Trwa ładowanie...
Przejdź na

Bohosiewicz jest w 8. MIESIĄCU CIĄŻY?!

273
Podziel się

Ma termin wyznaczony na połowę marca.

Bohosiewicz jest w 8. MIESIĄCU CIĄŻY?!
bDYOSYet

Długo udało jej się to ukryć. Zaledwie dwa tygodnie temu Sonia Bohosiewicz zjawiła się z widocznym ciążowym brzuszkiem na premierze nowego polskiego filmu, Róża. Gdy zdała sobie sprawę, że wzbudza niemałą sensację, zaczęła się zasłaniać torebką.

Już dwa dni później w prasie pojawiła się informacja, że aktorka jest w 4. miesiącu ciąży. Co innego donoszą jednak inne media. Według Party, Bohosiewicz ma termin wyznaczony już na połowę marca... Wychodzi więc na to, że jest w niemal ósmym miesiącu ciąży. Mimo że nie chce tego komentować, wszystko wskazuje na to, że będzie miała córeczkę.

Czy to możliwe, żeby udało się jej ukryć to aż tak długo?

bDYOSYev
bDYOSYeW
KOMENTARZE
(273)
gość
9 lat temu
Szczęśliwego porodu!
gość
9 lat temu
Jedna, która nie epatuje brzuchem. Brawo!
gość
9 lat temu
kogo to obchodzi urodzi to urodzi jak kazda kobieta !
bDYOSYeX
gość
9 lat temu
rośnie brzuszek ;p szybciutko
gość
9 lat temu
ja w ósmym miesiącu to miałam brzuch że ciężko by go było ukryc
Najnowsze komentarze (273)
gość
9 lat temu
nie rozumiem dlaczego to ukrywa, a brzuszek ma nieduzy
gość
9 lat temu
czy nie oglądacie programow, że nawet matki nie wiedzą ze były w ciąży i rodzą zdrowe fajne dzieci, śonia wiedziła o ciąży a nie musiła się ;;;chwalić;;;;
gość
9 lat temu
Teść a nie ojciec dziecka
gość
9 lat temu
OSTRZEŻENIE(ostrzezenie wordpress com) -Mistyczne Oświetlenie Sumienia dane będzie światu jako Największy Akt Bożego Miłosierdzia,które wkrótce odbędzie się na świecie.CO POPRZEDZI OSTRZEŻENIE?Dwie komety zderzą się na niebie.Niebo stanie się czerwone i zobaczymy Wielki Krzyż na niebie,Znak do przygotowania się.Ateiści powiedzą,że jest to globalne złudzenie.Naukowcy będą szukać logicznego wyjaśnienia, ale takiego nie będzie.Będzie to spektakularne zjawisko, ale nie wyrządzi nam żadnej szkody.Wydarzenie to będzie doświadczane przez każdego człowieka na świecie w wieku powyżej 7 lat.Będzie to tak silne przeżycie, że nikt nie będzie mógł go zignorować.Niektórzy jednak poczują tak wielkie obrzydzenie i doznają takiego wstrząsu,gdy ich grzechy zostaną im ukazane,że umrą zanim wykorzystają okazję prośby o przebaczenie.Już teraz przygotujcie się duchowo i skorzystajcie z możliwości pokuty i prośby o przebaczenie grzechów.
gość
9 lat temu
Ostatnio odkryłem/łam bardzo ciekawy sposób w jaki można dodatkowo zgromadzić całkiem pokaźne sumy. Jeżeli chcesz uzyskać informację jak nie wychodząc z domu możesz zarobić nawet kilka tysięcy złotych napisz do mnie: jakupiec@o2.pl Pamiętaj, że wysłanie maila do mnie nic Cię nie kosztuje, a możesz zyskać naprawdę dużo.
gość
9 lat temu
a co takiego wskazuje na to, że będzie córeczka? btw. pokazują brzuch- źle, chowają- źle. oto jest Polska! nigdy nie dogodzi.
gość
9 lat temu
Gratulacje Sonia jesteś piękna,szczęśliwego porodu!
gość
9 lat temu
co jej się stało z twarzą? za dużo botoksu? ułeeee...
bDYOSYeP
gość
9 lat temu
i no more botox !!! bo robi sie fałda na nosie zamiast na czole
gość
9 lat temu
Sonia jest śliczna ale jej siostra ma gębę szczupaka.....P*****A
olka
9 lat temu
jest milą i fajna aktorka ale niech zabiera ta swoja siostre niewiem jak ona tam sie wabi jazda partaczu od jakis pseudo serjali
gość
9 lat temu
a co nas to interesuje. to jej sprawa !!1 a i botox poszedl na twarzy. siostrzyczka za to przesadzila z nadmuchanymi ustami. mowila w Juli jak zaba !!! fuj. powinien byc zakaz wystepowania z nadmuchanym pyskiem bo nie mozna zrozumiec o czym mowi
gość
9 lat temu
POLECAM SERIAL CHUCK GRA TAM SARAH JAKO YVONNE STRAHOVSKI (piękna kobieta) I ZACHARY LEVI ( ciacho że szok) MUSICIE OBEJRZEĆ TEN SERIAL JEST NAPRAWDĘ FANTASTYCZNY NIE OGLĄDAŁEM LEPSZEGO SERIALU POLECAM :):) i jakby co to stronka chucktv.pl :)
gość
9 lat temu
ale się zmarszczyła afuj
...
Następna strona
bDYOSYfr