Trwa ładowanie...
Przejdź na

45. urodziny Kurta Cobaina (ZDJĘCIA, TELEDYSKI)

501
Podziel się

Jaką muzykę nagrywałby dziś?

45. urodziny Kurta Cobaina (ZDJĘCIA, TELEDYSKI)
bDJPGtIR

Kurt Cobain na zawsze zapisał się w historii muzyki. Wraz z Nirvaną, sprzedał ponad 50 milionów płyt na całym świecie. Drugi album grupy, Nevermind, który był promowany singlem Smells Like Teen Spirit, sprzedał się na świecie w przeszło 30-milionowym nakładzie i znajduje się w rankingach najlepiej sprzedających się krążków w historii muzyki.

8 kwietnia 1994 roku Cobain został znaleziony martwy w swoim domu w Lake Washington. Policja ustaliła, że muzyk popełnił samobójstwo poprzez strzał w głowę z pistoletu. W jego krwi znaleziono spore stężenie heroiny i oraz Diazepamu, leku na bezsenność i lęki. Kurt zginął w wieku 27 lat i dołączył do sławnego "Klubu 27", którego członkinią stała się niestety również Amy Winehouse.

Wczoraj wypadły jego 45. urodziny. Kim by był dziś i jaką muzykę nagrywał, gdyby się nie zabił? Tego nie dowiemy się już nigdy. Poniżej kilka niezapomnianych utworów.

bDJPGtIT
bDJPGtIZ
bDJPGtJu
KOMENTARZE
(501)
fitflop onlin...
6 lat temu
fitflop australia outlet fitflop online sale australia
USA
7 lat temu
CPSYQQ I am so grateful for your blog article.Really thank you! Cool.
Kurt Cobain i...
7 lat temu
Nie mogę się powstrzymać od płaczu...kiedy słucham Heart-Shaped Box :"< Pop pierwsze dzis rzadko gdzie można spotkać tak wrażliwego muzyka...i utalentowanego (on miał ogromne serce,przejmował się wszystkim i wszystkimi....dla tego nie wytrzymał) . A po drugie boli mnie to że dziś KAŻDE teksty piosenek (dzisiejszych "artystów" są o : cyckach, d****ach, seksie itd.) Zobaczcie sobie na słowa w tekście Cobaina....pisał o życiu, o tym co czuł....[*] nie rozumiem tego...dlaczego tacy ludzie odchodzą najwcześniej [...]
bDJPGtJv
gość
8 lat temu
Większośc z tego co tu o nim piszą to głupoty ! czytałam wszystkie książki na jego temat ....
eeee
9 lat temu
chociasz mnie jeszcze na świecie nie było, to tęsknię za nim!!!
Nadzieja
9 lat temu
NAJLEPSZY ARTYSTA!!! mimo upływu lat dalej nie rozumiem dlaczego on to zrobił
gość
9 lat temu
tylko szkoda że został skremowany.
gość
9 lat temu
dobre :D
gość
9 lat temu
c
wulgarna tina...
9 lat temu
Kurt to był dopiero artysta nie to co te Hanny Montany czy jakieś j****e Lady Gagi i dla wiadomości tego gościa co twierdzi że jest cool: kurt był przystojny i na pewn nie to co ty szzafiu i c***u ty złamany!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
Niesamowity artysta , nieśmiertelny .
gość
9 lat temu
Żal. Zanim coś się o kimś nie znanym sobie napisze warto zasięgnąć wiadomości. Na rocznicę jego śmierci też spytasz kiedy przyjedzie do polski? I raczej tutaj nie zawita. Od 12 lat nie żyje[/cytat]*od 18 lat
gość
9 lat temu
ALe p******y!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bDJPGtJn
gość
9 lat temu
[*]
...
Następna strona
bDJPGtJP