Trwa ładowanie...
Przejdź na

Jessica Simpson przytyła w ciąży ponad 35 kilo!

148
Podziel się

"Dziewczynka ważyła ponad 4 kilogramy, teraz wygląda jak mały świąteczny indyk".

Jessica Simpson przytyła w ciąży ponad 35 kilo!
bDKxouSt

Ciążę Jessiki Simpson śledziła niemal cała Ameryka. To pozwoliło byłej gwiazdce muzyki pop i reality show wyjść z show biznesowego cienia i znów zacząć zarabiać. Notowania piosenkarki znacznie wzrosły, co przełoży się również na finanse - pierwsze zdjęcia narodzonej na początku maja córki Maxwell Drew zostały sprzedane za "skromne" 800 tysięcy złotych.

Zatem serial z ciążą Simpson nadal trwa. Media za oceanem donoszą, że 31-letnia gwiazda w czasie ciąży przytyła ponad 35 kilogramów, co wznieca kolejną dyskusję na temat jej wyglądu. Kwestia ta zaprzątała amerykańskie tabloidy jeszcze na długo przed informacją o tym, że spodziewa się dziecka.

Dziewczynka ważyła ponad 4 kilogramy, teraz wygląda jak mały świąteczny indyk - mówi sugestywnie osoba z otoczenia pary w rozmowie z National Enquirer. Ma pulchne policzki i grubiutkie nóżki, co kompletnie rozczula jej rodziców. Eric kompletnie oszalał na jej punkcie!

bDKxouSv
bDKxouSW
KOMENTARZE
(148)
CouHqI , [url...
9 lat temu
CouHqI , [url= [link=
fruaDu xbwjh...
9 lat temu
fruaDu <a href="
WtdSnM , [url...
9 lat temu
WtdSnM , [url= [link=
bDKxouSX
Fe2bkI nmjah...
9 lat temu
Fe2bkI <a href="
RTt21a ygwod...
9 lat temu
RTt21a <a href="
BFiywS jfggs...
9 lat temu
BFiywS <a href="
7pU1Yu zuwui...
9 lat temu
7pU1Yu <a href="
It's like you...
9 lat temu
It's like you're on a miisosn to save me time and money!
gość
9 lat temu
ja przytylam 35 kilo ly m 3400 i wrocilam do wagi pzred ciazy nawet mniej waze
gość
9 lat temu
Pięknie wygląda! a po urodzeniu zaraz wróci do siebie to podobne do Jassiki. A jak ni e to i tak jest śliczna :)
gość
9 lat temu
no to 20kg ci zostało, a to już nie pikuś1
gość
9 lat temu
Faktycznie baleron, ale z łądną buzią i w łądnej sukience, tylko te buciory nie wszystkim nogom pasują, jej wyjątkowo nie pasują, wyglądaja jak krowie kopyta.
gość
9 lat temu
JA PRZYTYŁAM 40 KG W CIĄŻY A PRZED BYŁAM SZCZUPŁA BARDZO, JADAM WSZYSTKO W CIĄŻY RAZ WIĘCEJ RAZ MNIEJ, CÓRCIA WAŻYŁA 4 KG A PO SAMYM PORODZIE UBYŁO MI 20 KG CZYLI BYŁY TO SAME WODY + DZIECIĄTKO. NIE MA SIĘ CO PRZEJMOWAĆ, TEŻ I WIELKIE HALO... ZALEŻY TO TEŻ OD TEGO, CZY KOBIETA JEST WYSOKA CZY NISKA... JA JESTEM WYSOKA WIĘC TE 40KG TO PIKUŚ... :)
bDKxouSP
gość
9 lat temu
kobieta w czasie ciąży powinna zdrowo przytyć jakieś 12 kilo, 35 to grubo przesada. Je się dla dwojga a nie za dwojga. To, że w ciąży to nie oznacza że powinna wpierniczać ile się da. Trudniej potem zrzucić
...
Następna strona
bDKxouTr