Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zrezygnował z 11 tysięcy dziennie!

466
Podziel się

Musi już naprawdę nie cierpieć Rysia...

Zrezygnował z 11 tysięcy dziennie!
bDZsiuLF

Jak już pisaliśmy, Piotr Cywrus czyli kultowy Rysiek z Klanu, po 14 latach postanowił rozstać się z produkcją. Uznał, że odtwarzana od lat postać za bardzo go szufladkuje i sprawia, że przestał rozwijać się jako aktor. Jak donosi Fakt, producenci zaciekle o niego walczyli. Zaoferowali mu nawet 4 tysiące podwyżki. Zarabiającego dotąd 7 tysięcy złotych za dzień pracy aktora kuszono kontraktem opiewającym na 11 tysięcy. Walka o Ryśka trwała 4 miesiące.

Reżyser do ostatniego dnia miał nadzieję, że do tego nie dojdzie - mówi w rozmowie z tabloidem pracownik ekipy.
Bezsprzecznie Piotr Cyrwus stworzył w "Klanie" najbardziej kultową postać spośród wszystkich bohaterów polskich seriali - dodaje producent tasiemca, Paweł Kamiński. Jesteśmy z tego powodu bardzo dumni.

Cyrwus postanowił jednak poświęcić stabilizację zawodową dla rozwoju. Zrezygnował z bezpiecznych 11 tysięcy dziennie i... zatrudnił się na etacie w teatrze. Tam nie zarobi nawet zbliżonej kwoty, ale to go nie zraża. Musi już naprawdę nie cierpieć Rysia...

bDZsiuLH

Doszedłem do wniosku, że aby otworzyć nowe drzwi, trzeba zamknąć za sobą stare - ogłosił wczoraj. Od 1 stycznia 2012 będę etatowym aktorem Teatru Polskiego w Warszawie.

Obecny dyrektor tej placówki, Andrzej Seweryn nie zgadza się, by jego aktorzy występowali w telenowelach.

Jak już wspominaliśmy, Rysiek zginie w wyniku obrażeń odniesionych w bójce. Scenarzyści przewidują, że pod wpływem ciosów i kopniaków straci przytomność, której już nigdy nie odzyska. Umrze w szpitalu na zawał serca.

Polska już boi się tej finałowej walki.

bDZsiuLN
bDZsiuMi
KOMENTARZE
(466)
gość
9 lat temu
[cytat komentarz="" autor="gość"]Rychu nie odchodź! kto jak nie Ty kupi Maćkowki nowego PlayBoxa? kto jak nie Ty wytłumaczy Bożence że narkotyki są złe kiedy znowu spróbuje? kto jak nie Ty uratuje Maćka kiedy znowu cħłopaki dadzą mu trawę do "zjedzenia"? kto jak nie Ty uwolni kolejną zagubioną duszyczkę z burdelu? ZOSTAŃ! BŁAGAM[/cytat]i kto otworzy łazienkę śrubokrętem kiedy Maciek znowu się w niej zamknie z browarem?
marcin
9 lat temu
nie ma szansy żeby zaistniał jako ktoś inny ,Rysiek z Klanu będzie się za nim ciągnął już zawsze
gość
9 lat temu
wcale się nie dziwię, że tyle lat wszystko mu pasowało. Kto by nie zagrał "Ryśka" za 11 tys dziennie?!
bDZsiuMj
gość
9 lat temu
No bo ileż można być Ryśkiem z Klanu. Każdy miałby już dosyć.
gość
9 lat temu
Klen bez Ryśka to już nie to samo!
Najnowsze komentarze (466)
gość
9 lat temu
Nawet za takie gówniane role TVP płaci TYLE kasy? W życiu już nie zapłacę abonamentu na tę ich niby misję społeczną. To normalna komercyjna tv, niech się utrzymuje z reklam, jak inne.
gość
9 lat temu
co sie co sie staaało ?
gość
9 lat temu
Czy musi koniecznie zginąć, czy nie może po prostu rozstać się z Grażynką i nie kontaktować się z dziećmi i żoną. Nie byłoby takiej rozpaczy jak po Kożuchowskiej.
gość
9 lat temu
swoje już zarobił...
gość
9 lat temu
225 33 zgłoś gość 22.12.2011 12:03 wcale się nie dziwię, że tyle lat wszystko mu pasowało. Kto by nie zagrał "Ryśka" za 11 tys dziennie?! Ja bym zagrała za 11 tys. miesięcznie nie koniecznie dziennie. xD
gość
9 lat temu
Rysiek zginie w wyniku obrażeń odniesionych w bójce - KARTONY GO POBIJĄ?!
gość
9 lat temu
za dużo mają w d***e ci aktorzy tyle pieniedzy
213123
9 lat temu
Nie jest najbardziej kultowy zapomnieliście o Maćku.
bDZsiuMb
Anna
9 lat temu
Ależma seksowne nogi... wow! :))) Richard... jeśli taka Twoja wola, trzeba to uszanować :)
gość
9 lat temu
czyzby Rysiu miał skarpetki do sandałów, czy mmi się wydaje ? :)
gość
9 lat temu
Czytanie ze zrozumieniem się kłania, teraz mu tyle proponowali, żeby nie odszedł. A tak poza tym jest świetnym aktorem, nieprawda, że nie potrafi się wcielić w kogoś innego, jak tu niektórzy sugerują
gość
9 lat temu
Gdzie chłopie tyle zarobisz ? Ludziom łatwiej włączyć telewizor i taniej niż lecieć do teatru szczególnie tym małych miasteczek czy wsi.
gość
9 lat temu
Klan bez Ryśka to jak Maciek bez dałna!
gość
9 lat temu
zastapie Ryska za 5 000 dziennie
...
Następna strona
bDZsiuMD