Trwa ładowanie...
Przejdź na

Córka Julii Tymoszenko walczy o jej wolność (PIĘKNA?)

444
Podziel się:

Tym razem we włoskiej Izbie Deputowanych. Podobna do matki?

Córka Julii Tymoszenko walczy o jej wolność (PIĘKNA?)

W połowie października Julia Tymoszenko, jedna z liderek "pomarańczowej rewolucji" i była premier Ukrainy została skazana na 7 lat więzienia. Sąd w Kijowie uznał, że "żelazna Julia" jest winna nadużyć przy podpisywaniu umów gazowych z Rosją. Proces od samego początku uznawany był za polityczny - stać za nim ma Wiktor Janukowycz, największy przeciwnik Tymoszenko, obecnie prezydent kraju.

Od samego początku największą obrończynią Tymoszenko jest jej córka, Eugenia. 31-latka w 2005 roku wyszła za poznanego podczas wakacji w Egipcie brytyjskiego muzyka, Seanna Carra. Przez ostatnie kilka miesięcy spotkała się z licznymi przedstawicielami Unii Europejskiej i Trybunału w Strasburgu, chcąc zainteresować ich nieprawidłowościami w procesie swojej matki.

W środę odwiedziła włoską Izbę Deputowanych. Elegancka Eugenia przekonywała do swoich racji tamtejszych polityków, trzymając w rękach sugestywne zdjęcie uwięzionej matki.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(444)
.
12 lat temu
Kobieta jest w dramatycznym momencie, walczy z ukraińskim prawem, a wy się pytacie czy jest piękna?
gość
12 lat temu
jaka katowana? siedzi po okradała własne państwo, u nas też tak powinno być, pierwszy pawlak za niekorzystny kontrakt gazowy
gość
12 lat temu
Matka ładniejsza
gość
12 lat temu
Czy dla Was jedyne pozytywne określenie odpowiednie dla kobiety to PIĘKNA? A jak piękna nie jest to co? Otruć i zakopać?
gość
12 lat temu
Europa, XXI wiek, a wciąż są miejsca gdzie słowo "demokracja" można znaleźć w słowniku pod literą "d"
Najnowsze komentarze (444)
Gość
7 lat temu
Julia ładniejsza niż córka
gość
12 lat temu
lizanko obie naraz
gość
12 lat temu
[cytat komentarz="" autor="gość"][cytat komentarz="" autor="Abraham Lincoln"]Kto jest głową chorej organizacji [iluminatów? To Rotshchildowscy Syjoniści kontrolują media Brando jak również rządy, nie tylko w Stanach Zjednoczonych, i co kluczowe w świetle aktualnych wydarzeń kontrolują oni również globalne finanse i handel. Kluczowe stanowisko ekonomiczne w Stanach Zjednoczonych to stanowisko głowy bądź przewodniczącego Rezerwy Federalnej, całkowicie prywatnego i kontrolowanego przez Rothschildów kartelu banków które szyderczo nazywają siebie 'Centralnym Bankiem Ameryki'. Narodowy bank centralny powinien odpowiadać przed ludźmi, w innym wypadku jest to tylko kolejny prywatny bank pożyczający rządowi 'pieniądze' które później populacja musi spłacić wraz z odsetkami [czysta lichwa]. W Polsce Tusk na usługach Żydów rabuje nasz kraj! nie widzicie tego?Ludzie pobudka! [/cytat]LUDZIE SĄ USPIENI! NWO wygra! [/cytat]Oni nawet się już nie ukrywają ,szkoda mi tych którzy nic nie widzą i święcie wierzą mediom ,zresztą media są przez nich opłacane.Widać gołym okiem że dążą do ubezwłasnowolnienia nas wystarczy poczytać na temat masonerii iluminatów i NWO,to naprawdę nie boli.To właśnie oni wymyślili cuda techniki żeby nas (bydło-tak nas nazywają) czymś zająć ,wyłączyć samodzielne myślenie:)LUDZIE POBUDKA BO OBUDZICIE SIĘ Z RĘKĄ W NOCNIK
gość
12 lat temu
Jej matka niestety nakadla miliony panstwowych pieniedzy...nie wiem na ile prawdziwe sa informacje o 'torturowaniu' Tymoszenko...ale jak kradla to niech siedzi.
gość
12 lat temu
niepodobna!!!
gość
12 lat temu
Skoro użalacie się nad losem jej matki,to zadajcie sobie sami pytanie-skąd u jej matki na koncie ok.500mln. dolarów? Czy taki majątek zdobywa się uczciwą pracą? Czemu władze Ukrainy nie czepiają się poprzedniego prezydenta?-bo nie brał w łapę.
lilka kossak
12 lat temu
A poza tym w ogole nie wyglada na 32 lata.
lilka kossak
12 lat temu
Rysy twarzy ma badzo ladne i klasyczne, ale przy takim zblizeniu widac, ze ma problemy z cera.
gość
12 lat temu
normalnaja ukrainskaja bladz
gość
12 lat temu
szkoda, ze u nas "za złe decyzje" za które dostają krocie nie zamyka się tych co robia przekręty tylko płaci za to podatnik
gość
12 lat temu
szkoda, ze u nas "za złe decyzje" za które dostają krocie nie zamyka się tych co robia przekręty tylko płaci za to podatnik
gość
12 lat temu
kto kupuje pałace w Hiszpanii i Anglii.... czy za uczciwie zarobione pieniądze? wesele córki (trzy samoloty gości) pytam za co ??/ nie rozczulajcie sie tak nad Julią
gość
12 lat temu
czy piękna ? normalna dziewczyna, no i kto teraz zrobi jej rocznicę ślubu znowu w zamku w Anglii z 2 tysiacami gosci? mamo wróć !
gość
12 lat temu
przeciez to jasne,ze musi walczyc o reputacje mamusi i swoja i tatusia.niewinnych nie skazuje sie nawet na UKRAINIE czy BIALORUSI.
...
Następna strona