Sobota 02.06.2012

Tadla dostaje tylko połowę pensji!

Beata Tadla

Tadla dostaje tylko połowę pensji!

Beata Tadla postanowiła pójść w ślady swoich kolegów z redakcji: Klaudii Carlos i Łukasza Grassa, i odejść z TVN-u do TVP. Trudno się jej dziwić. Przykład Hanny Lis pokazuje, że Telewizja Polska nie szczędzi pieniędzy na znane twarze.

Odejście z pracy przyniosło jej jednak sporo problemów. Głównie za sprawą kontraktu, który nie pozwala jej pracować dla konkurencji przez kilka miesięcy od złożenia rezygnacji. Dziennikarka otrzymuje obecnie jedynie połowę pensji, którą dostawała podczas pracy w stacji.

Teraz mam okres przejściowy, który jest dość bolesny – mówi w rozmowie z Faktem. Obowiązuje mnie trzymiesięczny okres wypowiedzenia umowy z TVN, a poza tym półroczny okres unikania pracy u bezpośredniej konkurencji. Na antenie TVP, w "Wiadomościach", będę mogła pojawić się dopiero w styczniu następnego roku.

Nie jest aż tak źle, ale w tym czasie otrzymuję dokładnie połowę pensji z TVN. A to akurat tyle, ile wynosi moja rata kredytu mieszkaniowego. A jestem przecież samotną matką - narzeka.

Ciekawe, czy prosiła o łagodniejsze potraktowane z uwagi na te okoliczności i jej odmówiono.

Tadla wolny czas wykorzystuje między innymi na chodzenie po celebryckich imprezach w Warszawie. Stara się, żeby widzowie o niej nie zapomnieli. Zobaczcie, jak wyglądała na kilku ostatnich bankietach: 

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (432)

Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 03.06.2012 23:33
Plotek wciska ciemnotę a ludzie sie wyżywają!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 03.06.2012 23:38
kobieta super!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 03.06.2012 23:50
Wygląda super!!!! I nikogo nie powinno interesować ile zarabia, widocznie na to sobie zapracowała. Dla mnie najważniejsze jest z tego wszystkiego to, że jest samotną matką i jakoś sobie radzi.
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 04.06.2012 04:13
na każdym zdjęciu ma pomalowane paznokcie na niebiesko!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 04.06.2012 06:30
Szanowna Pani ! dla samotnych matek są alimenty plus pomoc z Opieki Społecznej !
Ładowanie komentarzy…