Trwa ładowanie...
Przejdź na

Lance PÓJDZIE DO WIĘZIENIA i straci 150 milionów?!

248
Podziel się:

Dożywotnia dyskwalifikacja to najmniejszy problem Lance’a Armstronga... Groził kolarzowi z zespołu. "Skończę z tobą!"

Lance PÓJDZIE DO WIĘZIENIA i straci 150 milionów?!
bECJEgaJ

Ostateczny werdykt Międzynarodowej Unii Kolarskiej, która dożywotnio zdyskwalifikowała Lanc’ea Armstronga, a także odebrała mu wszystkie tytuły oraz medale, to dopiero początek kłopotów nieuczciwego kolarza. Po ujawnieniu, że sportowiec szantażował kolegów z drużyny i zmuszał ich do brania dopingu kolejni sponsorzy zrywają z nim kontrakty. Zobacz: Armstrong ZMUSZAŁ kolarzy do brania dopingu! Sponsorzy ratując swój wizerunek zrywają umowy, a niektórzy nawet domagają się zwrotu wypłaconych mu finansowych nagród za kolarskie zwycięstwa.

Jeśli Armstrong zostanie prawnie zmuszony do oddania pieniędzy, które wygrał dzięki dopingowi to może stracić aż… 150 miliony dolarów. Dodatkowo Amerykanin może usłyszeć zarzut krzywoprzysięstwa i iść do więzienia, ponieważ w 2005 roku zeznał przed trybunałem federalnym, że nigdy nie stosował dopingu.

Na tym nie koniec. Armstronogowi grozi również proces za groźby karalne, które rzucił pod adresem byłego członka zespołu US Postal. Lance bardzo nerwowo zareagował, gdy dowiedział się, że Tyler Hamilton postanowił przerwać zmowę milczenia...

bECJEgaL

Skończę z tobą, ty gnojku - obiecał Armstrong byłemu koledze.

Amerykanie są zszokowani tym bardziej, że oszustem okazał się człowiek, który robił z siebie bohatera w licznych książkach i przez lata zapewniał, że walczy z "nieuczciwymi oskarżeniami" o doping. Starał się, by wszyscy wierzyli, że rację ma tylko on jeden. Na szczęście nie wszyscy uwierzyli jego zeznaniom pod przysięgą. Okazały się być warte mniej więcej tyle co jego książki.

bECJEgbm
KOMENTARZE
(248)
seba
9 lat temu
brał doping nieuczciwie a inni harują jak cholera to niech teraz ma.
gość
9 lat temu
i słusznie.... oszukaniec! ;/
gość
9 lat temu
nie znosze mojej pracy ;(
bECJEgbn
gość
9 lat temu
ach Ci sportowcy :( już niczego nie potrafią zrobić bez sterydów !!!! Czy sport istnieje czy wszystkie rekordy to fikcja ??
gość
9 lat temu
Taki final kariery na skroty.
Najnowsze komentarze (248)
gość
9 lat temu
a ja sie wzruszałem czytając jego książki,które chyba teraz spalę
Frydz
9 lat temu
Co wy wiecie?! To jest jedno wielkie oszustwo, by go zniszczyć. Nikt z was pewnie nawet nie oglądał jego zwycięstw w TdF więc się nie wypowiadajcie. Jest to kolarz który był badany na doping najczęściej ze wszystkich sportowców na świecie i nigdy, ale to nigdy nie udowodniono mu dopingu. Tak jest i tym razem, został skazany za same poszlaki, przez ludzi którzy go nienawidzą i teraz mają szanse się odegrać. A przy okazji reszta społeczeństwa go znienawidzi, tak się niszczy ludzi bez jakichkolwiek dowodów. Tak jak 99% tutejszych wypowiedzi, ludzi którzy nawet dobrze nie wiedzą kim on jest, ważne by być poprawnym politycznie i go oczernić na zapas. Dal mnie do końca zostanie zwycięzcą 7 TdF.
gość
9 lat temu
A kto nie bierze dziś w sporcie ??????????????
gość
9 lat temu
potrzebuje pilnie 100 milonow euro
gość
9 lat temu
Owszem, tylko nikt mu tego nie udowodnił! Ja uważam, że ktoś chciał się go pozbyć i tyle.I nie bronie go tylko dlatego, że jest moim idolem.
gość
9 lat temu
jeden i drugi bierze jego złapali ma pecha wiem nie wszyscy biorą ebo jestem tylko kibicem a Marit Bjørgen ASTMA na płuca?????????????? pozdrawiam
gość
9 lat temu
tak kończy człowiek, którego ambicja przerosła mozliwości organizmu. szkoda lens, byłeś dla wielu drogowskazem i boharerem, skończysz jak kupa gówna, ale same do tego doprowadziłeś.
gość
9 lat temu
pudel piepszy a wy wierzycie
bECJEgbf
gość
9 lat temu
Nawet jeśli brał, to co z tego? Każdy w sporcie bierze ... witaminy i każdy nagle ma astmę. A, że on jest najsławniejszy to trzeba jego u****ć.
VT
9 lat temu
trzymaj si elance bedzie dobrze ;-)
Derek
9 lat temu
A znajdźcie mi kolarza, który nie brał. Trzymaj się Lance - koźle ofiarny.
gość
9 lat temu
wszyscy BRALI - nie on jeden! W tym sporcie wiekszosc bierze.
rfv
9 lat temu
Jego za doping skaża ale matke Madzi nie wsadzą do p*****a. Jaki ten świat jest sprawiedliwy xD hahah
gość
9 lat temu
ktos komus za malo zaplacil i tak to sie skonczylo.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECJEgbY
bECJEgbZ
bECJEgca
bECJEgcb
bECJEgcc
bECJEgbH