Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zgoli wąsy za 5 milionów dolarów!

91
Podziel się

Ma nadzieję, że to zagwarantuje mu rolę w filmie...

Zgoli wąsy za 5 milionów dolarów!
bDeYFvmJ

Hulk Hogan od zawsze kojarzy się z wielkimi wąsami i górą mięśni. Po chwilowym ożywieniu kariery, które nastąpiło dzięki reality show z udziałem wrestlera, kariera Hogana utknęła w miejscu. Gwiazdor jednego z najbardziej amerykańskich sportów znalazł jednak sposób, aby przykuć uwagę mediów i trochę zarobić.

Do Hulka zgłosiło się parę firm kosmetycznych, które zaproponowały mu kontrakt na kilka milionów dolarów, jeśli dla reklamy zgoli swoje słynne wąsy. Wrestler podpisał umowę z jedną z nich i ogłosił fanom, że za 5 milionów dolarów pozbędzie się owłosienia na twarzy.

Kiedy zacząłem wspominać o zgoleniu wąsów, wszyscy strasznie się zaniepokoili - napisał na swojej oficjalnej stronie słynny "wąsacz" z Hollywood. Mnóstwo ludzi zaczęło do mnie pisać i dzwonić, abym nie zmieniał swojego wyglądu. Nawet mój agent twierdzi, że na tym stracę. Ale ja chcę zerwać z przeszłością i pokazać, że mogę grać w filmach nie tylko siebie samego.

bDeYFvmL

My nie potrafimy wyobrazić sobie Hogana bez wąsów. To niemal równie dramatyczna zmiana co Ibisz decydujący się na jedną zmarszczkę na twarzy...

bDeYFvnm
KOMENTARZE
(91)
Madzias
9 lat temu
Hulk bez wasow to jak Grycanki bez nadwagi :D
gość
9 lat temu
super wiadomośc, doprawdy, teraz mogę spokojnie isc spac...
gość
9 lat temu
To mozna od tak sobie zgolic wasy?? On sie z nimi juz urodzil!
bDeYFvnn
gość
9 lat temu
Napiszcie jeszcze coś sensownego. Proszę. Tak ostro mocno. Tylko krótko.
gość
9 lat temu
O matko, ja za to ogolę pachy za 2 mln złotych a nie za 5mln dolarów -.-" ŻAŁOSNE ! JA TYRAM ZA 1000 ZŁOTYCH A ON ZA OGOLENIE WĄSÓW TYLE KASY DOSTANIE CO TO MA BYĆ?!
Najnowsze komentarze (91)
gość
7 lat temu
Napiszczie coś z... PAZUREM!
Tomek
9 lat temu
5mln dolarów to aż 13,2 mln zł jak patrzę na porównywarce ekantorów strefawalut.pl masakra !!!
gość
9 lat temu
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
gość
9 lat temu
Co za problem. Zarobi parę milionów a wąsy za parę m-cy odrosną. Za taką kasę to bym się cała ogoliła bez zastanowienia.
Vendetta
9 lat temu
Ja zgolę swoje wąsy za 4 mln dolarów ktoś chętny zapłacić ?
kuba
9 lat temu
ale onjuż kiedyś miał zgolone wąsy i to na zywo na gali wreslingu w polowie lat 90-tych, mozna sprawdzic na youtubie :)
gość
9 lat temu
"To niemal równie dramatyczna zmiana co Ibisz decydujący się na jedną zmarszczkę na twarzy" Toście ripostą dojebali
gość
9 lat temu
lepiej niech tego nie robi bo sie oszpeci
bDeYFvnf
gość
9 lat temu
spoko dziś ogoliłam nogi i nikt mi nie zapłacił:D
gość
9 lat temu
spoko ma www.nienasyceni.pl - forum erotyczne www.nienasyceni.pl - forum erotyczne www.nienasyceni.pl - forum erotyczne www.nienasyceni.pl - forum erotyczne www.nienasyceni.pl - forum erotyczne www.nienasyceni.pl - forum erotyczne www.nienasyceni.pl - forum erotyczne www.nienasyceni.pl - forum erotyczne www.nienasyceni.pl - forum erotyczne www.nienasyceni.pl - forum erotyczne www.nienasyceni.pl - forum erotyczne
gość
9 lat temu
OSTRZEŻENIE(ostrzezenie wordpress com) -Mistyczne Oświetlenie Sumienia dane będzie światu jako Największy Akt Bożego Miłosierdzia,które wkrótce odbędzie się na świecie.CO POPRZEDZI OSTRZEŻENIE?Dwie komety zderzą się na niebie.Niebo stanie się czerwone i zobaczymy Wielki Krzyż na niebie,Znak do przygotowania się.Ateiści powiedzą,że jest to globalne złudzenie.Naukowcy będą szukać logicznego wyjaśnienia, ale takiego nie będzie.Będzie to spektakularne zjawisko, ale nie wyrządzi nam żadnej szkody.Wydarzenie to będzie doświadczane przez każdego człowieka na świecie w wieku powyżej 7 lat.Będzie to tak silne przeżycie, że nikt nie będzie mógł go zignorować.Niektórzy jednak poczują tak wielkie obrzydzenie i doznają takiego wstrząsu,gdy ich grzechy zostaną im ukazane,że umrą zanim wykorzystają okazję prośby o przebaczenie.Już teraz przygotujcie się duchowo i skorzystajcie z możliwości pokuty i prośby o przebaczenie grzechów.
dfghgfd
9 lat temu
ja bym za 10 zł zgolił ;/
HUJ
9 lat temu
NIEE
gość
9 lat temu
ja swoje zgole za 2 miliony
...
Następna strona
bDeYFvnH