Znajomi Rozenek: MA 43 LATA!

1228
Podziel się

Potwierdzają, że Małgorzata z domu Kostrzewska urodziła się w 1969 roku. Dlaczego ukrywa swój wiek i operacje?

Znajomi Rozenek: MA 43 LATA!

Jak mogliśmy się ostatnio przekonać, Małgorzata Rozenek pogubiła się trochę między rzeczywistością a wykreowaną na potrzeby telewizji wersją swojego życiorysu. Znalazło się w nim kilka nieścisłości dotyczących np. miejsca zamieszkania, kwalifikacji do udzielania rad dotyczących sprzątania oraz nagle rozkwitłej urody. Rozenek oficjalnie nie zajęła stanowiska w sprawie domu, który sprząta w programie, a który oczywiście nie należy do niej, nie przyznała się do korzystania z pomocy chirurga plastycznego, a w kwestii gosposi i niani, które zatrudnia, złożyła dwa wzajemnie się wykluczające oświadczenia.

Efekt był dość zabawny. Wygląda na to, że celebrytka podpisała kontrakt ze stacją, który zobowiązuje ją do udawania w wywiadach udzielanych pod własnym nazwiskiem tej samej osoby co na antenie. Okazało się, że polscy widzowie są bardziej wyczuleni na fałsz niż brytyjscy, a może po prostu mają większe poczucie humoru. Faktem jest że poważne wywiady z Rozenek wypadały dość komicznie. W końcu postanowiono zmienić trochę strategię i obecnie Rozenek zapewnia już, że... "wcale nie jest perfekcyjna" :)

Widzowie zwracali przede wszystkim uwagę na to, że Rozenek zapomniała, ile ma naprawdę lat. Rzeczywiście, wygląda raczej na dobrze utrzymaną i zoperowaną 40-latkę niż kobietę po 30-tce. W końcu jeden z naszych czytelników zauważył, że zaledwie 2 lata temu występowała w telewizji jako "41-letnia matka dwójki dzieci". W wywiadach twierdzi jednak, że ma... 34. To też oficjalna wersja ze strony jej programu. Trochę głupio byłoby ją teraz zmieniać.

Ciekawe jest to, kto i dlaczego uznał, że 43-letnia pani domu jest za stara, żeby być "perfekcyjną". Czy naprawdę tak uważają?

Zapewnienia na temat młodego wieku trochę zdziwiły szkolne koleżanki Rozenek z podstawówki, szkoły baletowej i języka angielskiego, które, jak donosi tygodnik Życie na gorąco, na portalach społecznościowych i forach potwierdzają, że Małgorzata z domu Kostrzewska urodziła się w 1969 roku.

Uczyła się w Szkole Podstawowej nr 32 w Warszawie, ukończyła zaocznie prawo i tak się składa, że koledzy, którzy świetnie pamiętają ją z klasy oraz ze studiów mają obecnie po 42-43 lata. Na dowód wiarygodności swoich słów, podpisują się pełnymi imionami i nazwiskami. Raczej mało prawdopodobne wydaje się, by Rozenek rozpoczęła edukację w podstawówce jeszcze przed swoim urodzeniem.

Choć z drugiej strony, czy coś Was jeszcze zaskoczy?

KOMENTARZE
(1228)
gość
7 lat temu
niech ma nawet 50lat ale po co te klamstwa-czemu to mialo sluzyc-co za glupota
gość
7 lat temu
Nie rozumiem czemu kobiety sie wstydza swojego wieku? To chyba dobrze ze tak sie w wyglada w wieku 43 lat a nie 34...
gość
7 lat temu
i tak wszyscy umrzemy
gość
7 lat temu
a;e o co ten problem, czy to wazne ile ona ma lat :D
gość
7 lat temu
Chodzilem z nia do klasy ma 43
Najnowsze komentarze (1228)
Gość Stacy
rok temu
Ciekawa jestem czy pani rozenek majdan przeżyła czarnobyl w latach 80 -tych i po przebytym czarnobylu odczuwa skutki w formie zdiagnozowanej choroby przez specjalistę do końca życia, biorąc systematycznie leki.
Gość Stacy
rok temu
Ciekawa jestem czy pani rozenek majdan przeżyła w latach 80- tych czarnobyl i odczuwa skutki po przebytym czarnobylu w formie zdiagnozowanej choroby przez specjalistę ????!!!!!!
gość
rok temu
spytać się trzeba p.Jacka Rozenka... chyba wie ile ma lat p.Małgorzata
Gość Teresa S...
rok temu
Nie wiem ile ma Pani Małgorzato lat ale napewno to nie ten rok urodzenia. Kobieta gdy jest elegancka, zadbana to zawsze ładnie wygląda. Pani jest taka kobieta i myślę że po 1978r urodziła się Pani Ja widzę że młodość jest w Pani i tak proszę trzymać. Pozdrawiam.
Gość
rok temu
W programie wyglada bardziej na 32 niz 41 lat. A przeciez wtedy nie byla slawna. Poza tym co za roznica ile ma lat? Czy robi sie wielkie halo z wieku mezczyzn?
Gość
rok temu
Żałosna
gość
rok temu
A ta kobieta obok pana Jacka to kto???
Gość
rok temu
Biedna kobieta, pogubiła się w tej „ nowej” rzeczywistości. Jeżeli rzeczywiście jest młodsza, to powinna pokazać metrykę urodzenia i wtedy zamknęłaby usta wszystkim, a tak dalej brnie w te kłamstewka.
łau
2 lata temu
"ukończyła ZAOCZNIE prawo"
tak
2 lata temu
no to tak, 1 czerwca 2019 skończy 50 lat
Grzegorz Wojc...
2 lata temu
Nikt nikogo nie zmusza do udawania idioty. Albo się jest idiotą, albo nie. Jest jeszcze jedna opcja . Udaje się durnia za pieniądze , ale tylko i****a na to się zgodzi.
Gość
2 lata temu
G****a k******a!
gość
2 lata temu
a jej mąż chyba wie ile ona ma lat, w końcu trzech miała, niech si,,,,,,ę poprzedni wypowiedzą
Gość
2 lata temu
Nawet na te 40 lat po tych wszystkich zabiegach wygląda staro, ja mam 50 bez kosmetyczne i zabiegów i nie wyglądam gorzej. Jak ktoś się dowiaduję ile mam lato nie wierzy, muszę pokazać dowód i to jest radość. A nie zabiegi zabiegi jeszcze sobie trzeba odejmować lat, żeby czuć się młodziej.
gość
2 lata temu
czemu ma taki wytrzeszcz oczu?
gość
2 lata temu
strasznie wybałuszone oczy ma
gość
2 lata temu
no i co tylko 3 lata starsza od majdana
gość
2 lata temu
Ma chyba 48 lat skoro urodziła się w 1969r ?
Gość
2 lata temu
Ciekawe czy Radek zna prawde
doda
3 lata temu
Ja mam 60 lat i niewiele różni mnie od tej pani.
doda
3 lata temu
Ja mam 60 lat i niewiele różni mnie od tej pani.
BB
3 lata temu
Silikonowa lala, która jest starsza o 9 lat od tego wieku do którego się przyznaje!!!!!!!!!!!!
Miki
3 lata temu
Wszystko sztuczne bleee
gość
3 lata temu
Na moje, jeżeli urodziła się w 1969 ( patrz wyżej ) to ma 47 lat.
...
Następna strona