Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Nie akceptował syna! To on jest winien jego śmierci"

223
Podziel się:

Rodzina Sylvestra Stallone’a obwinia go za odejście Sage’a.

"Nie akceptował syna! To on jest winien jego śmierci"

Lekarz sądowy wczoraj podał oficjalny raport z sekcji zwłok Sage’a Stallone’a. Tak, jak podejrzewała policja syn znanego aktora przedawkował środki nasenne oraz narkotyki, w tym głównie kokainę. Po ujawnieniu wyników badania toksykologicznego do mediów zgłosił się Edd Filiti, kuzyn zmarłego 36-latka.

Edd, który był blisko związany z Sage’m, zapewnił, że wypowiada się w imieniu nie tylko swoim, ale także całej rodziny. Najpierw na swoim profilu na Facebooku, a następnie w rozmowie z magazynem Star Filiti stwierdził, że "Stallone od lat niemal nie utrzymywał z synem kontaktów".

Jeszcze w tym miesiącu Sage próbował kilka razy skontaktować się z ojcem - stwierdził. Chciał mu złożyć życzenia urodzinowe. W końcu nagrał się na sekretarkę. Jego ojciec nie oddzwonił. To była niestety norma w ich relacjach. Mam nadzieję, że ma teraz wyrzuty sumienia.

Od dłuższego już czasu nie akceptował syna! To on jest winien jego śmierci – zaatakował ostro kuzyn zmarłego, początkującego reżysera. Wiem, że ciebie w ogóle nie obchodzi co się stało z Sagem. Ale mam nadzieję, że spalisz się ze wstydu pod presją opinii publicznej.

Edd oskarża także obecną żonę Stallone’a, Jennifer Flavin, za "rozdarcie rodziny" i podpuszczanie przeciwko dzieciom z pierwszego związku gwiazdora.

KOMENTARZE
(223)
Yvonne
10 lat temu
Syn Sylwestra sam zadecydował o swoim losie
buhahah
10 lat temu
A kuzyn kim chce zostać, że do mediów pędzi z takimi newsami??
Ewel
10 lat temu
ale chyba nie oni są od osądzania kto tu jest winien jego śmierci...
Iwka
10 lat temu
Szkoda młodego człowieka
gość
10 lat temu
nie ważne jakie panowały stosunki w rodzinie Sly pewnie cierpi
Najnowsze komentarze (223)
gość
7 lat temu
Suchar
gość
10 lat temu
Nie należy oceniać człowieka jeżeli nie wie się przez jakie góry i doliny musiał przejść.Najłatwiej krytykować nie znając prawdy.Zawsze jak dojdzie do tragedii dopiero wszyscy widzą,że było coś nie tak.GZIE BYLI WCZEŚNIEJ?????
gość
10 lat temu
jak bym miał taki pysk i takiego ojca tez bym przedawkował.
Diana Robyn
10 lat temu
Nie ma to jak zwalić winę na kogoś i przy okazji pokazać się w mediach xdd
gość
10 lat temu
wszyscy winni tylko nie on.
gość
10 lat temu
chłop dochodził do 40 i jeszcze tatus miał go pilnować??
gość
10 lat temu
NIKT NIE WIE JAK NAPRAWDĘ BYŁO, WIĘC NIE OSĄDZAJMY
gość
10 lat temu
drugir żony podpuszczaja przeciwko dzieciom z pierwszego zwiazku, ale ojciec ,który kocha dziecko i jest normalny nie da sie,
gość
10 lat temu
Sylvester świetny w BRUNO ! POLECAM - piękny film
gość
10 lat temu
Myślałem że to Demi Lovato :O
gość
10 lat temu
Stary koń zabił się bo tatuś...... pierdoły że hej!!!!! Koksowali razem Sage przekręcił się a Edd szuka winnego a sam przyłożył do tego rękę
gość
10 lat temu
jak był narkomanem, to sie nie dziwię ojcu, tak naprawdę tylko rodzice, którzy maja narkomana w rodzinie wiedza jakie relacje potrafią byc skomplikowane
gość
10 lat temu
36 lat to chyba wystarczajace, żeby samemu decydowac o własnym życiu, można winę zrzucac na ojca na jego żonę tylko tak naprawdę to bez sensu, to był dorosły facet i sam zdecydował o swoim życiu.
gość
10 lat temu
O"od dluższego czasu" To znaczy jakiego ?Syn mial 36 lat. Próbowal wielu zawodow zwiazanych z branżą ojca nic mu nie wychodzilo. Rodziny tez nie zalożył.Albo mial jakąś traumę i nie był zdolny albo był leniwym samolubem
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie