Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Rewolucja" Gessler kosztuje... 100 tysięcy?!

3595
Podziel się:

"Dowiedziałem się, że muszę wpłacić na konto TVN 100 tysięcy złotych..." - mówi rozczarowany restaurator.

"Rewolucja" Gessler kosztuje... 100 tysięcy?!

Rozczarowany właściciel jednej ze "zrewolucjonizowanych" przez Magdę Gessler lokali, zebrał się na odwagę, by po miesiącach zaciskania zębów ujawnić, na czym naprawdę polega jej pomoc. Niestety, musi omijać najciekawsze szczegóły. Jak donosi tygodnik Na żywo wielostronnicowe umowy, które restauratorzy podpisują z TVN-em zobowiązują ich bowiem do milczenia pod groźbą ogromnych kar finansowych.

Gdy zgłosiłem swoją restaurację do "Kuchennych rewolucji", dowiedziałem się, że muszę wpłacić na konto TVN 100 tysięcy złotych - mówi, pragnący zachować anonimowość właściciel jednego z reformowanych przez Gessler lokali. Wynagrodzenie pani Gessler to 38 tysięcy. Reszta pieniędzy miała pokryć koszty metamorfozy lokalu. Nim zawitała do mnie pani Gessler, musiałem w ciemno zgodzić się na wszystko. Na zmianę wyglądu i nazwy lokalu, instalację mnóstwa mikrofonów. Wiedziałem, że każde moje słowo może zostać wykorzystane przeciwko mnie. A nie mogę zabronić emisji programu.

Cóż, to pozwala zrozumieć nerwową atmosferę towarzyszącą "rewolucjom" celebrytki. Zapewne właściciele knajp liczyli na to, że za 100 tysięcy TVN pozwoli im od czasu do czasu na wyrażenie swojego zdania na temat pomysłów Gessler.

Jak się okazuje, niesłusznie. Co gorsza, z relacji restuaratora w tabloidzie wynika, że efekt końcowy, który widzimy w telewizji nie jest wynikiem kilkudniowej wytężonej pracy całego zespołu, ale tygodni dość leniwych przygotowań.

Remont trwał 2 tygodnie, a nie 4 dni - ujawnia. Pani Magda czasem wpadała do nas tylko na 25 minut, a nie stała przy garnkach cały dzień. Czasem mówiła, że rozmawiamy prywatnie, a kamera była włączona. Ale nie wyrządziła mi krzywdy. Lokal istnieje i ma klientów.

Dobrze, że w tym wypadku skończyło się szczęśliwie. Niestety nie każdy z bohaterów może to o sobie powiedzieć. Właściciel "Tawerny" w Dobrym Mieście zapowiedział już pozwanie Gessler do sądu za ośmieszenie go przed całym miastem i zrujnowanie życia prywatnego występujących w odcinku osób.

Jej umoralniające wykłady o tym, że nie można pracować w jednym lokalu z byłą żoną i kochanką przyjęliśmy z uśmiechem - ujawnia jeden z pracowników ekipy Kuchennych rewolucji. To hipokryzja, bo sama romansowała kiedyś z kelnerem. Magda zalazła też za skórę góralom po Rewolucjach na Podhalu. Podobno jest coraz mniej chętnych na wzięcie udziału w ryzykownym show.

Chętni pewnie zawsze się znajdą. Ludzie wciąż mimo wszystko wierzą, że wydarzenia pokazywane przez telewizję dzieją się naprawdę.

KOMENTARZE
(3595)
A
10 lat temu
ale trzeba przyznać że w niektórych odcinkach ma lepsze przeboje niż w rozmowach w toku te historie :-D
Anka
10 lat temu
Ta Gessler mnie już denerwuje -.-
gość
10 lat temu
w 2 dni nie da się zrobić remontu...cóż , naiwność telewidzów
gość
10 lat temu
Czego się spodziewaliście po polskiej telewizji?
gość
10 lat temu
Dziwne,ze ktos kto ma wydac 100 tysi nie moze sobie poradzic z knajpa.
Najnowsze komentarze (3595)
PanPierdziosz...
5 lata temu
Opierdziałem sobie stopę...
Gość
5 lata temu
A kto to jest ta gesler??ja się pytam wyznacza i nakazuje swoje trendy I jeszcze ten tekst (nie kwestionowany autorytet)haha Żenada bardziej ordynarnej i oklętej baby nie widziałem To tak zwani samozwanczy celebryci
GoscXxx
6 lat temu
Czemu pragnący zachować animowość? Też klauzula? Trudno temu zaprzeczyć!
gość
7 lat temu
Kupiłam garnki tej Pani w Makro po miesiącu przy pokrywkach stalowe elementy ze "stali nierdzewnej "zaczęły rdzewieć złożyłam reklamację w Makro minęło już dwa tygodnie i nic brak odzewu
Gość
7 lat temu
A tu was teraz was zaskocze i powiem wam że remont trwa 2/3 dni nie dwa tygodnie..A Magda Gessler w dzień kiedy jest kolacja siedzi cały czas przy garach...Jak była kolacja przyjechała o 15 wyszła o 0.30 ;)
www.abru-et-p...
8 lat temu
almost certainly learn at this point that Microsoft windows main Purchaser Examine was published lately. This is exactly what Microsoft company is actually gambling their foreseeable future about, mixing their particular Given Apple's "Vista" (ie. Lion), it might possibly be worth a glance. [url=]www.abru-et-perrin.fr[/url]
Gość
8 lat temu
Fajna plotka gdyby tak było to żaden biedny lokal nie wziął udziału w tym programie,a tam są ludzie którzy nie maj pieniędzy dla pracowników i pełno Długów;)
gość
8 lat temu
ludzie zacznijcie myśleć samodzielnie-to typowe show dla biedoty
gość
8 lat temu
TVN promowanie żydów i lewaków.
gość
8 lat temu
Grssler jest zwykła k***a
Kowboj
8 lat temu
Czemu nikt tutaj nie wspomniał że goście którzy przychodzą na promocję to osoby podstawione przez TVN . Prześlecie sobie odcinki a znajdziecie dziwną zbieżność twarzy . A jeżeli to nikogo nie przekonuje niech sobie posłucha jak się te osoby wypowiadają. Zero gwary zero regionalizmu tylko nienaganna polszczyzna. A przecież zaprasza się zwyczajnych ludzi na ulicy którzy często mówią po śląsku czy kresowemu .... To jest teatrzyk Pani M. a ludzie potem walą drzwiami i oknami na widok baneru przed wejściem do lokalu.
http://www.ri...
8 lat temu
First write-up: Typically the 5 various Very best SEARCH ENGINE OPTIMISATION Suggestions You Keep Dismissing | Usable Procedures Worthwhile posting Donald. The actual publish ventured into be a great deal more valuable than what My partner and i anticipated when clicking on the link on BlogEngage. [url=
szmidka
8 lat temu
Ja zawsze ogladam kuchenne rewolucje ,i ludzie ktorzy na nia. Sie decyduja powinni sie liczyc na wszystko
jolek
8 lat temu
ona by spod siebie g***o zjadła,a tutaj 38 tys HO HO HO
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie