Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wydała 300 tysięcy na teledyski!

412
Podziel się

"Koszty nie mają dla niej znaczenia".

Wydała 300 tysięcy na teledyski!
bCYmNgLF

W modę weszło ostatnio publiczne chwalenie się sumami wydanymi na teledyski polskich gwiazd. Dlaczego? Bo to ostatnie, co jest w nich ciekawe - ile kosztowały. Doda ogłaszała wszem i wobec, że klip do piosenki Bad Girls kosztował 100 tysięcy złotych. Przebili ją: Tatiana Okupnik, która twierdzi, że za 350 tysięcy nakręciła niewidziany przez nikogo teledysk Spider's Web oraz zespół Feel, który swój singiel Cały ten świat zilustrował filmikiem za 300 tysięcy. Te kwoty to oczywiście jakiś PR, nie traktowalibyśmy ich zbyt serio.

Tym razem Edyta Górniak postanowiła się pochwalić za pośrednictwem "znajomych", że "koszty nie mają dla niej znaczenia".

Za "Teraz tu" zapłaciła 100 tysięcy złotych, a za "On The Run" aż 200 tysięcy - ekscytuje się na łamach Faktu osoba podająca się za jej znajomą. Oczywiście są to ogromne koszty, ale Edyta nie żałowała pieniędzy, bo to inwestycja w jej karierę i przyszłość. Dzięki temu powstały dwie perełki, z których jest dumna. Koszty nie mają dla niej znaczenia**.**

bCYmNgLH

Myślicie, że ludzie będą sobie przeklejać te drogie dzieła w sieci? :) Wydaje się, że im droższy jest klip polskiej gwiazdy, tym mniej kogokolwiek interesuje.

bCYmNgMi
KOMENTARZE
(412)
gość
9 lat temu
Jak sie nie ma nic dobrego do zaoferowania to sie ladyje kase na efekty!Nic to nie da!
riri
9 lat temu
koszty kosztami, gdyby chociaż zachwycały!
gość
9 lat temu
Edyta ty znajdz dobrego teksciarza i kompozytora i rob cos z ta swoja s****a.
bCYmNgMj
gość
9 lat temu
karpie usta
gość
9 lat temu
Oj, to przepłaciła za te "perełki" :P
Najnowsze komentarze (412)
gość
6 lat temu
Ladna dziewczyna
gość
9 lat temu
może i gwiazdorzy ale jest tego warta! powodzenia na dalszej drodze!
gość
9 lat temu
niech wydaje swoja kase na co tylko chce!! jak zarabia to ma! kochamy pania!
gość
9 lat temu
Pani Edyto - dziękujemy !!!!!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
DALEJ ROBI KIEPSKIE PIOSENKI !!!
gość
9 lat temu
OSTRZEŻENIE(ostrzezenie wordpress com) -Mistyczne Oświetlenie Sumienia dane będzie światu jako Największy Akt Bożego Miłosierdzia,które wkrótce odbędzie się na świecie.CO POPRZEDZI OSTRZEŻENIE?Dwie komety zderzą się na niebie.Niebo stanie się czerwone i zobaczymy Wielki Krzyż na niebie,Znak do przygotowania się.Ateiści powiedzą,że jest to globalne złudzenie.Naukowcy będą szukać logicznego wyjaśnienia, ale takiego nie będzie.Będzie to spektakularne zjawisko, ale nie wyrządzi nam żadnej szkody.Wydarzenie to będzie doświadczane przez każdego człowieka na świecie w wieku powyżej 7 lat.Będzie to tak silne przeżycie, że nikt nie będzie mógł go zignorować.Niektórzy jednak poczują tak wielkie obrzydzenie i doznają takiego wstrząsu,gdy ich grzechy zostaną im ukazane,że umrą zanim wykorzystają okazję prośby o przebaczenie.Już teraz przygotujcie się duchowo i skorzystajcie z możliwości pokuty i prośby o przebaczenie grzechów.
gość
9 lat temu
ma dużo kasy to niech robi co chce! :/
gość
9 lat temu
beznadziejny teledysk muzyka taka sobie
bCYmNgMb
gość
9 lat temu
no i kogo to interesuje?
gość
9 lat temu
"Za "Teraz tu" zapłaciła 100 tysięcy złotych", całkiem możliwe, skoro całą ekipę musiała przetransportować na Maderę, aby zrobić ten klip. Na miejscu, też na pewno nie mieszkali byle gdzie tylko w najlepszym hotelu. To samo to wygenerowało spory koszt.
gość
9 lat temu
dlaczego zawsze jest w okularach! bo kochaś ją napier/d/a/l/a
gość
9 lat temu
Hymn niech zaśpiewa hymn
gość
9 lat temu
ona miała tylko jedną dobrą piosenke reszta to badziewie
gość
9 lat temu
widać jakie to z nich pustaki
...
Następna strona
bCYmNgMD