Piątek 21.09.2012

"Perfekcyjny dom" Rozenek z TVN to ściema!

Perfekcyjna pani domu TVN Małgorzata Rozenek

"Perfekcyjny dom" Rozenek z TVN to ściema!

Małgorzata Rozenek gra swoją rolę "perfekcyjnej pani" zarówno w telewizji, jak i poza nią. Ma to chyba zapisane w kontrakcie. W wywiadach musi zawsze podkreślać, że kocha sprzątać, gotować i zajmować się domem. Oczywiście jednocześnie ma idealną fryzurę, zrobione paznokcie, a ubrania wybiera z szafy, w której panuje doskonały porządek. Brudne domy to jej zdaniem wina "feministek".

W programie Rozenek chwali się wielkim domem, w którym nie ma nawet pyłka kurzu. Zarówno stacja i Rozenek wielokrotnie twierdzili, że posiadłość należy do niej i że to ona sama dba w niej o czystość. Okazuje się oczywiście, że dom został wynajęty i jest przygotowywany do nagrań przez całą ekipę. Na co dzień Małgorzata mieszka na warszawskiej Sadybie. Jej mieszkanie nie spełniało oczekiwań producenta programu. Zdaje się, że nie było wystarczająco "perfekcyjne".

Imponująca nieruchomość pani Rozenek nie była wystarczająco luksusowa, więc zdjęcia do programu kręcone są w wynajętym przez TVN eleganckim domu w Strzeniówce pod Warszawą. Małgorzata tylko udaje, że jest u siebie i czyści do perfekcji kafelki we własnej łazience. Ten program pokazuje tak naprawdę bajkę – wyjaśnia Na żywo osoba z jego produkcji.

Ciekawe, jak w rzeczywistości wygląda mieszkanie Rozenek i kto w nim sprząta. Na wszelki wypadek nie wierzcie w to, co mówią i pokazują w telewizji. Nie warto.

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (1582)

Oglądasz 1531-1560 z 1582
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 24.09.2012 09:18
hehehehhehe,ale jaja,tvn przesadziło,mam nadzieje że oglądalność będzie się waliła na łeb na szyję...
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 24.09.2012 09:54
Karol: Przecież to już od dawna wiadomo!!
Pewnie że było wiadomo już dawno pisaliśmy, że ten dom również jest wykorzystany w reklamie POLSATU... myślą że ludzie to idioci i nie widzą co jest grane... brak tej produkcji autentyczności... po prostu porażka...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 24.09.2012 09:55
mie chodzi o czystość czy luksusowość mieszkania na Sadybie tylko o jego wielkość! Gosia i tak jest perfekcyjna
Odpowiedz
2 2
zgłoś
gość 24.09.2012 11:01
Nie wiem czego się czepiacie. Wiadomo przecież, że "Perfekcyjna Pani Domu" to produkcja TVN, a nie pani Rozenek, więc to chyba oczywiste,że to tvn, a nie ona piosze scenariusz i wybiera miejsce nagrań. Czy wy wierzycie we wszystko, co pokazują w tv?
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 24.09.2012 11:08
Nie rozumiem tego całego zamieszania wokół tej kobiety: że robi operacje plastyczne, występuje na tzw. "salonach", a dzieci ma dzieki In vitro.. etc. etc. Puknijcie się w głowę - każdy może dać się zoperować, jeśli tylko ma na to ochotę, na salony jak widać w polskim "Show-biznesie" każdy może trafić. Cóż, ja nie zamierzam psioczyć na nią zawistnie, choć nie specjalnie za nią przepadam. Jej życie- jej wybory.
Ładowanie komentarzy…
Oglądasz 1531-1560 z 1582