Trwa ładowanie...
Przejdź na

Nie będzie 2. edycji programu Trinny i Susannah!

504
Podziel się:

W TVN Style pojawi się za to... polska "Perfekcyjna Pani Domu".

Nie będzie 2. edycji programu Trinny i Susannah!
bEUyfkxx

Po zakończeniu pierwszej polskiej edycji autorskiego programu Trinny Woodall i Susannah Constantine, brytyjskie stylistyki, były zachwycone naszym krajem. Zapytane o to, czy chciałyby nagrać drugi sezon programu, wypowiadały się bardzo entuzjastycznie. Również w TVN Style przyznawano, że istnieje spora szansa, że zdjęcia do Trinny i Susannah ubierają Polskę 2 rozpoczną się już w lutym.

Okazuje się jednak, że stacja postawiła na polską wersję innego formatu - Perfekcyjna Pani Domu, którą w oryginale była osobliwa Anthea Turner. Jak na razie nie wiadomo, kto wcieli się w jej polską wersję.

Chcemy iść z duchem czasu, pokazywać to, czego potrzebują kobiety, zaproponować im coś nowego - mówi w rozmowie z Wirtualnymi Mediami szefowa TVN Style.

bEUyfkxz

Przyszłość show z udziałem brytyjskich stylistek nie jest jednak do końca przesądzona i być może kolejne edycje jeszcze się pojawią. Nie bez znaczenia może być fakt, że Woodall i Constantine jeżdżą ze swoim formatem po całym świecie i być może dogranie terminów w tym wypadku okazało się niemożliwe.

Co wolelibyście oglądać w telewizji: program o modzie czy o nauce sprzątania?

bEUyfkya
KOMENTARZE
(504)
gość
10 lat temu
Anthea Turner jest świetna, chociaż czasami jak się to oglądało to była myśl WTF?! takie pierdoły wymyślała:P boxes, boxes here here and there:D
gość
10 lat temu
eee, anthea nie tylko sprząta :P ma też milion innych fajnych rad do wykorzystania w życiu codziennym :)))
gość
10 lat temu
Trinny i Suzannah! - najlepsze !
bEUyfkyb
gość
10 lat temu
ja wolę perfekcyjną panią domu:)
Emmi
10 lat temu
Polki potrafia sie same DOSKONLE ubrac!!!!!
Najnowsze komentarze (504)
gość
10 lat temu
EMMI ma RACJE!!! potrafimy się UBRAĆ ale przecierz jako kobiety i P-P (perfekcyjne polki) potrafimy też coś UPRAĆ , umyć, sprzątnąć ,ułożyć,ugotować,przygotować,ZORGANIZOWAĆ,zaplanować,udekorować itp KOBIETY ŁĄCZMY SIĘ
gość
10 lat temu
To nie jest dla kur domowych, tylko jak własnie kurą nie być-Anthea pokazuje jak oszczedzac czas i nie siedziec godzinami w domu sprzatajac. To przynajmniej wykorzystuję w domu, a te porady o stylizacji- łatwo powiedzieć, gorzej samej sobie poradzić... Tak trzymać!
gość
10 lat temu
Zdecydowanie program o sprzataniu.
gość
10 lat temu
jeżeli sprzątanie to program tylko z A. Turner a nie z jakąś, pożal się polską "gwiazdą" , która w normalnym życiu pewnie za szmatę nie chwyci!
gość
10 lat temu
trinny i suzannah musza wrocic
gość
10 lat temu
Uwazam ze oba programy sa dobre ale Trinny i Suzannah to ikony co do mody!
gość
10 lat temu
Gdzie w Polsce znajdą takie zasyfiałe domy?
gość
10 lat temu
szkoda
bEUyfkxT
ja to ja
10 lat temu
polskie podróbki są denne...oryginał jak już mogłabym obejrzeć... z resztą jedyne co jeszcze przechodzi w tvn style to nowak-ibisz, bo jest rewelacyjnie realna aż do bólu, goka i coś tam z grubawa blondyną o jedzeniu, reszta to dno!
gość
10 lat temu
Jasne, a ze sprzątaniem sobie nie radzą
gość
10 lat temu
jak perfekcyjna pani domu to czemu jeszcze sie do mnie nie zglosili??? sama Anthea Turner moglaby sie uczyc ode mnie :)))
gość
10 lat temu
MODAAA !!!
gość
10 lat temu
Te Ciocie "ubierają Polskę" ? Żadna nie wygląda dobrze, ani niczego nie wymyśliła. Zapraszamy na szkolenie, do naszych projektantek! Ten program był żenujący. TVN może równie dobrze zaprosić kilka osób napotkanych przypadkowo na ulicy, dać im budżet i zrobią - duuuużo lepsze stylizacje.
gość
10 lat temu
I dobrze! \
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUyfkyM
bEUyfkyN
bEUyfkyO
bEUyfkyP
bEUyfkyQ
bEUyfkyv