Trwa ładowanie...
Przejdź na

Gessler zarabia 4 miliony ROCZNIE!

388
Podziel się

Opłacało się zostać celebrytką?

Gessler zarabia 4 miliony ROCZNIE!
bDYPcPqZ

Magda Gessler lubi wprawdzie narzekać, że jest tak zapracowana, że nie ma czasu na życie prywatne, czy nawet na ślub rodzonego brata (!), ale finansowo wychodzi na tym nieźle. Widać, że rezygnacja z życia osobistego jednak jej się opłaciła. Celebrytka prowadzi obecnie dwa programy kulinarne oraz dziesięć restauracji sygnowanych swoim nazwiskiem. Wszystko się ze sobą łączy. Dzięki restauracjom Gessler otrzymała pracę prowadzącej Kuchennych rewolucji, a teraz program promuje ją samą i należące do niej lokale.

Jak donosi Super Express, obroty niektórych z nich sięgają 250 tysięcy złotych miesięcznie. Magdzie zostaje średnio po 20 tysięcy na czysto z jednego. Do tego dochodzą pieniądze z TVN-u oraz kontrakty reklamowe. Już po 2 latach pracy w telewizji magazyn Forbes umieścił Gessler na 42. miejscu rankingu najcenniejszych gwiazd polskiego show biznesu.
Przykładowo: za reklamę suplementu diety na trawienie zgarnęła podobno pół miliona złotych. To tylko rozbudziło jej apetyt. W rozmowach z Lidlem uznała, że 3 miliony to za mało... Ostatecznie reklamodawca zdecydował się zaangażować Brodnickiego i Okrasę za jedną trzecią odrzuconej przez Gessler stawki.

bDYPcPrb

Jak wylicza tabloid, restauratorka bez trudu wyciąga 4 miliony złotych rocznie. Na tę sumę składa się zysk z jej restauracji sięgający niemal dwóch i pół miliona złotych, wynagrodzenie z TVN za prowadzenie dwóch programów, co daje łącznie 720 tysięcy, zyski marki kuchennej MG home (ok. 600 tysięcy), kampania reklamowa w telewizji za 400 tysięcy oraz zyski z książek (50 tysięcy).

Dodajmy jeszcze, że Gessler należy do tych celebrytów, którzy nie mają zwyczaju wychodzić za darmo z domu. Jej zwyczajowa stawka za pojawienie się na bankiecie wynosi... 20 tysięcy złotych. Zobacz: Górniak bierze po 30 tysięcy za przyjście na imprezę!

Być może dlatego nie przyszła na ślub własnego brata, Piotra Ikonowicza? Miała wtedy podobno ważne nagranie, a wesele wyprawiono w skromnym mieszkaniu w bloku. Jak myslicie, czy na imprezę szefa z TVN-u też nie znalazłaby czasu, gdyby kolidowała terminem?

bDYPcPrh

Zobacz: http://www.pudelek.pl/artykul/43952/gessler_nie_przyszla_na_slub_brata

bDYPcPrC
KOMENTARZE
(388)
gość
9 lat temu
Nieźle się dorobiła. Chociaż uważam że te stawki "gwiazd TVNU" są niemoralne i uwłaczają ludziom którzy ciężko pracują po 8 godzin dziennie. Dobrze wiemy jak jest.
gość
9 lat temu
szkoda że przy okazji jej odje*ało troszke
antje
9 lat temu
a tusk zarabia tyle na miesiąc
bDYPcPrD
gość
9 lat temu
nie widać tego po mniej .....:-) ...wszystkiego za pieniądze kupić nie można ....
gość
9 lat temu
niech sie w końcu ogarnie za tą kasę
Najnowsze komentarze (388)
gość
8 lat temu
kocham ja jest boska
ŻYGAM
9 lat temu
to jest obrzydliwe.
eugieda
9 lat temu
" A czemu ta surówka jest surowa ? "
gość
9 lat temu
Może nadaje się do prowadzenia programów, ale czy ktoś się zastanowił czy gotuje zdrowo..., a to przede wszystkim jest najważniejsze. Może to jest metoda na zarobienie forsy najpierw serwować ciężkie posiłki, a potem reklamować suplementy.
gość
9 lat temu
duzo sie musi nauczyc s***t.... bi widac na gotowaniu sie nie zna.
gość
9 lat temu
a ja przez 30 lat mam wegetowac bo musze kretyt m,ieszkaniowy splacac , pojebane zarobki gwiazd!
gość
9 lat temu
ciekawe czy za te miliony przekupi śmierć?
gość
9 lat temu
temu taka spasła
bDYPcPrv
gość
9 lat temu
Jest nikim zwykle z niej zareklamowane g***o ...c***a sie zna na kuchni...a jej restauracje to jeden wielki syf...wiem bo nie w jednej byłem i nie jednego próbowałem ....śmieć ....j***c przereklamowana k***e
gość
9 lat temu
przypomina swinie rozlazla.
gość
9 lat temu
przypomina swinie rozlazla.
gość
9 lat temu
Widac po niej ze wszystko przezera!
gość
9 lat temu
kiedy ona to przeżre??
gość
9 lat temu
POLACY OBUDŹMY SIĘ !!!!!!!!!!!! GONIĆ TE DARMOZJADY żYDOWSKIE Z POLSKI !!!!!!!!!!!!!!! GAZETY WYBORCZE SZECHTERA ,TVN .LISÓW ITP . DOŚ PONIŻANIA POLAKÓW PRZEZ TE RYJE
...
Następna strona
bDYPcPrX