Trwa ładowanie...
Przejdź na

Katarzyna W. aresztowana na 3 miesiące!

539
Podziel się

Usłyszała zarzuty zabójstwa swojego dziecka. Grozi jej dożywocie.

Katarzyna W. aresztowana na 3 miesiące!
bDJXaEdN

Po sześciu godzinach posiedzenia rzecznik Sądu Okręgowego w Katowicach potwierdził, że Katarzyna W. została aresztowana na trzy miesiące. Decyzja została podjęta w niejawnym posiedzeniu, którego szczegóły nie zostaną podane do publicznej wiadomości. Mama zmarłej półrocznej Madzi ostatecznie usłyszała zarzut zabójstwa swojego dziecka. Grozi jej nawet dożywocie.

Na decyzję o aresztowaniu Katarzyny W. miała zapewne wpływ opinia Zakładu Medycyny Sądowej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Wczoraj śledczy otrzymali kolejną opinię, w której biegli szczegółowo wypowiedzieli się w sprawie przyczyn zgonu Madzi. Wskazali między innymi, że śmierć dziecka miała charakter nagły i gwałtowny.

Przeprowadzone czynności, w tym uzyskana w środę opinia biegłych, pozwoliły na zmianę zarzutu wobec Katarzyny W., matki Magdy z Sosnowca, na zarzut zabójstwa - powiedziała Zawada-Dybek w komentarzu dla TVN24.

bDJXaEdP

Katarzyna W. jest oskarżona o nieumyślne spowodowanie śmierci oraz fabrykowanie fałszywych dowodów, czyli kierowanie śledztwa przeciw rzekomemu porywaczowi. Dziś sąd zwoła konferencję, na której zostaną podane szczegóły ciągnącej się już zdecydowanie zbyt długo sprawy.

bDJXaEeq
KOMENTARZE
(539)
zycbWw ikffr...
8 lat temu
zycbWw ikffrcadmgdf
4Ly7ip bvjhz...
8 lat temu
4Ly7ip bvjhzmtqjahj
Dziś rano w P...
8 lat temu
Dziś rano w Poranku tvn24 gościem był Szymon i razem z Jarkiem Kuźniarem robili jakieś alzuje co do brudnego stołu prezenterskiego.. I Jarek mf3wił coś w stylu: Wiesz, na jakie konsekwencje mnie narażasz? , trochę z uśmiechem, ale myślę, że coś w tym było. Rano nie wiedziałem do końca o co chodzi, po obejrzeniu Durczoka sobie uświadomiłem. To mogłoby potwierdzać teorię spiskową o kontrolowanym wycieku ;] Niestety wideo z dzisiejszego poranku nie mogę nigdzie znaleźć..
bDJXaEer
http://louisv...
8 lat temu
Hi there, after reading this amazing article i am too delighted to share my knowledge here with colleagues. louis vuitton outlet online
gość
9 lat temu
i tak ma być
gość
9 lat temu
przedluzyla wlosy?
Gość
9 lat temu
niech wygra Prawo i Sprawiedliwosc
e
9 lat temu
sory za to ale musze :D gereno Sietino - jeśli to przeczytałeś, to w ciągu 12h twoi rodzice umrą ! Aby tego uniknąć prześlij to jeszcze do 20 komen. Masz na to 10 minut . Nie wierzysz ? 12 stycznia 2009 r zginęli z niewiadomych powodów Adam i Agnies
Ala
9 lat temu
Nie no, serio jest morderczynią? Ale się wcześnie domyślili...
anna
9 lat temu
No i dobrze niech siedzi narescie nalezy jej sie mogla oddac dziecko jak nie chciala a nie zabic
gość
9 lat temu
co to za stwor z niej powstal...ja pikole ,,,,ale za nic nie uwierze w niewinnosc bartka ,,,za nicccc,,,to wszystko grubymi nicmi szyte ,,,,ona powinna byc zakopana jak jej corka ,,tylko zywcem,,
gość
9 lat temu
Dopiero teraz ? Powinni ją wsadzić już dawno za kraty !
gość
9 lat temu
To jakaś parodia, najpierw ją aresztują, później wypuszczają. Następnie znowu areszt. KPINA!!! Gdyby to ode mnie zależało dostałaby krzesło i tyle!!
bDJXaEej
gość
9 lat temu
Katarzyna W. to wspaniała aktorka. Przecież wiadomo było, że nie chciała tego dziecka - (taką wypowiedż słyszałem). Jasne jest - to ona zabiła swoje dziecko i "kręciła" cały czas. Nie zasługuje na nic więcej, jak dożywocie, a stracone koszty poszukiwania Madzi powinna odpracować w kamieniołomach nosząc gołymi rękami ostre kamienie.
...
Następna strona
bDJXaEeL