Trwa ładowanie...
Przejdź na

Farna będzie studiować prawo! Dostała się!

861
Podziel się:

Praktykę ma już za sobą. Teraz teoria.

Farna będzie studiować prawo! Dostała się!

Ewa Farna, podobnie jak większość mediów, przeszła do porządku dziennego nad spowodowanym pod wpływem alkoholu wypadkiem samochodowym. Przypomnijmy, że tegoroczna maturzystka, jak twierdzi "wypiła cztery driniki i o 23. przestała pić". Siedem godzin później miała promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

Teraz jednak wszystko wróciło do "normy" - Ewa pojawiła się w kilku programach, wystąpiła jako "twarz" meczu Polska-Czechy na Euro 2012, a teraz chwali się przyjęciem na studia. Jak twierdzi jej menedżer, udało się jej zdobyć indeks na... prawie.

Papiery, zawiadomienie z uniwersytetu w Warszawie, już przyszły do domu Ewy. Będzie studiować prawo - mówi w rozmowie z Super Expressem Michal Wronka. Oglądają ze znajomymi mieszkania w Warszawie, są w trakcie szukania lokum.

Nie wiadomo jednak, na jaką uczelnię dostała się Farna i w jakim trybie będzie studiować. Prawo od kilkunastu lat cieszy się bowiem niesłabnącą popularnością wśród studentów, a progi punktowe uprawniające do przyjęcia nadal są wysokie.

