Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rihanna NAGRAŁA 2 PIOSENKI z Chrisem!

540
Podziel się

Trzy lata po pobiciu. Posłuchajcie...

Rihanna NAGRAŁA 2 PIOSENKI z Chrisem!
bDJJzymt

Kilka dni temu cytowaliśmy szokujące sprawozdanie jednego z funkcjonariuszy policji, który zajmował się sprawą dotkliwego pobicia Rihanny przez Chrisa Browna (zobacz:Znamy SZCZEGÓŁY POBICIA RIHANNY! "Teraz cię zabiję!"). Od kilku tygodni pojawiały się informacje, że byli kochankowie wrócili do siebie. Piosenkarz był również obecny podczas jej ostatniej imprezy urodzinowej.

Okazuje się, że Chris, który nadal teoretycznie nie może zbliżać się do Rihanny na odległość mniejszą niż 90 metrów, nagrał z nią dwie piosenki... Obie zadebiutowały w sieci w 24. urodziny Barbadoski.
Pierwszą piosenką jest Birthday Cake, która pojawiła się w 78-sekundowej wersji na ostatniej płycie Rihanny. Chris dograł do niej brakującą część. Rihanna pojawiła się za to gościnnie w piosence Chrisa, Turn up the Music.

Jak myślicie, czy dawanie kolejnej szansy i dodatkowo pomaganie w karierze facetowi, który bił ją, dusił i groził śmiercią, to na pewno dobry pomysł? Posłuchajcie, czy było warto:

bDJJzymv
bDJJzymW
KOMENTARZE
(540)
gość
9 lat temu
Super są te piosenki a zwłaszcza Birthday cake ( ta piosenka jest pewnie na cześć urodzin rihanny ) A wy się nidość że nie znacie to jeszcze im zazdorścicie to jest ich żcyie mogą robić co chcą !! Ale i tak się podoba a nawet jakby mi się nie podobała to i tak mam swoje zdanie niech robią co chcą a was niech to nie interesuje to ich życie ! A jak wam sie nie podoba to nie komentujcie i nie oglądajcie !!
gość
9 lat temu
Jejku mineły 3 lata i co! Ludzie sobie wybaczają! Riri robi co chce i kiedy chce i niech tak trzyma!!!!!!
gość
9 lat temu
ta jasne a ja jestem babcia wróżka
bDJJzymX
gość
9 lat temu
chyba za malo dostalaa.............................
gość
9 lat temu
brown ch.uju przez ciebie przesalam lubic "birthday cake" !!!!
gość
9 lat temu
wydaje mi sie ze poprostu czuje wyrzuty sumienia ze tak sie stalo ze cris znikl troche zesceny muzycznej podala mu reke wcale nie oznacza ze razm beda...... dobrradziewczyna
gość
9 lat temu
Czego niektórzy nie zrobią dla kasy...
gość
9 lat temu
Druga piosenka spoko, ale co z tego
gość
9 lat temu
ten urodzinowy tort brzmi jak podróba santogold...
ola
9 lat temu
hahahhahahahh i*****a z niej hahah
jingle
9 lat temu
wybaczyć?? taki gnoją się nigdy nie wybacza!
gość
9 lat temu
Czego ona dla kasy nie zrobi...
gość
9 lat temu
bDJJzymP
gość
9 lat temu
ale jest g****a morze ją znów pobić tlko że gorzej może to się skończyć śmiercią riiany trzeba ich rozłączyć bo chyba przecierz nie chcemy śmierci kolejnej piosenkarki czyli winthy hiuston
...
Następna strona
bDJJzynr