Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Więcej takich zespołów, a Białoruś będzie wolna!"

100
Podziel się

Zespół zza wschodniej granicy hitem ostatniego odcinka castingowego "Must Be The Music".

"Więcej takich zespołów, a Białoruś będzie wolna!"
bDYPoOuZ

Wczorajszy odcinek Must Be The Music zakończył castingowy etap programu, a jurorzy wybrali 32 uczestników, którzy zaprezentują się w półfinałach. Zanim jednak się to stało, na scenie zaprezentowali się ostatni z marzących o karierze soliści, instrumentaliści i zespoły.

Jako pierwsza na scenie pojawiła się Zosia Pisera, która wykonała hit Maroon 5 This Love i wyznała, że jest "funkową dziewczyną". Jej występ nie przypadł do gustu Korze, która stwierdziła, że dziewczyna "nie jest w polu jej zainteresowania". Chociaż pozostali jurorzy byli na "tak", również mieli do niej sporo zastrzeżeń. Wiesz co, nie chciałabym mieć ciebie w domu - zaczęła Elżbieta Zapendowska. Śpiewasz tak lekko półśrednio, ale jesteś wyrazista.

Następnie na scenie pojawił się Piotr Kita, który zagrał i zaśpiewał piosenkę C'est la vie z repertuaru Andrzeja Zauchy, czym zauroczył jurorów.

bDYPoOvb

Jest pan pierwszym nauczycielem muzyki, któremu daliśmy tak! Inni to byli antynauczyciele - zachwycała się Kora. Ma pan to coś, co artysta powinien mieć - dodał Łozo.

Sędziowie docenili również zespół Hatbreakers, The Black Horseman oraz 22-latka z Działdowa, Mateusza Śniegockiego. Zaskoczył ich za to występ kapeli The Toobes, której członkowie przyjechali na casting z... Mińska. Co ciekawe, ich wokalistą nie jest gitarzysta, ale perkusista, co nie zdarza się często i świadczy o dużych umiejętnościach.

Bardzo dobry perkusista z bardzo dobrym głosem - ocenił Adam Sztaba. Więcej takich zespołów jak wy, a Białoruś będzie wolna! - dodała Kora. Warto odnotować, że jurorzy odbyli chyba przyspieszony kurs języka angielskiego, bo jeszcze w poprzedniej edycji porozumiewał się nim jedynie Łozowski.

Ogromnym zaskoczeniem był występ niepozornej, ale pewnej siebie Olgi Matuszewskiej z zespołem. 24-latka ukończyła prestiżowy Berklee College w Bostonie, a teraz wróciła do kraju. Zaprezentowała piosenkę Dream, którą zdobyła serca i sędziów, i publiczności.

bDYPoOvh

Ja nie wiem, jaki masz głos, ale to jest szlachetne podejście do słuchacza, że nie epatujesz od razu, nie chcesz się pokazać - oceniła Kora. Zrobiło się tak ciepło, brzoskwiniowo - dodał rozmarzony Łozo.

Olga wraz z zespołem oraz białoruski The Toobes mogą być poważnymi kandydatami do wygrania programu. Wraz z nimi o udział w finale walczyć będzie jeszcze 30 innych uczestników. Komu kibicujecie?

bDYPoOvi
bDYPoOvC
KOMENTARZE
(100)
gość
9 lat temu
MBTM to bardzo dobry program. Jury ocenia bardzo sensownie i sprawiedliwie. Szacun.
gość
9 lat temu
Pudlu nie chcemy czytac o cpunach, i tych pseudo-gwiazdkach typu grycanki, siwiec, doda itp.
gość
9 lat temu
A kiedy Polska bedzie wolna??
bDYPoOvD
gość
9 lat temu
a co to kora nie na obserwacji w psychiatryku ?
gość
9 lat temu
No wreszcie sensowny komentarz
Najnowsze komentarze (100)
sn4aK9 qhcew...
9 lat temu
sn4aK9 <a href=" [url= [link=
gość
9 lat temu
THE TOOBES!!!!!!!!!!!!!!!
b
9 lat temu
Białoruś jest wolna. ....
gość
9 lat temu
Kibicuję zespołowi TUNE ,o którym tu ani słowa .KTOŚ SIĘ BOI KONKURENCJI?
gość
9 lat temu
MbTM-ostatni odcinek 30 09 2012 i już znam zwycięzcę-dla mni zespół TUNE !!!!!!.Płyta to kosmos ,a na koncertach jest odjazdowo . Klub Chwila -Warszawa 6 10 2012.-spotkajmy się i oceńmy ....
antykor
9 lat temu
Kora się naćpała z tym głupawym komentarzem o Białorusi ??? Od czego będzie wolna ??? od pracy ??? od SWOICH zakładów ??? Od SWOJEGO PRZEMYSŁU ??? Od SWOJEJ energetyki ???
gość
9 lat temu
świetnie granie,świetny zespół, świetne chłopaki!!!!!! w Polsce takich mało!!
gość
9 lat temu
Pudlu, przesadzasz. W poprzednich edycjach Kora i Sztaba też próbowali coś bełkotać po angielsku, wiec nie mów że tylko Łozo się nim posługiwał...
bDYPoOvv
mkm
9 lat temu
każdy w komentarzu może pisać co chce, a to że ktoś wyraził taką opinię to jego sprawa, widocznie ma racje skoro większość sie zgadza patrząc na te "łapki"
gość
9 lat temu
Po pierwsze Mateusz sniegoski nie ma 22 lat. Pudel kłamie. Buuiuuu. To mój kuzyn haha
gość
9 lat temu
Bardzo dobry program !!!! jury najlepsze ze wszystkich programow tego typu !
gość
9 lat temu
to bylo słabe
gość
9 lat temu
Ale jednak ta Kora jest wredna ! Jak ona zjechała tą biedną dziewczynę! Zdecydowanie przesadziła!!
gość
9 lat temu
Ta cała Kora tak napadła na jedną z uczestniczek,że jest nie inteligentna! Ale czy sama "ma rozum" skoro promuje narkotyki i jeszcze publicznie mówi jakie miała po nich próby samobójcze?!!!!!
...
Następna strona
bDYPoOvX