"Jak ktoś mnie poczęstuje marihuaną, nie odmawiam"

262
Podziel się

"Marihuana czasem leczy" - przekonuje Krawczyk. "Z wyjątkiem heroiny skosztowałem wielu substancji."

"Jak ktoś mnie poczęstuje marihuaną, nie odmawiam"

Kolejny artysta postanowił zabrać głos w dyskusji na temat palenia marihuany. Co ciekawe, tym razem wypowiada się osoba o bardzo burzliwej przeszłości, z której wyciągnęła wnioski. Krzysztof Krawczyk za swój upadek sprzed lat wini używki, ale nie marihuanę.

Graliśmy po różnych środkach odurzających i gdy pewnego dnia zagraliśmy na trzeźwo, to się okazało, że to najlepsza wersja naszych występów - wspomina w rozmowie z Super Expressem. Marihuana czasem leczy, jej palenie mi nie przeszkadza. Jak mnie ktoś poczęstuje, nie odmawiam, ale nie mam słabości do narkotyków. Z wyjątkiem heroiny skosztowałem wielu substancji - PCP, grzybki halucynogenne...

To było po rozwodzie z moją żoną - wyjaśnia. Bardzo to przeżywałem, trafiłem do hippisowskiej wspólnoty, w której byłem częstowany marihuaną, haszyszem. Wydaje mi się, że jeśli ktoś nie ma charakteru, to się tym narkotykom podda. Ja się im nie poddałem.

Ramonka zamówiła ostatnio aż 60 gramów. To znak, że ma już problemy z kontrolowaniem nałogu?

KOMENTARZE
(262)
gość
7 lat temu
jak kora powiedzila ze jara ziolo to ok to leczy, nie zaszkodzi i okazuje sie za wszyscy nagle jaraja
Antek Muzykan...
7 lat temu
Kpina z państwa prawa! Cała Polska wie, że KORĘ ciągnie do używek (sama publicznie apelowała o legalizację MARYCHY), a ona się wypiera w żywe oczy. Najpierw twierdziła, że RAMONA lubi TRAWĘ. To by znaczyło, że to typowy PIES OGRODNIKA. Potem jej KONKUBENT zachowuje się jak prawdziwy mężczyzna i bierze winę na siebie. Ogłasza, że bez posiadania DRAGÓW w domu, nie daje rady napisać o nich książki. Pewnie nawet nie wie, że brzmi to nieco DWUZNACZNIE. Najciekawsze, że lata teraz po telewizjach i grozi kłamTuskowi, że skoro oboje agitowali do głosowania na niego (musieli być chyba upaleni), to należą im się szczególne względy i bezkarność. Grożą, że DZIAŁKOWCY i inni użytkownicy ZIÓŁ nie zagłosują już nigdy więcej na PO, jeśli sprawa Kory trafi do sądu. Żenada!
gość
7 lat temu
Krawczyk przeciez po odwykach.Cos mu sie juz p******i............
gość
7 lat temu
Raczej nikt z nas nie odmawia
gość
7 lat temu
DAWAĆ MI TU NOWENNE HAHA
Najnowsze komentarze (262)
q54qX5 <a hr...
7 lat temu
q54qX5 <a href=" [url= [link=
gość
7 lat temu
"Sporadyczne spożywanie etanolu zwykle nie powoduje uzależnienia, jednak systematyczne jego spożywanie – nawet w niewielkich ilościach – prowadzi do pełnego, fizycznego uzależnienia" (wikipedia, hasło "etanol") Przeczytaj, zanim zaczniesz się wymądrzać na temat "uzależnienia" Ramonki "Etanol jest substancją narkotyczną z kategorii depresantów" "Często alkohol leży u podstaw zachowań agresywnych i impulsywnych, a zaburzenie zdolności logicznego myślenia może powodować nieporozumienia, przez co osoby nadużywające alkoholu często wdają się w bójki."
gość
7 lat temu
ludzie wszedzie jaraja trawe
gość
7 lat temu
morze to społeczeństwo w końcu zrozumie ze nie każdy lubi agresje wywołaną przez alkohol to państwo i świnie w rządzie nie rozumie ze bo Buszku jedynie można się uspokoić i patrzeć na ten syf który nam sprezentował Tusk i Kaczyński.
gość
7 lat temu
g
marycha
7 lat temu
SADZIĆ ! PALIĆ ! ZALEGALIZOWAĆ ! kkp
gość
7 lat temu
piesek w kupe wdepnal
Alli
7 lat temu
tez nie odmawiam xD
gość
7 lat temu
co Wy (a raczej wy - przez male 'm' jakby wasze male mozdzki nie zrozumialy) tutaj pieprzycie... dziwie sie, ze wogole pisac potraficie, acz podejrzewam, ze tylko w taki prostacki i na takich forach, jak i w wylacznie takich sprawach... Zajmijcie sie wlasnym nieudanym zyciem
anonim
7 lat temu
ale co wy wogole tu wypisujecie ,bezsensowne wypowiedzi.., ja tu nie widze nic szczegolnego lubi to pali ja cie krece , jak ma kolekcje trafiki (bonga, lufki) to kazdy gram musi na to przeznaczyc i wyproubowac :) hehe... Wiadomo ma pieniadze , sławe moze sobie pozwolic na te 60 gram dobrego pewnie staffu jakiegos holendra . a taki" zwykly" palacz co "DILL SHIIT" nic wiecej ... dlatego jak zapewne wieszkosc jest za legalem ... zeby nie kupywac od dillow ( mafia narkotykowa i o jeszcze co tam ...) tylko w POLSKICH Coffeshopach - tak jak holender u siebie tak np. ja wolabym u nas.... Dlaczego zakazuja nam cos co umila samotnie czas przy piwku i filmie ... masz rozum , kto chce to pali , tak samo jak chcesz to pijesz jak nie to nie 40% - nie przepadam ... WOLNA WOLA jezeli wie ktos o co mi chodzi ... Zreszta ja moge tu pisac i tak nic to nie po moze :) Pozdrawiam , i do kiedys tam . :) PS. I TAK jestesmy 20 lat za ... :)
gość
7 lat temu
Ja pier***e, lejcie mi wódki!
gość
7 lat temu
no proszę uderz w stół a nożyce się odezwą kolejny stary ćpun a takiego świętojebliwego zgrywa!!!!!!!!!!!!!!
gość
7 lat temu
no tak bywa że czasami kogoś leczy ale starych ćpunów utrzymuje ustawicznie w fazie tzw chaju
gość
7 lat temu
JESZCZE NIEDAWNO SPIEWAL PIEŚNI KOSCIELNE A TERAZ GRZESZY.
...
Następna strona