Trwa ładowanie...
Przejdź na

Tak wygląda 51-latka! (ZDJĘCIA)

483
Podziel się

Włoska producentka filmowa, słynąca z...

Tak wygląda 51-latka! (ZDJĘCIA)
bDJpsmVx

Często pokazujemy Wam zdjęcia gwiazd, które nie do końca godzą się z upływającym czasem. Show biznes jest w tej materii bezlitosny - niewielu kobietom udaje się utrzymać swój wysoki status, kiedy zaczynają się starzeć. Nic więc dziwnego, że młodość i świeżość chcą zachować jak najdłużej.

Na lepszej pozycji są oczywiście te, które na drogie kosmetyki, zabiegi i operacje stać. Należy do nich bez wątpienia Rita Rusic - włoska producentka filmowa chorwackiego pochodzenia, która w tym roku skończyła 51 lat. Popularność zdobyła nie tylko dzięki swoim zasługom dla kinematografii, ale przede wszystkim nieskrępowanemu podejściu do nagości - zdjęcia jej biustu, który chętnie opala na pływających po ciepłych europejskich morzach jachtach, regularnie obiegają prasę na południu kontynentu.

Tym razem Rusic wygrzewała się po drugiej stronie globu, na plaży w Kalifornii, w towarzystwie swojego nowego, sporo młodszego kochanka. Każdego dnia w innym kostiumie kąpielowym... Dla porównania - Rita pięć lat temu, trochę bardziej ubrana.

bDJpsmVz
bDJpsmVF
bDJpsmVG
bDJpsmVH
bDJpsmVI
bDJpsmWa
KOMENTARZE
(483)
Gość
5 lata temu
Wyglada naprawdę swietnie jak na swoje lata.Widac tylko ze skóra nie jest tak świeża i jędrna jak u młodej kobiety -ale kto to tak naprawdę się tak dokładnie przygląda 😁
gość
7 lat temu
Oj co wy tu prównujecie panią, która obraca sie w inym świecie za inne pieniądze z naszymi kobietami pracującymi za marne grosze. Toż to nie sztuka wygladać dobrze jak się ma kase. To nawet obciach gdy się wtedy wygląda źle...;) Uważam, ze kobiety w Polsce ładnie wyglądaja mimo wszystko. Są zadbane mimo, że nie stosują operacji plastycznych.
gość
9 lat temu
dobrze się trzyma;)
bDJpsmWb
gość
9 lat temu
Sie czyma :) he he. I byle tak dalej
gość
9 lat temu
duzo lepiej wygląda na plazy
gość
9 lat temu
niewyróhałbym
gość
9 lat temu
moja mama ma 50 lat i wyglada lepiej niż ona.
Kulpi
9 lat temu
Ten koleś co koło niej leży to jej partner , syn czy wnuk ?:D
gość
9 lat temu
CHCĘ TAK WYGLĄDAĆ JAK BĘDĘ MIAŁA 51 LAT
gość
9 lat temu
dobrze wygląda jak na swój wiek! ładna kobita
gość
9 lat temu
bardzo ładnie jak na taki wiek ;)
gość
9 lat temu
Jasne widać na pierwszy rzut oka, gdyby poćwiczyła byłaby jeszcze lepiej, a tak widzimy ślady dawnej świetności.
gość
9 lat temu
"czemu obecnie młode dziewczyny nie wyglądają chociaż w połowie tak dobrze jak ta 50 latka? czy to ich nie rusza? lepiej zjeść kolejnego batona" tyle, że ona na pewno nie osiąga tego jedzeniem sałatek. ma pieniądze na zabiegi laserowe, kosmetyczkę, operacje plastyczne ewentualnie. wierz mi, że gdybym miała pieniądze na laser, w dobrym gabinecie, jak ona też bym się pozbyła tego, co mi nie odpowiada.
bDJpsmVT
gość
9 lat temu
niejedna małolata pozazdrosci jej ciała!!!
...
Następna strona
bDJpsmWv