Trwa ładowanie...
Przejdź na

Żona dyktatora Syrii robi zakupy w Harrodsie!

549
Podziel się

Podczas gdy armia zabija jej rodaków, a "policja" torturuje dzieci... "Luksusowe ubrania, biżuteria, kosmetyki i najnowsza część Harry’ego Pottera na DVD".

Żona dyktatora Syrii robi zakupy w Harrodsie!
bDZhluCZ

Sytuacja polityczna w Syrii jest wyjątkowo napięta od ponad roku. Podczas gdy Egipcjanom i Libijczykom udało się obalić reżimy, ich sąsiedzi nadal walczą z prezydentem Asadem, rządzącym krajem od 12 lat. Władzę przejął on po swoim ojcu, Hafize Asadzie, który był dyktatorem Syrii od początku lat 70-tych. Szacuje się, że jak do tej pory z rąk żołnierzy reżimu zginęło ponad 10 tysięcy ludzi.

Śledząc doniesienia medialne na temat sytuacji w tym kraju trudno uwierzyć, że rozpoczynając swoją prezydenturę Asad postawił sobie za cel "rządzenie w europejskim stylu". Jego żona, młodsza o 10 lat Asma, urodziła się i wychowała w Londynie, w rodzinie syryjskich emigrantów. Skończyła studia na prestiżowym Kings College i pracowała w instytucjach finansowych. W połowie lat 90-tych poznała Baszara, zmieniła imię z Emma na Asma i wyjechała do ojczyzny rodziców. Nie zmieniła jednak "zachodnich" nawyków, nawet w czasie, kiedy jej rodacy giną w starciach z rządową armią, a policja polityczna tortoruje w lochach nawet niewinne dzieci.

Jak opisuje brytyjski Evening Standard, 37-letnia prezydentowa zaszalała podczas internetowych zakupów w słynnym londyńskim domu handlowym Harrods. Ponieważ nie mogła odebrać ich osobiście, drogą mailową prosiła swoich przyjaciół z Londynu, żeby zrobili to za nią.

bDZhluDb

Pani Asad zasypała ich wiadomościami z prośbą, żeby odebrali z Harrodsa jej zakupy, wśród których znalazły się luksusowe ubrania, biżuteria, kosmetyki, a także... najnowsza część Harry’ego Pottera na DVD - czytamy w gazecie. Maile zostały ujawnione przez aktywistów syryjskiej opozycji, którzy od ponad roku walczą o niepodległość w ogarniętym chaosem kraju. W czasie, kiedy walki w oblężonym Homs przybierają na sile, żona dyktatora wydała ponad 10 tysięcy funtów na sprowadzone z Paryża meble.

Dom handlowy Harrodsa, jeden z najbardziej prestiżowych i najdroższych nie tylko w Europie, ale i na świecie, odmówił komentarza w tej sprawie.

Czy żony i rodziny dyktatorów mordujących i torturujących swoich poddanych powinny móc wydawać pieniądze i podróżować po Europie i korzystać z zachodniego stylu życia? Spójrzcie na zdjęcia Asmy - powiedzielibyście, że jest żoną zbrodniarza korzystającą z pieniędzy zdobytych w taki sposób?

bDZhluDh
bDZhluDi
bDZhluDC
KOMENTARZE
(549)
gość
9 lat temu
popatrzcie na większość dyktatorów i ich żony. nigdy nie wyglądają na takich.
gość
9 lat temu
fanka Harrego... no proszę
gość
9 lat temu
Tylko kasa się dla niej liczy... Ciekawe co powie po śmierci;p Co jej z tej kasy;D
bDZhluDD
gość
9 lat temu
a żona Tuska robi zakupy w Biedronce, podczas gdy jej mąż pogrąża kraj w coraz większym bagnie ..
gość
9 lat temu
on na zbrodniarza też nie wygląda....ale cóż, pozpry mylą...
Najnowsze komentarze (549)
gość
9 lat temu
I co ta za g***i komentarz. Jak cie nic nie obchodzi to po co tu wlazisz?
gość
9 lat temu
Jaka piekna, Czyz moze byc tak zla ?
gość
9 lat temu
hehe dobre :)
gość
9 lat temu
s**a, ale piękna.
gość
9 lat temu
niezła babka
cojapacze
9 lat temu
kurde, całkiem niebrzydka :)
gość
9 lat temu
Nie powinni jej wpuścić po za granicę Syrii!!!
gość
9 lat temu
,n
bDZhluDv
gość
9 lat temu
Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innyc-ja wpisuję bo się boję
gość
9 lat temu
j***c s**e!!!!
gość
9 lat temu
to wykształcenie jej po co ,zamiast robić dobro wykorzystuje pozycje.I te biedne dzieci,może one kiedyś poddadzą ją torturą
gość
9 lat temu
widać z daleka, że to zimna kobieta
gość
9 lat temu
Ksztalcenie arabskich emigratow zawsze jest grozne dla kraju w ktorym zyja ..lepiej trzymac ich w ciemnocie...
gość
9 lat temu
nawet ładna
...
Następna strona
bDZhluDX