Serial Rosati wycofany po ŚMIERCI 3 KONI NA PLANIE!

491 reakcji
0
0
491
Podziel się

"Wypadki się zdarzają, a my nie jesteśmy w stanie im zapobiec" tłumaczą producenci "Luck". Zwierzęta zdechły po scenach wyścigów...

Serial Rosati wycofany po ŚMIERCI 3 KONI NA PLANIE!

Wydawało się, że Weronice Rosati nareszcie udało się zaczepić w Hollywood i rozpocząć karierę za granicą. Znalazła się w obsadzie nowego serialu HBO pt. Luck, gdzie wystąpiła u boku Dustina Hoffmana i Nicka Nolte. Niestety, tradycyjnie już szczęście to nie trwało długo. Jak donoszą amerykańskie media, stacja zdecydowała się wstrzymać pracę nad serią po tym, jak na jej planie doszło do śmierci trzech koni...

Zwierzęta zdechły w wyniku obrażeń, których doznały podczas kręcenia scen ich wyścigów. Dwa z nich padły już w zeszłym roku, gdy powstawał pierwszy sezon Luck. Trzecie zwierzę zdechło na początku tego tygodnia, w czasie prac nad drugim sezonem. American Humane Association, zajmująca się kontrolą warunków, w jakich pracują zwierzęta zaznaczyła w swoim oświadczeniu, iż koń tego dnia nie brał udziału w zdjęciach, jednak idąc do swojej zagrody nagle zerwał się, zatoczył, upadł i doznał poważnych obrażeń. Musiał zostać uśpiony.

HBO zdecydowało o zaprzestaniu produkcji serialu. Jego akcja toczy się bowiem w środowisku wyścigów konnych, a jego twórcy nie chcieli narażać zdrowia kolejnych zwierząt.

David Milch i Michael Mann, producenci wykonawczy serialu Luck z wielkim żalem poinformowali nas o rezygnacji z dalszych prac nad serią - czytamy w oświadczeniu wydanym przez stację. Staraliśmy się zapewnić jak najwyższe standardy pracy, jednak wypadki niestety się zdarzają, a my nie jesteśmy w stanie zapewnić, że w przyszłości będziemy w stanie im zapobiec. Wobec tego podjęliśmy tę trudną, ale konieczną decyzję.

Wygląda więc na to, że Weronika straciła właśnie najlepszą posadę w życiu. Czas pokaże, czy ten krótki występ w serialu otworzy jej drzwi do kolejnych ról.

Żal nam koni, które zapłaciły za zabawę kilku dorosłych ludzi życiem.

491
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(491)
gość
8 lat temu
Może ktoś z konkurencji otruł konie.. to przecież bardzo silne zwierzęta, ot tak nie padają i nie 3 na raz..
gość
8 lat temu
szkoda koni ;/
gość
8 lat temu
i bardzo dobrze, nie powinno się tolerować łamania praw zwierząt
gość
8 lat temu
ona jest ladna ale strasznie staro wyglada :(
Antek Muzykan...
8 lat temu
W jakim my kraju żyjemy? Nasi CELEBRYCI z pierwszych i drugich stron gazet coraz częściej w życiu prywatnym dają... pokaz bezmyślności i żenady. Zdrady, rozbijanie cudzych związków i rozwody są już na porządku dziennym. Ale nadal są na PIEDESTALE i uchodzą za wzory do naśladowania. Gospodarz domu, dorabiający obecnie jako RZECZNIK rządu, poświadcza nieprawdę, albo jego żona fałszuje jego podpis, ale NIEZALEŻNA prokuratura umarza obie sprawy. Niedługo roztopy, a RZĄD nadal nie wybudował wałów. Z TVN z pewnością jednak znowu się dowiemy, że państwo ZDAŁO EGZAMIN, bo sprawnie ewakuowano tysiące mieszkańców zalanych terenów. Długo jeszcze ten CHORY układ polityczno-medialny, z premierem o marnej dykcji na czele, będzie nami rządził, BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ?
Najnowsze komentarze (491)
Martana
5 lata temu
Konie UMARŁY, drogi pudelku, nie zdechły. Z****a ktoś plugawy, godny potępienia, czyli z reguły zły człowiek. Konie, psy, świnie, osły, a nawet myszy umierają.
http://regts2...
7 lat temu
There is clearly a bunch to identify about this. I feel you made various good points in features also. louis vuitton store
gość
7 lat temu
Co to znaczy "Z****Ł"?! Czy kiedykolwiek zastanawialiście się nad etymologią tego słowa? Czy kiedykolwiek szukaliście znaczenia tego słowa w Słowniku Wyrazów Obcych?! Otóż zaskoczę Was.... NIE MA!!!! Nie ma etymologii i nie ma znaczenia w SWO!!!! Takie słowo po prostu nie istnieje a zostało stworzone przez ludzi, którzy nie maja poszanowania dla życia istoty czującej ból!!! Zwierzęta UMIERAJĄ, tak jak ludzie! Nie mówimy człowiek "z****ł" bo nie ma takiego słowa! Koniec, kropka!
gość
7 lat temu
Fajny teledysk Magda Przychodzka Jaskółeczka
gość
8 lat temu
szkoda koni :D
gość
8 lat temu
ona jest niedomyta
gość
8 lat temu
C O K***A?
gość
8 lat temu
trochę to wszystko dziwne. Wiele filmów było kręconych z końmi, choćby serial dla dzieciaków Przygody Blackiego i co? Nic, nie słyszałam aby na planie tego serialu masowo padały konie, a przecież w każdym odcinku była jakaś gonitwa.
gość
8 lat temu
biedne koniki:( serial i sława ich kosztem Weronika bardzo ładna ale staro na twarzy wygląda
gość
8 lat temu
Ona zawsze wygląda tak samo.
gość
8 lat temu
hahah i znowu pech
gość
8 lat temu
no właśnie, a to znaczy, że ktoś je nieźle skatował tymi zdjęciami! nie żal mi serialu, nie żal mi Esterki! a to zdjęcie koszmarne, wygląda na nim jak predator, nawet retusz nie pomógł, hahaha
gość
8 lat temu
Szkoda koni, ale serial był naprawdę dobry. Pierwszy sezon nieźle się rozkręcał, świetna obsada, niegłupie dialogi. Rosati wygląda tylko jakby było po 40. Ile ona ma lat?
gość
8 lat temu
chcecie wiedzieć co Polacy robią koniom ? Wejdźcie na stronę stop-skaryszew . Wstyd mi, że jestem polką ...i mieszkam w kraju prostaków nie szanujących zwierząt !!!
...
Następna strona