Trwa ładowanie...
Przejdź na

Bartek Topa WARIUJE W METRZE! Nietrzeźwy na wizji? (2 WIDEO!)

2968
Podziel się

Przykry upadek świetnego aktora...

Bartek Topa WARIUJE W METRZE! Nietrzeźwy na wizji? (2 WIDEO!)
bDYgUsjp

Przez cztery lata Bartłomiej Topa i Magdalena Popławska byli zgraną parą, która unikała skandali i rozgłosu. Niestety, związek, który powstał na planie filmu Ekipa niedawno się rozpadł. Od tego czasu aktor wyraźnie nie może się pozbierać. Najpierw zachowywał się dziwnie w trakcie programu Pytanie na śniadanie. To nagranie robi już "karierę" w sieci. Czy słusznie?

Nerwowe i niekontrolowane ruchy Topy rzeczywiście mogą sugerować, że był na wizji pod wpływem alkoholu. Oceńcie sami:

bDYgUsjr

To niestety nie wszystko. Drugie wideo jest znacznie bardziej wymowne i przykre. Nasz czytelnik spotkał Topę w metrze i zarejestrował jego bardzo niepokojące zachowanie. Aktor, który zagrał w takich filmach jak Trzy kolory: Biały czy obsypanym nagrodami Weselu, sprawiał wrażenie bardzo zdenerwowanego i zdezorientowanego. Zmieniał miejsca, wykonywał nerwowe, niekontrolowane ruchy, w końcu wybiegł z wagonu. Pasażerowie obserwowali go z rosnącym zdziwieniem. Wygląda to bardzo niedobrze i z pewnością nie jest to stan po spożyciu alkoholu:

bDYgUsjS
KOMENTARZE
(2968)
gość
9 lat temu
wygląda jak nerwica albo schizofrenia
gość
9 lat temu
O JEZU, jakas psychoza. pomoc mu!
gość
9 lat temu
jeseli ma problem z alkoholem to tylko przez takich ludzi jak Wy;/
bDYgUsjT
Kicia
9 lat temu
Pudel, ty po Pedigree tak samo wyglądasz ;-)
Kieliszek
9 lat temu
Oj tam, oj tam, wielkie mi coś.Niech pierwszy rzuci kamieniem ten co tak chociaż raz w połowie tak nie wyglądał ;-)
Najnowsze komentarze (2968)
Gość 1111
7 lat temu
on pokazuje jak zachowuje sie osoba z autyzmem!!!!!!!
gość
7 lat temu
Zwyczajnie boi się jeździć metrem..ma lęk.Moze ma zaburzenia z kręgu autystycznych.wielkie mi halo
gość
7 lat temu
To przecież akcja stowarzyszenia na rzecz ludzi z autyzmem.. Najpierw poszukajcie dobrze a potem piszcie a nie takie bzdury
oooo
7 lat temu
mało ludzie wiecie! on ma autyzm...poczytajcie na necie
paskudna ście...
7 lat temu
to jest zagrane zachowanie autystyka... taka rola Topy, paskudne pomówienie z tym alkoholem. To część akcji która miała przybliżyć i zaznajomić gawiedź z tematyką autyzmu... pamiętam to z telewizji jakiś rok albo dwa temu !!!!!
GOŚĆ
7 lat temu
A może akcja Synapsis i Bartek gra człowieka z autyzmem
gość
7 lat temu
Bartłomiej Topa zagrał w tym krótkim filmiku osobę chorą na autyzm, biorąc tym samym udział w kampanii związanej z tą chorobą. Brawo Pudelku! Szukaj, szukaj naiwnych... :( Słabych informatorów posiadacie!
magda
7 lat temu
Bartek Topa poprostu pokazuje,jak zachowują się ludzie,którzy są chorzy na autyzm.Nie potraficie odróżnić pijanego człowieka od chorego na tą chorobę na-AUTYZM!!! żal mi tych,którzy wypisują złośliwe komentarze na temat P.Bartka.Otwórzcie ludzie w końcu swoje oczy i przyjrzyjcie się uważnie ludziom chorym na autyzm!!! Wtedy zrozumiecie,na czym polega ta choroba.
bDYgUsjL
gość
7 lat temu
Przedziwne jest że wrzucacie jako sensację scenę ze spotu społecznego o autyzmie... pozdrawiam
gość
7 lat temu
Bartek Topa na tych filmikach prezentuje zachowania osób z autyzmem. To była akcja zorganizowana przez Synapsis, w której autor wziął udział i nadal bardzo się udziela pomagając osobom z autyzmem. Chwała mu!!!! Dowiedzcie się ludzie o co chodzi,a nie głupoty piszecie!!
gość
7 lat temu
moim zdaniem zagral zachowanie osoby chorej na autyzm.
gość
7 lat temu
To fundacja Synapsis pan Bartek wie co robić aby rozgłośnić chorobę o której mało kto chce rozmawiać
gość
7 lat temu
No pewnie, że gra! Oglądacie spoty - "dziecko Ci nie powie, że ma autyzm"? Tak właśnie reagują osoby z autyzmem, mające nadwrażliwości dźwiękowe itp. To jest zorganizowana akcja.. Boże jakie to nasze społeczeństwo jest nieświadome. Poczytajcie o autyzmie a dowiecie się więcej. a "pudelek"? wstydźcie się..takie głupoty wymyślać... to jest kolejny dowód na to, że ludzie "karmią" się tanią sensacją wymyśloną przez ten portal.
gość
7 lat temu
To jest kampania społeczna na temat autyzmu.... Ludzie opanujcie się i zacznijcie czytać jakieś bardziej rzetelne portale.
...
Następna strona
bDYgUskn