Trwa ładowanie...
Przejdź na

Córka Julii Tymoszenko walczy o jej wolność (PIĘKNA?)

444
Podziel się

Tym razem we włoskiej Izbie Deputowanych. Podobna do matki?

Córka Julii Tymoszenko walczy o jej wolność (PIĘKNA?)
bDgHyTmd

W połowie października Julia Tymoszenko, jedna z liderek "pomarańczowej rewolucji" i była premier Ukrainy została skazana na 7 lat więzienia. Sąd w Kijowie uznał, że "żelazna Julia" jest winna nadużyć przy podpisywaniu umów gazowych z Rosją. Proces od samego początku uznawany był za polityczny - stać za nim ma Wiktor Janukowycz, największy przeciwnik Tymoszenko, obecnie prezydent kraju.

Od samego początku największą obrończynią Tymoszenko jest jej córka, Eugenia. 31-latka w 2005 roku wyszła za poznanego podczas wakacji w Egipcie brytyjskiego muzyka, Seanna Carra. Przez ostatnie kilka miesięcy spotkała się z licznymi przedstawicielami Unii Europejskiej i Trybunału w Strasburgu, chcąc zainteresować ich nieprawidłowościami w procesie swojej matki.

W środę odwiedziła włoską Izbę Deputowanych. Elegancka Eugenia przekonywała do swoich racji tamtejszych polityków, trzymając w rękach sugestywne zdjęcie uwięzionej matki.

bDgHyTmf
bDgHyTml
bDgHyTmm
bDgHyTmG
KOMENTARZE
(444)
.
9 lat temu
Kobieta jest w dramatycznym momencie, walczy z ukraińskim prawem, a wy się pytacie czy jest piękna?
gość
9 lat temu
jaka katowana? siedzi po okradała własne państwo, u nas też tak powinno być, pierwszy pawlak za niekorzystny kontrakt gazowy
gość
9 lat temu
Matka ładniejsza
bDgHyTmH
gość
9 lat temu
Czy dla Was jedyne pozytywne określenie odpowiednie dla kobiety to PIĘKNA? A jak piękna nie jest to co? Otruć i zakopać?
gość
9 lat temu
Europa, XXI wiek, a wciąż są miejsca gdzie słowo "demokracja" można znaleźć w słowniku pod literą "d"
Najnowsze komentarze (444)
Gość
3 lata temu
Julia ładniejsza niż córka
gość
8 lat temu
lizanko obie naraz
gość
9 lat temu
[cytat komentarz="" autor="gość"][cytat komentarz="" autor="Abraham Lincoln"]Kto jest głową chorej organizacji [iluminatów? To Rotshchildowscy Syjoniści kontrolują media Brando jak również rządy, nie tylko w Stanach Zjednoczonych, i co kluczowe w świetle aktualnych wydarzeń kontrolują oni również globalne finanse i handel. Kluczowe stanowisko ekonomiczne w Stanach Zjednoczonych to stanowisko głowy bądź przewodniczącego Rezerwy Federalnej, całkowicie prywatnego i kontrolowanego przez Rothschildów kartelu banków które szyderczo nazywają siebie 'Centralnym Bankiem Ameryki'. Narodowy bank centralny powinien odpowiadać przed ludźmi, w innym wypadku jest to tylko kolejny prywatny bank pożyczający rządowi 'pieniądze' które później populacja musi spłacić wraz z odsetkami [czysta lichwa]. W Polsce Tusk na usługach Żydów rabuje nasz kraj! nie widzicie tego?Ludzie pobudka! [/cytat]LUDZIE SĄ USPIENI! NWO wygra! [/cytat]Oni nawet się już nie ukrywają ,szkoda mi tych którzy nic nie widzą i święcie wierzą mediom ,zresztą media są przez nich opłacane.Widać gołym okiem że dążą do ubezwłasnowolnienia nas wystarczy poczytać na temat masonerii iluminatów i NWO,to naprawdę nie boli.To właśnie oni wymyślili cuda techniki żeby nas (bydło-tak nas nazywają) czymś zająć ,wyłączyć samodzielne myślenie:)LUDZIE POBUDKA BO OBUDZICIE SIĘ Z RĘKĄ W NOCNIK
gość
9 lat temu
Jej matka niestety nakadla miliony panstwowych pieniedzy...nie wiem na ile prawdziwe sa informacje o 'torturowaniu' Tymoszenko...ale jak kradla to niech siedzi.
gość
9 lat temu
niepodobna!!!
gość
9 lat temu
Skoro użalacie się nad losem jej matki,to zadajcie sobie sami pytanie-skąd u jej matki na koncie ok.500mln. dolarów? Czy taki majątek zdobywa się uczciwą pracą? Czemu władze Ukrainy nie czepiają się poprzedniego prezydenta?-bo nie brał w łapę.
lilka kossak
9 lat temu
A poza tym w ogole nie wyglada na 32 lata.
lilka kossak
9 lat temu
Rysy twarzy ma badzo ladne i klasyczne, ale przy takim zblizeniu widac, ze ma problemy z cera.
bDgHyTmz
gość
9 lat temu
normalnaja ukrainskaja bladz
gość
9 lat temu
szkoda, ze u nas "za złe decyzje" za które dostają krocie nie zamyka się tych co robia przekręty tylko płaci za to podatnik
gość
9 lat temu
szkoda, ze u nas "za złe decyzje" za które dostają krocie nie zamyka się tych co robia przekręty tylko płaci za to podatnik
gość
9 lat temu
kto kupuje pałace w Hiszpanii i Anglii.... czy za uczciwie zarobione pieniądze? wesele córki (trzy samoloty gości) pytam za co ??/ nie rozczulajcie sie tak nad Julią
gość
9 lat temu
czy piękna ? normalna dziewczyna, no i kto teraz zrobi jej rocznicę ślubu znowu w zamku w Anglii z 2 tysiacami gosci? mamo wróć !
gość
9 lat temu
przeciez to jasne,ze musi walczyc o reputacje mamusi i swoja i tatusia.niewinnych nie skazuje sie nawet na UKRAINIE czy BIALORUSI.
...
Następna strona
bDgHyTnb