opinie , ale nie używajcie wulgaryzmów. Zrozumcie , że siedzą tu małe dzieci i czytają to co wy piszecie , a potem powtarzają to w domu. Co do Michała Szpaka to potrafię go zrozumieć. Zrozumcie , że to nie jest żaden Artysta , lecz poprrostu zdolny chłopiec z Jasła. Jego rodzice nie mają forsy , kontaktów ani władzy. Skąd niby miał wiedzieć co ma zrobić po programie i jak wybrać odpowiednią wytwórnię. Kuba wojewódzki go opuścił. Nie rozumiem takiego zachowania , bo kiedy czasem jeszcze oglondałam x - factor to miałam nieodparte wrażenie , że on go naprawdę polbił. To do Kuby powinniśmy mieć najwięcej pretensji o zostawienie Szpaka zaraz po programie. Jeżeli nie chciał mieć z nim nic wspólnego to przynajmnej powinien mu pomóc wybrać fajnego i mądrego menadżera , który pomoże mu wydać super płytę. Chce mi się płakać , gdy sobie przypomnę jak się zwracał do Michała " Synu". Teraz już wiem , że nigdy Szpak go tak naprawdę nie obchodził. Kiedyś Wojewódzkiego bardzo ceniłam m gdyż wierzyłam , że on pomoże Szpakowi. Teraz czuję do niego wstrent i obrzydzenie. :-(.
gość
9 lat temu
Wysłachałam piosenki i bardzo mi sie podoba. wreszcie coś, co nie opowiada o milosci, zlamanym sercu czy seksie ;p piosenka jest ambitna. głos ma dobry, tego nie można kwestinować. a jak każdy artysta - bedzie miał i zwolenników i wrogów.
gość
9 lat temu
Płyta super.Piosenki również.Wiem co piszę bo sama trochę śpiewam,gram i mam dobry słuch do fajnych piosenek.Czekam z niecierpliwością na następny i bardziej obszerny album.
gość
9 lat temu
Płyta super.Piosenki również.Wiem co piszę bo sama trochę śpiewam,gram i mam dobry słuch do fajnych piosenek.Czekam z niecierpliwością na następny i bardziej obszerny album.
bDIolTLL
gość
9 lat temu
Kiedy czytam wypowiedzi większości komentujących, to odechciewa mi się chodzić po chodnikach, bo obok mnie przechodzą tak straszni ludzie jak wy. Przesiąknięci do szpiku kości nienawiścią. Obyście kiedyś zatruli się własnym jadem. Jak można pisać takie rzeczy o człowieku, którego się nie zna? Naprawdę tego nie rozumiem. Michał, mam nadzieję, że nie czytasz tych komentarzy, ale jeśli tak, to wiedz, że jesteś wspaniałym artystą i masz głos jak dzwon! :)
...
Następna strona
bDIolTMn