Wtorek 07.02.2012

"Niewątpliwie umierała w męczarniach"

Violetta Villas

"Niewątpliwie umierała w męczarniach"

Świdnicka prokuratura ogłosiła wyniki sekcji zwłok zmarłej w niewyjaśnionych okolicznościach Violetty Villas. Specjaliści
pracowali nad nimi od początku grudnia. Niestety, potwierdziły się najgorsze obawy - nie była to lekka śmierć.

Pierwsze oględziny zwłok wykryły nieleczone złamanie nogi, zator tłuszczowy oraz zapalenie płuc. Na śmierć diwy złożył się cały zespół przyczyn - pisze Super Express. Artystka miała nietypowy uraz klatki piersiowej, co utrudniało jej oddychanie. Niewątpliwie umierała w męczarniach. Do śmierci oprócz owych zmian chorobowych i urazowych przyczyniła się też złamana kość szyjki udowej. Biegli sądowi nie znaleźli w jej organizmie śladów alkoholu, narkotyków, silnych leków przeciwbólowych czy psychotropowych.

Villas została znaleziona martwa w swoim domu w Lewinie Kłodzkim 5 grudnia 2011.

Z opinii biegłych nie wynika, aby zgon nastąpił na długo wcześniej niż zostało powiadomione pogotowie - twierdzi pracownica prokuratury Okręgowej w Świdnicy Ewa Ścierzyńska. Prokuratura będzie musiała przeprowadzić dalsze czynnosci wyjaśniające. Dla dobra śledztwa nie udzielamy informacji w tej sprawie. Na pewno będzie to większa liczba czynnosci, więcej niż się spodziewano.

Czy "opiekunka" Villas odpowie za stan, w jakim umierała artystka? Będziemy Was informować. 

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (222)

Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 07.02.2012 13:55
dlaczego budzynska jeszcze jest na wolnosci i to wszystko tak dlugo trwa???? to przeciez skandal!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Teresa 07.02.2012 13:56
A KTO JA
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 07.02.2012 13:59
na własne zyczenie..
Odpowiedz
3 0
zgłoś
HALINA 07.02.2012 14:00
TO SĄ WLAŚNIE NASZE SŁUŻBY. DZIŁAJĄ JAK JUŻ NIE POTRZEBA WCZEŚNIEJ NIKT NIE MÓGŁ USUNĄC BUDZYNSKIEJ A WILLAS UMIEŚCIC W SZPITALU PAN MECENAS , KTÓRY ZABRAŁ JĄ ZE SZPITALA PODCZAS LECZENIA TEŻ POWINIEN ZNALEŚC SIĘ W KRYMINALE.
Odpowiedz
3 0
zgłoś
Teresa 07.02.2012 14:01
Tak jak z z Villas nie ma winnych a jest jak na dloni nikt nie mial do niej dostepu tylko Budzynska wiec kogo szukaja To samo bedzie zmalutka Madzia z Sosnowca chyba ze Rutkowski na to nie pozwoli POLSKA POLICJA TO BANDA NIEUDACZNIKOW
Ładowanie komentarzy…