Trwa ładowanie...
Przejdź na

35-letni Paddy Kelly w Warszawie! PAMIĘTACIE GO?

789
Podziel się:

The Kelly Family byli jednym z najpopularniejszych zespołów w Polsce. W 2000 roku Patrick przeszedł załamanie nerwowe i wstąpił do klasztoru...

35-letni Paddy Kelly w Warszawie! PAMIĘTACIE GO?
bETJvTvp

Pamiętacie jeszcze zespół The Kelly Family? W drugiej połowie lat 90-tych odnosił ogromne sukcesy w Europie, w Polsce mając ogromne rzesze fanów. Ich twórczość, mówiąc delikatnie, "nie przetrwała próby czasu". Dziś mało kto przyznaje się do bycia fanem Kelly Family czy Angelo :) Jeden z najbardziej popularnych członków zespołu, Patrick "Paddy" Kelly, w 2000 roku, w wieku 23 lat, przeżył poważne załamanie nerwowe. Odszedł z zespołu, a następnie wstąpił do klasztoru zgromadzenia świętego Jana we Francji. Przyjął wtedy imiona Jan Paweł Maria.

Dwa lata temu Paddy ogłosił, że występuje z klasztoru i wraca do muzyki. Nie zrezygnował jednak ze swojego zaangażowania na rzecz ruchów katolickich, które intensywnie wspiera. Nie zapomniał również o Polsce i (byłych?) fanach nad Wisłą - wczoraj zagrał podczas koncertu pt. Jan Paweł II - Papież rodziny.

Zobaczcie zdjęcia z występu i porównajcie je z tymi z czasów szczytu popularności Kelly Family. Przypomnijmy również największe hity zespołu. W grudniu Paddy skończy 35 lat.

bETJvTvr
bETJvTvx
bETJvTvy
bETJvTvz
bETJvTvA
bETJvTvS
KOMENTARZE
(789)
1609
9 lat temu
Tak!! Kiedys się słuchało muzyki teraz tylko gołe cycki i przekleństwa!! Stare dobre czasy!!
gość
9 lat temu
to były czasy ;)
gość
9 lat temu
Są soba. Nikogo nie udawali. Grali z serca.
bETJvTvT
paweł
9 lat temu
DAWNE CZASY
gość
9 lat temu
pamietam...pamietam....chociaż nie byłam ich wielką fanką....
Najnowsze komentarze (789)
Jan
rok temu
Paddy i Kelly Family to fenomen czau który zastał nam dany. Grali i grają dla młodych i starych. Na moje 70 te urodziny włączyłem parę piosenk z ich repertuaru.Między innymi Santa Mariya to wzbudziło zachwyt moich gości. Nigdy nie przestanę ich kochać.
gosc
4 lata temu
wh0cd527828 Generic For Cymbalta toradol online cost of plavix
gość
7 lat temu
Nad łóżkiem miałam plakat Paddego i ich wystep w Sopocie 96 nagrany na VHS !!!!
wierna fanka ...
7 lat temu
uwielbiam ich wszystich i ich piosenki to całe moje zycie
jola
7 lat temu
byłam ich fanką, lubiłam ich i lubię nadal.... - za to, że byli inni od ludzi z show biznesu
gość
8 lat temu
Kelly family to było coś. A teraz? jak cycków i tyłka nie pokaże to nikt nie usłyszy jak śpiewa. Dzisiaj nie trzeba reprezentowac soba nic, wystarczy się się ma ciało i że się je pokazuje. Ohyda
aga
8 lat temu
kelly family to zespól mojej młodości. Jestem rówieśniczką paddyego i nie wstydze się, że szalałam za nimi jak g****a i nadal słucham ich muzyki. Kiedy wychodzili na scenę nic więcej się dla mnie nie liczyło. To był jak teatr, jak spektakl, jak bajka... Kiedy paddy zaczynał śpiewać zamierało moje serce, kiedy się uśmiechał - w szystko inne przestawało mieć znaczenie a kiedy Angelo pierwszy raz zaspiewał I cant Help Myself, potem Because it's Love i w końcu I Will Be Your Bride zrozumiałam, że ten chłopak ma niezwykłe serce. Dzisiaj sledzę ich losy, bywam na koncertach Angelo. Paddy jest nadal wspaniały ale nie pasuje obecnie swoją twórczością do mojej wiary, dlatego pozostałam wierna jego dawnym utworom, w których mniej było religii katolickiej. W każdym razie The Kelly Family ceniłam i cenię za radość, za uczucia i za to, ze byli normalni. W tamtych szarych czasach byli tacy kolorowi! Zero sexu, zero golizny, zero wyuzdania.
aranże
8 lat temu
Can I use my Rock Band USB mic for online karaoke? aranże
bETJvTvL
audio accompa...
8 lat temu
Please Midi Songs For Birth.. audio accompaniment
beatka
8 lat temu
byli "są" świtni na zawsze we mnie zostaną wspomniania związane z nimi:) ]
Anka z Polski
8 lat temu
a ja mimo 33 lat nadal ich słucham i kocham całą ich rodzinkę. Nigdy nie wyrzeknę się ich muzyki. Zawsze będę dobrze wspominała ich i nie wstydzę się że byłam jestem i pozostanę ich wierną zakochaną do pisku fanką. Pozdrawiam wszystkich ludzi którzy nie zapomnieli o nich i ich muzyce.
gość
8 lat temu
PUDLU, on wziął ślub, a wy nic nie wiecie? Wstyd!
gość
8 lat temu
Założę się, że nie Twój wygląd nie jest wart jego splunięcia. Paddy jest boskim facetem!
gość
8 lat temu
A Angelo jest profesjonalnym perkusistą, ma swój zespół, gra z żoną i dzieciakami.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETJvTwE
bETJvTwF
bETJvTwG
bETJvTwH
bETJvTwI
bETJvTwn