Trwa ładowanie...
Przejdź na

Córka Beyonce ma buciki za 800 dolarów!

510
Podziel się

Z kryształkami Swarovskiego! Przesada? Mają też... bidon od Cavalliego.

Córka Beyonce ma buciki za 800 dolarów!
bCxOQAGd

Jak do tej pory pierwszą elegantką wśród dzieci celebrytów była bez wątpienia Suri Cruise. Jednak teraz, kiedy po rozwodzie ze słynnym scjentologiem matka dziewczynki zdecydowała o tym, że będzie miała jednak normalne dzieciństwo, równych sobie nie powinna mieć Blue Ivy. Zaledwie 8-miesięczna córka Beyonce i Jaya-Z już jest posiadaczką sporej kolekcji markowych ubranek, butów i akcesoriów. Dumny ojciec podkreślał zresztą, że swoją pierworodną będzie rozpieszczał do granic możliwości. Zobacz: "Będę miał najbardziej rozpieszczone dziecko na świecie!"

Zgodnie z informacjami amerykańskich tabloidów, raper realizuje już swoje obietnice. W garderobie Blue Ivy znalazły się właśnie wykonane na specjalne zamówienie trampki projektu Ruthie Davis, która ozdobiła je kryształkami Swarovskiego. Para takich butów kosztowała... 800 dolarów, czyli około 2,5 tysiąca złotych. Modele dla dorosłych zaczynają się od 2 tysięcy dolarów, czyli ponad 6 tysięcy złotych.

Dodajmy, że w kolekcji Blue Ivy znajdują się już bucki od Marca Jacobsa i projektantów marki Adidas. Kilka dni temu szczęśliwi rodzice i ich córeczka widziani byli na spacerze w Nowym Jorku, podczas którego paparazzi wypatrzyli przy luksusowym wózku nie mniej luksusowy... bidon projektu Roberto Cavalli.

bCxOQAGf

Rozumiecie już, dlaczego chcieli zastrzec imię córki jako znak towarowy? Planują już pewnie używać nazwy "Blue Ivy" jako marki luksusowych produktów. Dziecko szybko wtedy na siebie zarobi.

bCxOQAGG
KOMENTARZE
(510)
gość
8 lat temu
mają kase to kupują i jaki problem. ja gdybym miała kase też chodziłabymw drogich ciuchach
1920marta
8 lat temu
to mają rzeczy w Tesco kupować?
aa
8 lat temu
No i co ? Każdy kupuje to na co go stać... Czepiasz sie Pudlu o byle bzdety
bCxOQAGH
gość
8 lat temu
dobrze, że nie majtki za 800 dolarów
gość
8 lat temu
Strach pomyśleć jakie newsy o tym dziecku będziemy czytać za parę lat...
Najnowsze komentarze (510)
gość
7 lat temu
Też bym takie chciała :)🐯🐯🐯🐯
gość
7 lat temu
No i co wszystkich to obchodzi ciekawe jakby wszyscy ludzie czuli się gdyby to im wyliczano co kupują i za ile. Ma kasę bo ciężko pracowała a teraz niech inwestuje co jej się podoba jak chce to nawet może kupić papier toaletowy za 10 tys. i nikogo nie powinno to obchodzić :)
gość
8 lat temu
jak ładnie wygląda be na tym 2 zdjęciu.
gość
8 lat temu
Brzydka ta ich córka na ostatnim zdjęciu.A Beyonce niech się leczy
hehe dobra je...
8 lat temu
dobrze robią jak mają kasę to kupują co chcą ich kasa ... mnie to nie obchodzi chodzi o charakter ,...<3
ola
8 lat temu
zazdrość?
gość
8 lat temu
no tak, tylko nawet jej z brzuchem nie było widac...zapłaciła kobiecie za dziecko bo utyć nie chciała żal...
gość
8 lat temu
800$ to tygodniowy zarobek normalnego obywatela w USA ;/ to nie jest tutaj majatek
bCxOQAGz
gość
8 lat temu
Wielki mi halo, ja też dla mojej malej kupuje to co najlepsze i nie oszczędzam na tym, Jak maja to dlaczego nie?? Pudel postaraj się o lepsze newsy:)
gość
8 lat temu
jeśli ciężko zapracowali na te pieniądze niech je wydają jak chcą
gość
8 lat temu
Fajny teledysk Magda Przychodzka Jaskółeczka
gość
8 lat temu
z*******y kok
gość
8 lat temu
Gość Papież kiedy umarł miał 85 lat - 8 5=13 Godzina śmierci: 21:37 - 2 1 3 7=13 Data śmierci: 02.04.2005 - 0 2 0 4 2 0 0 5=13 Postrzelony 13 Maja 9301 dni pontyfikatu - 9 3 0 1=13 Zmarł w 13 tygodniu roku. JAN PAWEŁ DRUGI - 13 liter czy to zbieg okoliczności ? prześlij to dalej niech inni myślą... Sorry, ale musi się spełnić. ... Pomysł sobie życzenie a zobaczysz co sie stanie... Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz, To funkcjonuje. Osoba, która mi wysłała ta wiadomość powiedziała, ze jej życzenie spełniło sie w 2 dni po odczytaniu tej wiadomości. Wypowiedz życzenie jak skończy sie odliczanie: 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *Wypowiedz życzenie* Wklej te wiadomość w ciągu 10 minut do 10 komentarzy Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność Twojego życze
gość
8 lat temu
boze to jest ich pierwsze dziecko a do tego stac ich na takie luksusy to jaki macie problem? troche zrozumienia...ludzie .
...
Następna strona
bCxOQAHb