KOMENTARZE
(861)
gość
10 lat temu
Czy żeby zostać prawnikiem nie trzeba przypadkiem mieć zaświadczenia o niekaralności?
gość
10 lat temu
jak się ma kasę to wszystko jest możliwe
gość
10 lat temu
A CZY MOŻNA CHODZIĆ TAM NA WYKŁADY NA GAZIE?? HAHA;p
gość
10 lat temu
Taka tam hipokryzja haha :D
gość
10 lat temu
gratuluję, oby tylko sława nie pomogła jej skończyc studiów ;)
Najnowsze komentarze (861)
gość
9 lat temu
Dostała się na prawo, ale nie wiąże z zawodem prawnika żadnej przyszłości. Po co blokować miejsce komuś, kto się tym interesuje i myśli o pracy w tym kierunku?
XXX
9 lat temu
NA WASZE BZDURY EVA MA TO WSZYSTKO W DU..LA LA LAJ !
JACEK NIEMCZY...
9 lat temu
PIĘKNA PANI PRAWNIK EVA FARNA .STUDIA PRAWNICZE MA W KIESZENI BO JEST MA,DRA I SPRYTNA A NAJWARZNIEJSZNIE SA, DLANIEJ STUDIA TYLKO ZDROWIE ŻEBY WRÓCIŁA DAWNA EVA FARNA Z PRZED WYPADKU ZGASŁA WNIEJ TA ISKIERKA KTÓRA, MIAŁA W OCZACH I TA RADOŚĆ KTÓRA WYPŁYWAŁA ZNIEJ WNĘCZA GDZIEŚ TO ZNIKŁO PRZEZ TA, JABŁONKE .NIEWIEM CO MUSI JESZCZE PRZEJŚĆ W ŻYCIU BY WRÓCIŁA DAWNA EVA CZARNA .ŻYCZ CI EVA ZDROWIA JESZCZE DŁUGO BĘDZIESZ ODCZÓWAŁA TEN WYPADEK A NAJGORZE BĘDZI DLACIEBIE ZIMA JAK NIEBĘDZIESZ MIAŁA ZAJĘĆ KONCERTÓW A ZA PKNEM BĘDZIE SZARO IZIMNO. PEWNIE TEŻ DŁUGO W TEJ WARSZAWIE NIE ZAGRZEJESZ MIEJSCA TO NIE DLACIEBIE BETONOWE MIASTO TO NIE PIĘKNA PRAGA CZY WĘDRYNIA A BEZ GÓR I ŚNIEGU NIE MOŻESZ ŻYĆ. ŻYCZE CI EVA ŻEBY KOLEJNY ROK BYŁ LEPSZY I RADOŚNIEJSZT .ZDROWIA
gość
10 lat temu
nie rozumie, po co takiej gwiazdeczce studia, śpiewanie na pewno bardziej się jej opłaca
gość
10 lat temu
zapraszam jak najwięcej osób szanujących życie i zdrowie innych o wysyłanie wiadomości do tvp aby nie było Farnej w Bitwie; można to zrobić tu ja napisałem coś takiego: NIE dla promowania Farnej jako płacący abonament żadam w związku z doniesieniami żeby NIE było Farnej w Bitwie na głosy i promocji tej przestępczyni w telewizji publicznej za którą płacimy!! mam nadzieję że takich głosów będzie jak najwięcej; konsekwencją jej postępowania powinien być koniec kariery!! gdyby miała honor to by się stąd wyniosła; jakby zamiast drzew/barierki były wasze dzieci to też byście później ją tak promowali?? jeśli telewizja publiczna będzie promować dalej takie wzorce zachowań (bo jak ktoś robi karierę po takim przestępstwie to jest promowanie) to znaczy że liczy się dla was tylko kasa i podobnie jak Farna macie za nic ludzkie życie i zdrowie; powstał już Anty klub farnej i legalnymi działaniami postarami się skutecznie obrzydzić tą osobę, bo potologii trzeba przeciwstawiać się w zarodku; jest wielu ludzi odpowiedzialnych, którzy nigdy by nie prowadzili po pijanemu; sprawa tej osoby dotyczy TVP i dlatego na ten tamat piszę; Farna powinna zniknąć z anteny raz na zawsze
gość
10 lat temu
Zgadzam się z przedmówcami, ktoś ogłosił że się dostała nie znając jeszcze wyników. Papierów też nie miała jeszcze prawa dostać bo takowe nie były rozsyłane.No chyba że to nie o uniwerek warszawski chodzi.
Ewa100pro
10 lat temu
Z czeską maturą nie była w stanie przystąpić do rekrutacji na studia dzienne, więc "dostała się" na wieczorowe, na które przyjmowany jest każdy chętny, ale gratuluję :)
KUKUŁ
10 lat temu
PEWNIE NA WIECZOROWE. REKRUTACJA ZACZKOŃCZYŁA SIĘ NA DZIENNYCH 3 LIPCA NA WIECZOROWYCH 15 LIPCA. SAM ZŁOŻYŁEM PAPIERY NA WIECZOROWE I PO PROSTU NIE MA MOŻLIWOŚCI BY UCZELNIA JUŻ ROZESŁAŁA PAPIERY TO RAZ - NA YOUTUBE MOŻEMY ZNALEŹĆ MATERIAŁY OPUBLIKOWANE 3 CZERWCA JAKOBY JUZ STUDIOWAŁA I MIALA ZAKLEPANE MIEJSCE (WPISAĆ EWA FARNA STUDIA). JEJ MENEDZER COS OSTRO KRĘCI ALBO NIE POSZŁA NA UW TYLKO NA UKSW (TEŻ WARSZAWSKI UNIWERSYTET) BADŹ POSZŁA NA JAKIEŚ NIEPUBLICZNE POZDRAWIAM
gość
10 lat temu
Brawo!!!Ja jej życze najlepszego a nie tak jak niektórzy mam ją za przestępce.
gość
10 lat temu
gratulacje !!!!!!!!!!!!! POWODZENIA ;D
gość
10 lat temu
pewnie zaocznie na UKSW
gość
10 lat temu
poręczne cycki
gość
10 lat temu
weźcie się od niej odwalcie, przynajmniej jako nieliczna z tych celebrytów potrafi coś osiągnąć nauką. a wy jak zawsze, że chodzi o pieniądze albo sławę. tępaki, wyłączcie komputer i idźcie dalej z*********ć po budowach i ulicach za marn egrosze;)
gość
10 lat temu
promilami mierzy się stężenie alkoholu we krwi a nie w wydychanym powietrzu. Powinno być napisane : zawartość alkoholu w 1 dm3 wydychanego powietrza wynosi 50 mg (czyli 1 promil we krwi)
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie