Trwa ładowanie...
Przejdź na

Saramonowicz KPI Z LESZ i "PRZYTULANIA MAGIKA"!

335
Podziel się:

"Lesz uświadomiła mi, że mogłem uratować Marylin Monroe, Janis Joplin..." Natalia nowym "hitem internetu"?

Saramonowicz KPI Z LESZ i "PRZYTULANIA MAGIKA"!
bESXLKvF

Polscy celebryci wyczuli w sukcesie filmu o Paktofonice dobrą okazję do lansu i pokazania, że "rozumieją młodych". Już na premierze pojawiło się wielu celebrytów, którym zależało, aby skorzystać z medialnego zainteresowania tragiczną historią Magika. Wśród nich Doda i Natalia Siwiec. Wszystkich z czerwonego dywanu przebiła jednak Natalia Lesz, która chcąc pokazać, że też rozumie problemy artystów i młodzieży, opublikowała felieton Jesteś Bogiem - film o samotności w tłumie wielbicieli. Zakończyła go słowami:

Poruszająca historia samotności w "wielkim świecie", jest uniwersalna. Nie tylko dla nas - artystów, ale dla wszystkich wrażliwych ludzi, nawet tych, którzy nigdy nie słyszeli o hip hopie. Dla innych- Ha I Pe Ha O Pe na zawsze!

Wyznała też, że gdyby poznała Magika i przytuliła go, być może byliby dziś parą jak Liber i Sylwia Grzeszczak (!). Niestety, w tym czasie "mieszkała i kochała" w wynajętym jej przez tatę apartamencie w Nowym Jorku:

bESXLKvH

Zawsze miałam słabość do zagubionych chłopców - wyznała. Do niepokornych osobowości. Może dlatego, zanim nawet obejrzałam film "Jesteś Bogiem", wciąż miałam idealistyczną wizję, że gdybym mocno przytuliła Magika, dzisiaj pisalibyśmy piosenki, niczym Liber i Grzeszczak. Stało się inaczej, bo w tym czasie, mieszkałam, studiowałam, kochałam i próbowałam stawiać pierwsze kroki zawodowe w Stanach. Zapomniałam też, że przytulało go wiele dziewczyn.

"Przytulanie Magika" wyśmiewa Andrzej Saramonowicz i jego znani znajomi z Facebooka. Znany scenarzysta, dziennikarz i dramaturg skomentował to tak:

Natalia Lesz - pisząc, że gdyby miała okazję przytulić Magika, ów żyłby do dziś szczęśliwie - uświadomiła mi, że mogłem w podobny sposób uratować Marylin Monroe, Janis Joplin, Joannę Dar'c, Heloizę, a może nawet i Kleopatrę, ale się jakoś kurwa - pechowo dla nich - nie złożyło...

Zobaczcie, dlaczego Natalia Lesz stała się nowym "hitem internetu": "GDYBYM PRZYTULIŁA MAGIKA, pisałby ze mną piosenki jak Liber"

bESXLKvN
bESXLKwi
KOMENTARZE
(335)
gość
9 lat temu
Brawo Saramonowicz...może głupie pseudo gwazdki będą się wreszcie bały, że ktoś wyśmieje ich wypowiedzi neandertalczyków!
gość
9 lat temu
Moj tata jest rolnikiem , tez moge być gwiazda?
gość
9 lat temu
ona jest żałosna, brak talentu, gdyby nie kasa tatusia nikt by o niej nie słyszał
bESXLKwj
engo
9 lat temu
A ten co się tak uaktywnił ostatnio? Lansuje się na krytykowaniu innych? Korwin Piotrowskiej nie przebije i tak.
gość
9 lat temu
przestancie robic z kolesia, ktory wybral dragi i uwierzyl, ze umie latac po wypaleniu skreta, jakiegos bohatera. narkoman , ktory olal wlasne dziecko, ale moze i lepiej, po co dz<iecku taki ojciec.
Najnowsze komentarze (335)
gość
7 lat temu
Jeśli da sie w butach stabilnie chodzic to pomysł super
oko
9 lat temu
ja p******e!!! saramonowicz !!!, madry to ty nie jestes, ale czsem cos trafnie skomentujesz, a wiec c**j ci w d**e i wolnosc:-)
Mati
9 lat temu
żałosne!!!! dla mnie to brak słów
gość
9 lat temu
a to d****a k***a
gościówa
9 lat temu
ba, być może mogłaby nawet powstrzymać samobójstwo Hitlera i Goebbelsa, dzięki czemu można by ich postawić przed trybunałem?
gość
9 lat temu
ta bardzo jej wspolczuje ze tata kupil jej tytul piosenkarki i chcialbym miec tak ciezko w zyciu
gość
9 lat temu
jak mozecie lansowac ta miernote, ani urody ani talentu, tylko kasa ojca ja promuje, takick "zdolnych" w polsce jest 28mil ludzi ale nie maja kasy a wlasciwie to kto to jest i skad sie wziol ten g**m
gość
9 lat temu
saramonowicz jest z*******y :D
bESXLKwb
olk
9 lat temu
Magik na Pudelku? Porobiło się...
gość
9 lat temu
...a kto to jest ta Lesz???
gość
9 lat temu
g****a pusta krowa z tej Lesz ;/
Katherine
9 lat temu
Świetna wypowiedź! Lesz nie potrafi się wybić od tylu lat a chce się wybić na legendzie polskiego HIP HOPU, która nie żyje! P****************u, s****a.
gość
9 lat temu
zwykła rura której kasa nie wystarcza bo chce być też sławna. A nie pomyślała o tym że może Magik nie byłby taką sprzedajną k***ą jak Liber?
gość
9 lat temu
Ku*wa .! Jak można sb kpić z Magika ; / On jest legendą polskiego hip-hopu a wy nadzywacznie macie to wszyscy w d***e. A ta Leszcz to i*****a ; /
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESXLKwU
bESXLKwV
bESXLKwW
bESXLKwX
bESXLKwY
bESXLKwD