Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kasia Tusk wyróżniona za "Blog Roku" (FOTO)

1625
Podziel się

Dobrze się ubrała?

 Kasia Tusk wyróżniona za "Blog Roku" (FOTO)
bDKdBVWt

Kasia Tusk została jedną z wyróżnionych osób w konkursie Blog Roku. Otrzymała wyróżnienie specjalne za swoją stronę Make Life Easier. Nagrodzono ją za, cytujemy: "popularyzację tematyki modowej i kulinarnej, pokazanie, że nie trzeba wydawać wiele, by prezentować się elegancko i z klasą, dostarczanie codziennych inspiracji".

Córka premiera pojawiła się na gali przyznania nagród. Założyła granatową spódniczkę oraz bluzkę w panterkę. Dobrała do tego szpilki w kolorze "nude" oraz sporą kolię z kryształów.

Jak oceniacie, dobrze wypadła?

bDKdBVWv
bDKdBVWB
bDKdBVWC
bDKdBVWW
KOMENTARZE
(1625)
celbuion
6 lat temu
Świetny artykuł Polece go ziomalom. Czekam na więcej niusow Pozdrawiam! celbuion
USA
7 lat temu
58k8MB Muchos Gracias for your post.Really looking forward to read more. Fantastic.
USA
7 lat temu
RWYVvq Thank you for your post.Really thank you!
bDKdBVWX
USA
7 lat temu
oSqFbg Great, thanks for sharing this blog.Really looking forward to read more. Fantastic.
USA
7 lat temu
y2fxgA Thank you for your blog post.Thanks Again. Really Great.
USA
8 lat temu
hkB5r2 Im obliged for the post. Really Cool.
mądra
8 lat temu
Ale ludzie czy ona jest czemuś winnna,że ma takiego ojca saama go sobie nie wybierała a ona wam nic złego nie zrobiła bądźcie normalni z tego swiata.
YqtDQR onoam...
9 lat temu
YqtDQR onoamblphxtq, [url=http://xxhvgwtmikgo.com/]xxhvgwtmikgo[/url], [link=http://qnwrggomhyir.com/]qnwrggomhyir[/link], http://rpsdikhfjbgy.com/
multi
9 lat temu
Platfusiaste POsły przyjęły poprawkę obcinającą pieniądzena działalność: dla Policji, Straży Pożarnej, Akademii Medycznych, Szpitali Klinicznych, Pogotowia, Sądów, IPN, CBA, ABW, Funduszu Ubezpieczeń Społecznych. Zabrane zostały też pieniądze na świadczenia emerytalne i budownictwo mieszkaniowe. Jednocześnie POsły z PO przyznały sobie niebagatelne podwyżki ku aplauzie SLD i oburzeniu PiS. Ciekawa rzecz, że posły od nowego roku dostaną podwyżkę na prowadzenie biur poselskich. W sumie miesięczna pensyjka będzie wynosiła: 12.000 zł pensji poselskiej, zwrot kosztów podróży, zwrot kosztu wynajmu mieszkań w stolicy, no i 12.500 zł na prowadzenie biura poselskiego. Doliczyć trzeba jeszcze bezpłatne przejazdy komunikacją miejską. Nieźle - jak to mówiono na Czerniakowie przed wojną - można żyć i kochankę mieć. Pod rządami Tuska drożeje żywność - Instytut Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej nie p**a raczej sympatią do poprzedniej ekipy rządzącej. Tym bardziej należy odnotować fakt, że w raporcie grudniowym pracownicy tegoż instytutu odnotowali wzrost cen żywności o 15% w stosunku do ubiegłego roku, co więcej, w przyszłym roku przewidywany jest wydatny wzrost cen owoców, artykułów mleczarskich, zbożowych, masła, tłuszczów roślinnych, jaj, mięsa, tłuszczów mięsnych, cukru, dżemu, miodu, czekolady i wyrobów cukierniczych. Kiedyś to się ładnie nazywało regulacją cen w walce ze spekulacją. A dzisiaj? Dzisiaj Premier Miłości i Zaufania sięga do sprawdzonych wzorów ministra Hilarego Minca. Tylko żeby w ferworze rządzenia nie przyszło mu do głowy zapożyczenie metod ministra Stanisława Radkiewicza’’.
gość
9 lat temu
pustostan z ogromna dynia
gość
9 lat temu
cud-miód zwłaszcza koński łeb, wielki nochal i brwi breżniewa...
gość
9 lat temu
[cytat komentarz="" autor="gość"]Co za kurest.o - nawet blog roku wie komu lizac d*p.e! ZENACJA!!!! R****m juz nia - czy ktos w ogole pofatygowal sie i przeczytal jakikolwiek jej wpis? Infantylna, ograniczona dziewucha, ktora mija sie bolesnie z j polskim! Matko - i ona jest absolwentka PSYCHOLOGII!!!!!!! Ile mozna znosic tych niedorobionych, BRZYDKIch jak kupa o poranku, pigmejowatych cor politykow! Ratunku! Co z ta Polska? Tusk i Tuskowna - idole Polakow?!!! ZENADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/cytat]100/100
gość
9 lat temu
Chwyt przed nadchodzącą kampanią, to bardzo "dziwny zbieg" okoliczności, że Tuskowa przed każdymi wyborami odgrywa swoją rolę, a to sprzedaje ciuchy w sklepie i "dorabia" jak wszystkie nastolatki ot. skromna dziewczyna z przedmieścia, a to w internecie pisze o ciuszkach obowiązkowo tanich! żeby pokazać społeczeństwu, że córa premiera śmiga w kieckach za 2 dychy i solidaryzuje się z biednym społeczeństwem, ktoremu podwyższa się podatki. To jest poprostu żałosne, tani chwyt specjalistów od wizerunku. Miedialna i lubiana (dobrze odbierana przez społeczeństwo) rodzina jest zawsze kartą przetargową w wyborach.
bDKdBVWP
kokolino
9 lat temu
dowiedz się jak na swoim blogu zarabia kasia tusk, zapraszam do dyskusji na ten temat:) mowimyjak.pl/praca-i-kariera/praca-i-kariera/jak-zarabiac-na-blogu-zobacz-jak-na-swoim-blogu-zarabia-kasia-tusk,110_39187.html
...
Następna strona
bDKdBVXr