Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rusza proces Borysa S.!

1033
Podziel się

Uderzył człowieka "z główki" pod knajpą...

Rusza proces Borysa S.!
bDYIIAWd

Jest oskarżony z art. 157 paragraf 2 kodeksu karnego - "kto powoduje naruszenie czynności narządu ciała lub rozstrój zdrowia trwający dłużej niż 7 dni, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat dwóch".

Znany aktor Borys S. został oskarżony przez fotografa, który twierdzi, że jesienią ubiegłego roku został przez niego uderzony "z główki" przed jedną z restauracji na warszawskim Powiślu. Poszkodowany twierdzi, że w wyniku tego starcia stracił telefon komórkowy oraz okulary, których rozbite szkło przecięło mu skórę na powiece. Zobacz:Szyc POBIŁ FOTOREPORTERA?! "Był pijany!"

Na pierwszej rozprawie sąd zapewne będzie nakłaniał strony do ugody. Menedżerka "Borysa S." nie wyklucza, że będą starali się załatwić to w ten sposób.

bDYIIAWf

Nie mogę ujawnić, na jakich warunkach będzie chciał się pogodzić - mówi agentka i jednocześnie prawniczka aktora, Sylwia Diakowska. Wkrótce przekonamy się, czy uda się osiągnąć porozumienie.

bDYIIAWG
KOMENTARZE
(1033)
gość
9 lat temu
Kurczę, ciekawe o kogo może chodzić....? ;)
gość
9 lat temu
Oczywiście niekt nie wie, kim jest Borys S., tak samo jak nie wiemy, kim jest Katarzyna "W."...
gość
9 lat temu
Borys S. - cóż za zagadka :))
bDYIIAWH
gość
9 lat temu
liczę na sprawiedliwość
gość
9 lat temu
Wcale nie wiemy jak ten pan ma na nazwisko i jak wyglada :D
Najnowsze komentarze (1033)
gość
9 lat temu
Borys Szyc to jest p***ł wiem
gość
9 lat temu
fotoreporter za darmo na pewno nie dostał
gość
9 lat temu
OMG! Who is it????Hmmm...:D
gość
9 lat temu
ciekawe kto to jest
Darek
9 lat temu
I dobrze że przypierdolił dziennikarskiej hienie . Mam nadzieję że dowody których pewnie brak, nie doprowadzą do skazania Borysa .
PudelMaster
9 lat temu
Oj tam zaraz, udezyl "z glowki". Borys to chlopak z klasa. Oczywiscie, ze mogl dac "z liscia" ale mial zajete rece, gdyz zanabyl wlasnie leki dla chorej babci. Trzeba sie skupic na fotografie. Przylazi taki i pstryk. Kur...a, przecie wiadomo ze robienie zdjecia kradnie dusze, nie?
gość
9 lat temu
Zwykły chuligan,oględnie mówiąc...kasa przewrócila mu w głowie,zawsze był pazerny i zazdrościł innym,którzy mieli lepiej od niego,bo niestety mamusia chora na depresje nie była w stanie zapewnić mu takich warynków jakich oczekiwał,to go popchnęło do sławy za wszelka cenę bo wiedział,ze tylko tym sposobem zdobedzie kasę..ale nie szanuje ludzi,zwykły zarozumiały dupek.Lodzianka
szyc jak nic
9 lat temu
mam nadzieję że pójdzie baran siedzieć i z zyskiem dla kinematografii polskiej. Bo dość tego ryja już mamy wszyscy
bDYIIAWz
gość
9 lat temu
KOSMETYKI ZA GROSZE, DIOR, CHANEL KAMBREEZE.OZ.PL
pudliszka
9 lat temu
mamusi pogratulowac synka!!,a tak sie glowke wysoko nosilo.Przyslowia madroscio narodu czapka z lampasem tylko tym czasem.Dla chamow coraz miej miejsca.
gość
9 lat temu
Szyc tak ma , on wzrostem nie grzeszy i głowę ma dużą
gość
9 lat temu
Wysoki facet nie atakuje innych, jest pewny siebie, a kurduple maja kompleksy i za spojrzenie potrafią atakować, a S
gość
9 lat temu
Szyc to taki patologiczny facet, widać odrazu coś w dzieciństwie jego było nie tak
gość
9 lat temu
Trochę rzetelności Panie Redaktorze. Wg. zapisu art. 157 par 2 KK jest " nie dłuzej niż 7 dni" co znaczy, ze jest to lekkie uszkodzenie ciała i ścigane jest na wniosek pokrzywdzonego a nie z urzędu!!! Prosze poprawić błąd !!!
...
Następna strona
bDYIIAXb