Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Urlop macierzyński trwa 3 miesiące!"

645
Podziel się

"Nie rozumiem, czemu wszyscy się tak dziwią mojej decyzji."

"Urlop macierzyński trwa 3 miesiące!"
bDJpkLzF

W połowie maja na świat przyszła pierwsza córka Joanny Liszowskiej i Oli Serneke, Emma. Do pracy aktorka wróciła już jesienią. Zrezygnowała z urlopu wychowawczego i podjęła pracę w aż czterech spektaklach. W najnowszym wywiadzie tłumaczy, dlaczego nie została w domu dłużej i przyjęła propozycję sędziowania w programie Got to Dance.

Wróciłam w momencie, kiedy czułam, że tak jest dobrze dla wszystkich – mówi w Party. Dla mnie również, ale nie myślałam tylko o sobie, bo po urodzeniu dziecka myśli się przede wszystkim o rodzinie. Urlop macierzyński trwa trzy miesiące i po tym czasie większość kobiet musi wrócić do swoich obowiązków, więc nie rozumiem, czemu wszyscy się tak dziwią mojej decyzji.

Dziwicie się? Naszym zdaniem jak na show biznes i tak wytrzymała bardzo długo. Natasza Urbańska tańczyła na scenie już w dwa tygodnie po porodzie...

bDJpkLzH
bDJpkLAi
KOMENTARZE
(645)
gość
9 lat temu
urlop maciezynski trwa 5 miesiecy, Pani Asiu, 20 tyg plus 4 opcjonalnie. A to i tak nic.
gość
9 lat temu
nie wiem gdzie ale urlop macierzynski ale w PL nie trwa 3 miesiace ale 20 tygodni i to po tym czasie kobuety co musza ida do pracy;)
gość
9 lat temu
urlop macierzyński trwa 20 tygodni a nie 3 miesiące!!!
bDJpkLAj
gość
9 lat temu
ochydne straszydło,zęby jak u konia,grzywa jak u lwa,ciało to jak czołg,straszna jest a taką gwiazde z siebie robi
gość
9 lat temu
kobieto trzeba było zostać w domu z dzieckiem i coś z sobą zrobić bo wyglądasz strasznie!!!gdzie Ty polazłaś do programu tanecznego????znasz się na tym jak na budowie cepa.
gość
9 lat temu
Gdyby jeszcze jej powrót na scenę coś znaczył.... A nie, przepraszam. Ona teraz będzie jurorką.
gość
9 lat temu
słonica:)))
gość
9 lat temu
słonica:)))
gość
9 lat temu
nie dość ze gruba s****a to jeszcze sie lansuje.one wszystkie wychodzą za biznesmenów.wiadomo lepiej dawać komuś z kasą.beztalencie.buchaj
gość
9 lat temu
[cytat komentarz="" autor="gość"][cytat komentarz="" autor="gość"]A ja biorę rok urlopu bo tego czasu z dzieckiem nikt nie wróci a kasa to nie wszystko :) [/cytat]Czasami tez chodzi o to, zeby robic co sie lubi, a nie o kase - na dzieciach sie swiat nie konczy, a majac szczesliwa i spelniona mame, dzieciaki tylko na tym korzystaja :)[/cytat]A JA UWAŻAM,ŻE CO NAJMNIEJ DO ROKU MAMA POWINNA SIEDZIEĆ Z DZIECKIEM,TE CHWILE NIGDY NIE WRÓCĄ,A TA SĄ NAJPIĘKNIEJSZE CHWILE- ŻADNA BABCIA,ŻADNA NIANIA NIE NIE ZASTĄPI MAMY:)
gość
9 lat temu
[cytat komentarz="" autor="gość"]A ja biorę rok urlopu bo tego czasu z dzieckiem nikt nie wróci a kasa to nie wszystko :) [/cytat]ŚWIĘTE SŁOWA
gość
9 lat temu
Jej sprawa, nie Twoj problem.
gość
9 lat temu
Dziecko mozna bardzo kochac i ta milosc mu okazywac, bedac osoba pracujaca
bDJpkLAb
gość
9 lat temu
[cytat komentarz="" autor="gość"]A ja biorę rok urlopu bo tego czasu z dzieckiem nikt nie wróci a kasa to nie wszystko :) [/cytat]Czasami tez chodzi o to, zeby robic co sie lubi, a nie o kase - na dzieciach sie swiat nie konczy, a majac szczesliwa i spelniona mame, dzieciaki tylko na tym korzystaja :)
...
Następna strona
bDJpkLAD