Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wiśniewski i Tajner wezmą ślub kościelny! Na 800 osób?

735
Podziel się:

Drugi w jego życiu. Wystarczyło... zmienić wiarę.

Wiśniewski i Tajner wezmą ślub kościelny! Na 800 osób?

To będzie już drugi ślub kościelny w życiu Michała Wiśniewskiego. Poprzedni, w obrządku katolickim, zawarł ze swoją drugą żoną Martą "Mandaryną" Mandrynkiewicz w 2003 roku podczas transmitowanej w telewizji uroczystości na kole podbiegunowym.

Planowany na lato tego roku ślub z Dominiką Tajner będzie czwartym w życiu Michała, a zarazem drugim kościelnym, jednak dbędzie się w obrządku ewangelickim. Dzięki temu ominą go żmudne formalności związane z orzeczeniem nieważności poprzedniego ślubu. Genialnie proste - wystarczyło zmienić wiarę

Nie muszę walczyć o unieważnienie małżeństwa kościelnego z Mandaryną by zawrzeć związek w kościele protestanckim - cieszy się w rozmowie Na żywo. Ślub odbędzie się w kościele ewangelickim, bo jestem ewangelikiem. Udzieli nam go pastor. Oboje z Dominiką wierzymy w Boga, a on jest wszędzie. To co wyznaję, to Ewangelia, a nie dogmaty i nakazy narzucane przez Kościół.

Ostatnio w Dzień Dobry TVN Wiśniewski wraz z Tajner promowali się pod stokiem narciarskim, opowiadając dziennikarzowi o swoich planach ślubnych. Nie chcieli zdradzić, gdzie dokładnie odbędzie się ceremonia, powiedzieli jedynie, że będzie to "nad wodą, nad jeziorem, impreza plenerowa", a limit gości, które mogą zaprosić wynosi... 800 osób.

Czekamy na transmisję na żywo w internecie.

KOMENTARZE
(735)
gość
10 lat temu
a Brooke i Ridge kościelny biorą co 20-sty odcinek...
gość
10 lat temu
Piąty odbedzie sie w meczecie w obrzadku wiary muzłumańskiej
gość
10 lat temu
na 800 osób? jedzenia jak na 3 grycanki
!!!
10 lat temu
Kolejny wielki ślub Wiśniewskiego i kolejny 'cichy' rozwód...
gość
10 lat temu
Kolejny ślub w cerkwi czy przed imamem?
Najnowsze komentarze (735)
Dorotkaa23480
6 lat temu
Cześć. Polecam dobra firme informatyczna. Zajmuja sie wykonaniem uslug w obrebie serwisu, konfiguracji i sprzedazy sprzetu. Szczegoly znajdziecie na itgoo.pl/serwis-dla-ciebie/
gość
10 lat temu
ile ona ma lat?
!
10 lat temu
ślub odbędzie się na mazurach i nie będzie to kościelny bynajmniej tak mi wiadomo
gość
10 lat temu
pisz.pl/pl/aktualnosci/art732.html
gość
10 lat temu
www.pisz.pl/pl/aktualnosci/art732.html
Paulina
10 lat temu
Lider zespołu Ich Troje weźmie ślub na Jabłoni 2012-03-14 Choć to kolejne wesele Michała Wiśniewskiego to zainteresowanie wydarzeniem jest równie duże, co w przypadku poprzednich. Lider zespołu Ich Troje wraz ze swoją wybranką Dominiką Tajner-Idzik w dniu 30 czerwca 2012 r. przyrzekną sobie miłość w Urzędzie Stanu Cywilnego w Piszu. Ślubu udzieli im Jan Alicki-Burmistrz Pisza. Przyjęcie odbędzie się w Hotelu Jabłoń koło Pisza. Na ceremonię, która odbędzie się na tle scenerii jeziora Brzozolasek i otaczających je lasów przyjadą najwięksi polscy celebryci i gwiazdy. To będzie wyjątkowa okazja do promocji Pisza. Okazją do rozmów na temat ślubu było spotkanie Michała Wiśniewskiego, wraz z narzeczoną Dominiką Tajner-Idzik, z Janem Alickim-Burmistrzem Pisza, które odbyło się 27 lutego 2012 r. Rozmowa zakończyła się wręczeniem najnowszej płyty zespołu Ich Troje oraz pamiątkowym zdjęciem.
gość
10 lat temu
beda brac slub w Piszu
Juliusz Cezar...
10 lat temu
...najpierw hiena próbowała się najeść owocem - nie zaznała sytości. Później hiena próbowała najeść się smoleńską tragedią- dobrze, że nikt nie poczęstował. Teraz hiena wzięła się za pasztet- udając, że jej smakuje. Oby się wreszcie najadła...
gość
10 lat temu
ty narzeczona michala ;d;d;d;d zj..ebana jestes jak lato z radiem..... nigdy bym nie byla setna zona
Wojciech77
10 lat temu
Zgadzam się z Michałem że wiara to Ewangelia a nie dogmaty narzucone przez kościół. Ale przez to ujawnia się hipokryzja i zakłamanie wszelkich religii chrześcijańskich. Zgodnie z chorymi zwidami wg różnych denominacji chrześcijańskich małżeństwo zawarte w kościele obojętnie jakiego odłamu chrześcijaństwa jest bezwzględnie nierozerwalne ale chyba tylko dla tych którzy są wierni danemu obrządkowi. Ale wystarczy wziąść kościelny ślub w innym obrządku i jest wszystko OK. Co za zakłamanie i hipokryzja - życze chrześcijaństwu ostatniego pokolenia wyznawców.
gość
10 lat temu
kolejny ślub w mikorzynie
kinga
10 lat temu
Jaki i****a..zeni sie tyle razy..;/
gość
10 lat temu
Jaki i****a..zeni sie tyle razy..;/
gulka
10 lat temu
To jest chore po co ślub kościelny na pokaz jak i tak się rozwiodą a księża na to się godzą.Kasa robi swoje masz kasę możesz wszystko.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie