Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dostanie po 18 tysięcy za dzień pracy!

277
Podziel się

Nie za dużo?

Dostanie po 18 tysięcy za dzień pracy!
bDgJgEGJ

Polsat najwyraźniej nie ma wątpliwości, kto jest największą gwiazdą Must Be The Music. Dał temu wyraz przy podpisywaniu kontraktów. Jak dowiedział się Fakt, najwyższą stawkę wynegocjowała Kora. Otrzyma po 18 tysięcy złotych za każdy z 11 odcinków programu. Do końca tego roku zarobi więc 198 000 zł. Tabloid nie podaje, czy to wynagrodzenie obejmuje obecność w studiu pupilki Kory, Ramony, podejrzewanej ostatnio o palenie marihuany. Jak już pisaliśmy stacja bardzo zabiegała o udział białej suczki w jesiennej edycji. Zobacz: Kora zazdrosna o Ramonę?

Niewiele mniej zarobi Adam Szataba. Ma obiecane 15 tysięcy złotych za każdy dzień pracy. Między nim i Korą a pozostałą dwójka jurorów jest widoczna przepaść finansowa. Elżbieta Zapendowska i Wojciech Łozowski zarobią "tylko" po 7 tysięcy za odcinek.

Stacja jest tak bardzo zadowolona z jurorów, że postanowiła docenić ich pracę i sowicie ich wynagrodzić - pisze tabloid. A że pracują przy show tylko 11 dni? To nic nie szkodzi. Liczy się efekt końcowy.

bDgJgEGL

Nie dziwi Was, że zarobki celebrytów w takich programach są aż tak wysokie? Przecież to dla nich tak dobra reklama, że znaleźliby się na pewno chętni robić to samo za darmo.

bDgJgEHm
KOMENTARZE
(277)
gość
8 lat temu
będzie na paczki dla ramony
gość
8 lat temu
Będzie miała na skręty dla Ramony!
gość
8 lat temu
To jest tak cężka praca, gorsza niż w kopalni. Myślę że trzeba im jeszcze trochę dołożyć.
bDgJgEHn
gość
8 lat temu
Oddała im serce oddałam im ciało! A oni jej płacą MAŁO MAŁO! :P
gość
8 lat temu
ale Ramona ma być w każdym odcinku, Kora to tylko teraz jej menadżerka ;)
Najnowsze komentarze (277)
babilonend
8 lat temu
Zombi precz, stary odgrzewany ramolu, posrało się w zapchlonym łbie, jak sława może odwalić, spójrz w lustro, to potem depresja murowana - pasztecie
gość
8 lat temu
Będzie miała na trawkę bo na co by miała to wydać?
gość
8 lat temu
Ramonka musi być w tych odcinkach :) oglądalność na pewno wzrośnie
gość
8 lat temu
Dzięki ramonce ma te robote za tyle kasy.
gość
8 lat temu
nie
Wrronka
8 lat temu
Co wy chcecie od KORY to ile zarabia to jej sprawa a nie wasza a wy po prostu zazdrościcie jej i piszecie jakieś głupie komentarze jak to czytam to śmiać mi się chce .. Zarabia tyle na ile zasługuje. Jak zrobicie tyle dla sceny muzycznej co KORA to wtedy będziecie mogli się wypowiedzieć .... KORA zarabia tyle ponieważ dzięki niej MUST BE THE MUSIC ma taką oglądalność no bo kto ogląda MBTM dla Eli Zapendowskie :0 ? To nie jest wasza sprawa tylko KORY i osób które ustalały tą cenę . Dlaczego np.Do Adama Sztaby nikt się nie przyczepie przecież on dużo mniej od Kory nie dostaje !!!!! ???? Gdyby nie KORA MBTM nie miał by takiej oglądalności i popularności w Polsce no bo popatrzcie na publiczności nie ma fan clubu Łoza czy Adama albo Eli a KORY jest zawsze i będzie zawsze ... Pudelek zawsze pisze jakieś rzeczy i was prowokuje a wy się w to wciągacie i piszecie jakieś bzdurne komentarze. Dajcie spokój wyjcie lepiej na dwór się dotlenić ..
Martyna
8 lat temu
haah boże! jak można nie wiedzieć kim jest Kora! człowieku ty chyba w zamknięciu jakiś naćpany jesteś! i jeszcze się tu rzucasz a o bożym świecie nie wiesz.
Martyna
8 lat temu
Zasługuje na tyle, to tyle dostaje i c**j wam do tego. A wy zachowujecie się jak pazerne świnie, bo nie macie tyle kasy i zazdrościcie czy co? Zajmijcie się własnym życiem, a jak wam brakuje problemów to szukajcie w rodzinie osła ofiarnego, zobaczymy komu będzie miło. KORA ZAWSZE WSPANIAŁA!
bDgJgEHf
gość
8 lat temu
na szczęście nie z mojego abonamentu
gość
8 lat temu
no to ramonka będzie miała za co ćpać!!!!!! radzę paniusi trochę odłożyć na ewentualny odwyk!!!!!
gość
8 lat temu
Uwielbiam pania Kore ale w Opolu na festiwalu wygladala jak by miala pampersa zalozonego i jeszcze do tego pelnego!
gość
8 lat temu
dostanie tyle za straszenie swoim wyglądem
gość
8 lat temu
dostanie 18 tys i kilo trawki dla pieska ok
gość
8 lat temu
Nosz k***a mac, co sie wyrabia w tym kraju
...
Następna strona
bDgJgEHH