Trwa ładowanie...
Przejdź na

Depp ma ponad 300 MILIONÓW DOLARÓW! Ile dostanie Vanessa?

440
Podziel się:

To miliard złotych. Paradis będzie żądała wynagrodzenia za czas, który poświęciła dla rodziny...

Depp ma ponad 300 MILIONÓW DOLARÓW! Ile dostanie Vanessa?

Informacja o oficjalnej już separacji Vanessy Paradis i Johnny'ego Deppa rozpoczęła spekulacje na temat przebiegu rokowań rozwodowych. Chociaż sławna para nigdy nie była małżeństwem, spodziewać się można podziału majątku, który przez 14 lat trwania ich związku wspólnie zgromadzili. Istotna jest również kwestia opieki nad dziećmi i ustalenie wysokości alimentów. Vanessa i Johnny wychowują 12-letnią Lilę-Rose i 10-letniego Jacka.

Jak donosi brytyjski Daily Mail, nie zapowiada się, żeby byli już partnerzy zamierzali rozmawiać ze sobą wyłącznie przez prawników, jednak droga do podziału pieniędzy, nieruchomości i aktywów, nawet przy dobrej woli obu stron, może być długa i trudna. Wartość ich majątku szacowana jest na ponad 300 milionów dolarów, czyli ponad miliard złotych. Składają się na nią dwa domy w Los Angeles, willa na przedmieściach Paryża, posiadłość na południu Francji oraz prywatna wyspa (!) na Bahamach, którą kupili kilka lat temu.

To takie smutne. Oboje chcieli przenieść się razem do Stanów, żeby spędzać razem więcej czasu i nie dzielić życia na dwa domy - mówi osoba z ich otoczenia w rozmowie z The Mail. Vanessa miałą nadzieję, że jednak wszystko się ułoży, jednak bardzo się zawiodła. Przez siedem lat nie grała w filmach i nie nagrywała płyt, żeby dostosować się do Johnny'ego. On w tym czasie stał się gwiazdą "Piratów z Karaibów".

Można się więc spodziewać, że Paradis będzie żądała wynagrodzenia jej czasu, w którym poświęciła swoje ambicje zawodowe po to, żeby Depp mógł robić karierę. Jak wysoko go wyceni?

KOMENTARZE
(440)
gość
10 lat temu
Szkoda mi ich. Myślałam, że już zawsze będą razem :(
gość
10 lat temu
300 milionów - ja 300 tysięcy w życiu pewnie nie zobaczę.
Marry
10 lat temu
Depp to super aktor.
gość
10 lat temu
i bardzo dobrze, za te 12 lat coś jej się należy :)
gość
10 lat temu
Depp to ś****a przeżywa jakiś kryzys wieku średniego czy coś ale będzie żałował :/ Biedna Vanessa
Najnowsze komentarze (440)
gość
8 lat temu
ha
gość
8 lat temu
ha
gość
10 lat temu
lepiej niech się nie uśmiecha bo wtedy traci wiele uroku
gość
10 lat temu
K-WA! WYNAGRODZENIE ZA NIERÓBSTWO???????
Kania.:D
10 lat temu
Gdzie on ma zmarszczki.? :D
gość
10 lat temu
[cytat komentarz="" autor="Ocado"]Jestem fanatyczną zwolenniczką aborcji bez ograniczeń w każdym miesiącu życia dziecka !!!!!!! Brawo Polki w UK które już zrobiły 38.000 aborcji. One nie chcą by w karierze przeszkadzał im zbędny balast i kula u nogi oraz strata czasu i pieniędzy !!!!!!!!!!![/cytat] zobaczymy czy tak ładnie będziesz mówic jak będziesz staruchą i nie bedziesz miała do kogo zadzwonic, ja tam rodze dzieciaki!!!
gość
10 lat temu
Vanessa jest koszmarna i okropna. xP
gość
10 lat temu
Niech dorzuci 20k na zęby, bo nie mozna patrzec.
gość
10 lat temu
ROSJA i CHINY połączą siły, wybuchnie WOJNA ŚWIATOWA, Chiny już obmyślają plan tej wojny i ZNISZCZĄ miasta na zachodzie, będzie to konflikt NUKLEARNY, Unia Europejska (WIELKI BABILON w Apokalipsie św. Jana) upadnie, zostanie zdominowane przez te dwa państwa, na niebie ukaże się Wielki Cud ZNAK KRZYŻA - a każdemu człowiekowi na ziemi zostaną ukazane jego GRZECHY, tak jak są one widziane przez Boga, BENEDYKT XVI będzie musiał ustąpić, na jego miejscu zasiądzie - oszust FAŁSZYWY PROROK, spisek już w tej chwili jest przygotowywany w Watykanie, istnieje grupa bardzo wpływach ludzi, pod przewodnictwem ANTYCHRYSTA, która zamierza wprowadzić NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, dąży do utworzenia rządu światowego, to przez nich był inspirowany KRYZYS FINANSOWY oraz to oni WYWOŁALI konflikty na Bliskim Wschodzie, żeby przejąć kontrole nad tymi państwami, ZNAKIEM BESTII będą CHIPY które będą umożliwiać dostęp do pieniędzy, robienie zakupów a w rzeczywistości będą służyć do kontrolowania nas, mamy się tego wystrzegać (I sprawia, ze wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawa rękę lub na czoło i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii Ap 18.16-17) szukajcie orędzi OSTRZEŻENIE, które otrzymuje od JEZUSA CHRYSTUSA, wizjonerka z Irlandii, MARIA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA[#V=YO#b2gl5x_C9UM#401#331#]
gość
10 lat temu
Jaka z niej gwiazda,zaśpiewała jedną piosenke i tyle
gość
10 lat temu
w jaki sposob on jej przeszkadzal w rozwijaniu swojej kariery?!
gość
10 lat temu
to wez sie do pracy a nie na pudelku!!!!!!!
gość
10 lat temu
ale ona jest sexowna
gość
10 lat temu
Musi dostać tyle żewby starczyło na wstawienie zęba.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie