Trwa ładowanie...
Przejdź na

Przekazała 100 tysięcy na pomoc uchodźcom!

263
Podziel się:

"Tylko w poprzednim roku 4,3 miliona ludzi na całym świecie było zmuszonych opuścić swoje miejsce zamieszkania" - pisze Angelina w oświadczeniu z okazji Światowego Dnia Uchodźcy.

Przekazała 100 tysięcy na pomoc uchodźcom!

Angelina Jolie i Brad Pitt znani są ze swojej charytatywnej działalności, na którą przeznaczają sporą część niemałych przecież zarobków. Aktorka dodatkowo mocno udziela się w ONZ i podległych mu agendach, głównie do spraw pomocy uchodźcom i dzieciom. Jej pomoc nie kończy się na adopcji sierot z krajów objętych wojną czy skrajnym ubóstwem - nie boi się jeździć w zapalne i niebezpieczne rejony, występuje na międzynarodowych konferencjach, a ostatnio wyreżyserowała film o konflikcie na Bałkanach.

Teraz Angie zaangażowała się w pomoc mieszkańcom Syrii, gdzie sytuacja jest naprawdę ciężka. Powstańcy od miesięcy walczą tam z panującym reżimem, nie respektującym demokratycznych standardów zarządzania państwem. Jolie przeznaczyła na pomoc uchodźcom z tego kraju 100 tysięcy dolarów, a więc ponad 350 tysięcy złotych.

Tylko w poprzednim roku 4,3 miliona ludzi na całym świecie było zmuszonych opuścić swoje miejsce zamieszkania - napisała w swoim oświadczeniu z okazji Światowego Dnia Uchodźcy aktorka. Ciągle mamy 2,7 miliona uchodźców z Afganistanu, a 12 milionów ludzi łącznie nie ma stałego miejsca bezpiecznego pobytu. Społeczność międzynarodowa powinna wziąć odpowiedzialność za rozwiązywanie różnych konfliktów, zanim dojdzie do ich erupcji. Każdego z uchodźców powinno traktować się oddzielnie. Każdy ma swoją historię. Każdy z nich przeżył i wycierpiał więcej, niż jesteśmy sobie w stanie wyobrazić. A mimo to wstają, żeby przeżyć kolejny dzień.

KOMENTARZE
(263)
gość
10 lat temu
Lubię ją, jest konsekwentnie sobą, nie jakąś nadętą, wyniosłą nabotoksowaną babą z showbiznesu. Nic dziwnego, że Brat się w niej zakochał. Kobieta ma serce po właściwej stronie:) :)
daria
10 lat temu
No cóż, ciekawe ilu plujących jadem przekazało choćby złotówkę na ten cel. Krytykować jest łatwo.
gość
10 lat temu
Zaraz uszczypliwi powiedza ze ma tyle kasy ze to nic. A ona tak daje regularnie na te cele, uzywa swojego nazwiska by cos zdziałać w świecie. No i ma 5 czy 6 dzieci na wychowaniu, trzeba wziac na to poprawke;) Go, Angie!!!
gość
10 lat temu
Angelina to klasa sama w sobie. Swietna aktorka i przede wszystkim dobry człowiek.
gość
10 lat temu
Dobry z niej człowiek, ma kasę więc pomaga innym.Takie zachowania powinny być promowane a nie pijane nastolatki rozwalające się super byrkami,czy 'gwiazdy' świecące gołą d**ą i cyckami.
Najnowsze komentarze (263)
Kinga72755
8 lat temu
Witam, chętnie pomożemy w napisaniu prac maturalnych, zaliczeniowych, licenjackich, magisterskich. Oferujemy bardzo przydatne materiały dydaktyczne. Niedrogo i solidnie. Czas realizacji nie jest dla nas problemem. Już nie musisz się martwić, że nie zdążysz w terminie oddać swojej pracy. pomocedydaktyka@wp.pl Oferujemy przystępne ceny i solidne wykonanie.
gość
10 lat temu
niszczy swoją urodę chudnięciem, jest już straszna
gość
10 lat temu
sami coś dajcie skoro krytykujecie... w pomimo że macie to nawet grosza nie dacie....
gość
10 lat temu
Jak na jej możliwości mogłaby trochę więcej dać, ale i tak ją lubię, bo w przeciwieństwie do tych innych pseudo gwiazdek coś robi dla ludzi poszkodowanych przez los.
gość
10 lat temu
Bożę dla niej taka kasa to nic. Nie ma sie czym podniecac
Diana Robyn
10 lat temu
Fajnie , że pomaga :)
gość
10 lat temu
co tak mało? stac ja mogła więcej przekazac
gość
10 lat temu
ale skąd ona ma tyle $$. widziałem tylko 1 film z jej udziałem, Pan i Pani Smith.
gość
10 lat temu
a co by nie zrobila, to i tak nie poprawi swojej urody.... o rany, jaka ona brzydka
gość
10 lat temu
e kotekscie artykułu o kim kardashian w butach z pytona i z zakupami za 50 tysięcy dolców naprawdę nie ma co się jej czepiac
gość
10 lat temu
a o ilu jej akcjach i datkach nie wiemy? ludzie przecież jak ktoś kiedyś analizował jej zeznania podatkowe to się okazało, że połowę rocznych dochodów oddaje na cele dobroczynne. Ile wy dajecie? Gdyby każdy dawał wedle swojej miary i sytuacji materialnej świat byłby lepszym miejscem. a tak haters gonna hate
gość
10 lat temu
jaka ona łaskawa,a jest przeciwko powszechnej służbie zdrowia w Stanach
gość
10 lat temu
Gadacie niektorzy, ze Angie to sz.ma.ta, bo ''odbila'' Brada Aninston, ale fakt faktem, Jolie udziela sie ciagle charytwatywnie, jak np. w tym przypadku. Zaloze sie, ze Aninston by w zyciu o czyms takim nie poymslala i zamiastprzekazac tyle pieneidzy dla uchodzcow to przenzcazyla by dla siebie na botoks.
gość
10 lat temu
Ona jest naprawdę fajną i bardzo dobrą kobietą ma dużo pieniędzy i sie nie wywyższa jak inni nie wydaje na niepotrzebne rzeczy tylko daje biednym i ubogim jest wzorem do naśladowania ona i Brad Pit to najładniejsza para na świecie jeszcze nigdy sie nie roztali anie nie pokłócili się a przede wszystkim jest najlepsza a nie jak nasze polskie gwiazdy sie tylko wywyższają i tyle a pomogac nie umią dawaj ANGELINA
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie