Trwa ładowanie...
Przejdź na

Radwańska i Kondrat warci po 900 tysięcy!

128
Podziel się

Tak szacuje się ich wartość na rynku reklamowym. Sporo stracił Kuba Wojewódzki...

Radwańska i Kondrat warci po 900 tysięcy!
bDITNVtx

Polscy celebryci najwięcej zarabiają na występach w kampaniach reklamowych. Są w naszym kraju firmy skłonne płacić im gigantyczne stawki za promowanie różnych produktów i usług. Największymi umowami w ostatnim czasie były te podpisane przez gwiazdy TVN: Szymon Majewskiego i Kubę Wojewódzkiego. Satyryk za udział w spotach PKO BP dostanie łącznie 3,4 miliony złotych wypłacone również z kieszeni polskiego podatnika, gdyż 40,99 % udziałów w nim posiada Skarb Państwa. Wojewódzki za półtoraroczny kontrakt z Play - 2,5 miliona. Te kontrakty to jednak wyjątki, które raczej się już nie powtórzą.

Według nowego rankingu wartości reklamowej Forbesa na prowadzenie wysuwają się głównie sportowcy, którzy zdobyli ogromną popularność w pierwszej połowie tego roku. Na 1. miejscu znalazła się Agnieszka Radwańska, która zarobić może nawet 882 tysiące na jednej kampanii. Tuż za nią Marek Kondrat z szacowaną stawką niższą o 4 tysiące złotych. Dalsze miejsca zajmują piłkarze: Robert Lewandowski (738 000), Wojciech Szczęsny (674 500), Jakub Błaszczykowski (651 000) i Przemysław Tytoń (643 000).

Dopiero na 7. miejscu znalazł się Tomasz Lis, mogący liczyć na gażę wysokości 641 tysięcy złotych. Tuż za nim uplasował się Szymon Majewski, którego szacowana wartość reklamowa rok do roku spadła o ok. 150 tysięcy złotych i wynosi teraz 639 tysięcy złotych. Kuba Wojewódzki stracił jeszcze więcej, bo około 190 tysięcy, jednak nadal wyceniany jest na ponad 600 tysięcy.

bDITNVtz

Doda, która znalazła się na 21. miejscu (spadła z 11.) mogłaby liczyć na kontrakt wartości pół miliona złotych.

bDITNVtF
bDITNVua
KOMENTARZE
(128)
gość
9 lat temu
To Tytoń coś reklamuje? Może fajki :P
gość
9 lat temu
co ma do tego nauka?? znam bardzo wielu mądrych i wykształconych ludzi i wcale tyle kasy nie mają i nawet nie są znani w swoich małych miasteczkach. Chodzi o wybicie się i popularność no i to co się robi z ta popularnością. Doda samymi skandalami do wielu rzeczy w życiu nie dojdzie w przeciwieństwie do mądrego i świetnego aktora Marka Kondrata.
gość
9 lat temu
Nie rozumiem... Przecież nie dlatego, że Konrat, Wojewódzki itp reklamują dany produkt. Bank wybiorę, abonament ( sieć ) tylko i wyłącznie ze względu na najlepszą ofertę... a nie reklamę.... reklamę traktuję jako przerwę na WC... prawdopodobnie jak wszyscy. Czyli płacą nam sporo za bezczynność hehehehehe. Idiotyzm
bDITNVub
gość z klasą
9 lat temu
jak oni to liczą... jakby coś zareklamował lis albo olejnik to bym tego nie kupił nawet za darmo....
gość
9 lat temu
mAJEWSKI PRZESZEDŁ SAMEGO SIEBIE.A podobno ma takie Jezusowe rysy twarzy.Doda sama kiedyś przyznała,ze nie jest matką Teresą z Kalkuty.Za to ma stalowe paznokcie i krzyżyk w lewym uchu.(ale co ma oznaczać ten krzyżyk?)Radwanska ma "ciekawe" oczy, Kondrat ma fajne uszy. W Afryce nie mają co pić- a co to obchodzi gwiazdy "Showbiznesu" . Przecież to Bogowie dla Ludu od zarabiania pieniędzy w uczciwy solidny sposób-nowoczesna lewica. To przecież oni budują cywilizację postępu i uczą jak postępować pokolenia swoich fanów. A my co? Biedne zakompleksione , niepopularne , niemodne nieudaczniki.
piedro
9 lat temu
a kubus wystapi z dziecmi zeby ocieplic stosunki. Jak myslicie - dzieci beda z Polski czy Ukrainy???
maczu pikczu
9 lat temu
Bravo Aga, uwielbiam Cie, zaslużyłaś na to, masz telent a nie jak te gwiazdki, które prócz bycia w TV nie reprezentuja sobą nic wiecej ;/ Trzymam kciuki za Ciebie na olimpiadzie,, trzymalam tez 7 lipca :) Widzialamlogo Staropolanki na koszulce :) to pewnie Twój sponsor, super, bo to moja ulubiona woda :) 3maj sie Aga!
gość
9 lat temu
lepiej niech dadzą na cele dobroczynne sierocince na ubogich większy będzie pozytek i pamięć o tych co dają a tak tylko celebryci się cieszą i nikt inny..............i niech firmy nie mówią o dobroczynności bo uwłaczają tym co potrafią dać z małej renty emerytury pieniądze...........
rom,
9 lat temu
KONRAD chyba za opluwanie sp. prezydenta
gość
9 lat temu
JA ZYJE ZA 60 ZL MIESIECZNIE I PRACUJE W KOPALNI
gość
9 lat temu
caly kraj jest chory!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111mamy ''cudny rzad''' to wlasnie nasza malenka polska . dranie doprowadzili nas do dna .
gość
9 lat temu
caly kraj jest chory!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111mamy ''cudny rzad''' to wlasnie nasza malenka polska . dranie doprowadzili nas do dna .
gość
9 lat temu
caly kraj jest chory!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111mamy ''cudny rzad''' to wlasnie nasza malenka polska . dranie doprowadzili nas do dna .
bDITNVtT
gość
9 lat temu
podaj adres to ci wyślę nawet takiego za złotówkę;) niech stracę , jeśli Cię to uszczęśliwi, uwierzysz że jest sprawiedliwość i dobrzy ludzie ;))))
...
Następna strona
bDITNVuv