Trwa ładowanie...
Przejdź na

Znajomi Rozenek: MA 43 LATA!

1228
Podziel się

Potwierdzają, że Małgorzata z domu Kostrzewska urodziła się w 1969 roku. Dlaczego ukrywa swój wiek i operacje?

Znajomi Rozenek: MA 43 LATA!
bDZpzRuJ

Jak mogliśmy się ostatnio przekonać, Małgorzata Rozenek pogubiła się trochę między rzeczywistością a wykreowaną na potrzeby telewizji wersją swojego życiorysu. Znalazło się w nim kilka nieścisłości dotyczących np. miejsca zamieszkania, kwalifikacji do udzielania rad dotyczących sprzątania oraz nagle rozkwitłej urody. Rozenek oficjalnie nie zajęła stanowiska w sprawie domu, który sprząta w programie, a który oczywiście nie należy do niej, nie przyznała się do korzystania z pomocy chirurga plastycznego, a w kwestii gosposi i niani, które zatrudnia, złożyła dwa wzajemnie się wykluczające oświadczenia.

Efekt był dość zabawny. Wygląda na to, że celebrytka podpisała kontrakt ze stacją, który zobowiązuje ją do udawania w wywiadach udzielanych pod własnym nazwiskiem tej samej osoby co na antenie. Okazało się, że polscy widzowie są bardziej wyczuleni na fałsz niż brytyjscy, a może po prostu mają większe poczucie humoru. Faktem jest że poważne wywiady z Rozenek wypadały dość komicznie. W końcu postanowiono zmienić trochę strategię i obecnie Rozenek zapewnia już, że... "wcale nie jest perfekcyjna" :)

Widzowie zwracali przede wszystkim uwagę na to, że Rozenek zapomniała, ile ma naprawdę lat. Rzeczywiście, wygląda raczej na dobrze utrzymaną i zoperowaną 40-latkę niż kobietę po 30-tce. W końcu jeden z naszych czytelników zauważył, że zaledwie 2 lata temu występowała w telewizji jako "41-letnia matka dwójki dzieci". W wywiadach twierdzi jednak, że ma... 34. To też oficjalna wersja ze strony jej programu. Trochę głupio byłoby ją teraz zmieniać.

bDZpzRuL

Ciekawe jest to, kto i dlaczego uznał, że 43-letnia pani domu jest za stara, żeby być "perfekcyjną". Czy naprawdę tak uważają?

Zapewnienia na temat młodego wieku trochę zdziwiły szkolne koleżanki Rozenek z podstawówki, szkoły baletowej i języka angielskiego, które, jak donosi tygodnik Życie na gorąco, na portalach społecznościowych i forach potwierdzają, że Małgorzata z domu Kostrzewska urodziła się w 1969 roku.

Uczyła się w Szkole Podstawowej nr 32 w Warszawie, ukończyła zaocznie prawo i tak się składa, że koledzy, którzy świetnie pamiętają ją z klasy oraz ze studiów mają obecnie po 42-43 lata. Na dowód wiarygodności swoich słów, podpisują się pełnymi imionami i nazwiskami. Raczej mało prawdopodobne wydaje się, by Rozenek rozpoczęła edukację w podstawówce jeszcze przed swoim urodzeniem.

Choć z drugiej strony, czy coś Was jeszcze zaskoczy?

bDZpzRuR
bDZpzRuS
bDZpzRvm
KOMENTARZE
(1228)
gość
9 lat temu
niech ma nawet 50lat ale po co te klamstwa-czemu to mialo sluzyc-co za glupota
gość
9 lat temu
Nie rozumiem czemu kobiety sie wstydza swojego wieku? To chyba dobrze ze tak sie w wyglada w wieku 43 lat a nie 34...
gość
9 lat temu
i tak wszyscy umrzemy
bDZpzRvn
gość
9 lat temu
a;e o co ten problem, czy to wazne ile ona ma lat :D
gość
9 lat temu
Chodzilem z nia do klasy ma 43
Najnowsze komentarze (1228)
Prawo
rok temu
Może chciała skączyć prawo ale była za słaba w 2012 robiła 1 podejście oblała w 2015 r 2 podejście i też nie obroniła.
Gość Stacy
2 lata temu
Ciekawa jestem czy pani rozenek majdan przeżyła czarnobyl w latach 80 -tych i po przebytym czarnobylu odczuwa skutki w formie zdiagnozowanej choroby przez specjalistę do końca życia, biorąc systematycznie leki.
Gość Stacy
2 lata temu
Ciekawa jestem czy pani rozenek majdan przeżyła w latach 80- tych czarnobyl i odczuwa skutki po przebytym czarnobylu w formie zdiagnozowanej choroby przez specjalistę ????!!!!!!
gość
2 lata temu
spytać się trzeba p.Jacka Rozenka... chyba wie ile ma lat p.Małgorzata
Gość Teresa S...
2 lata temu
Nie wiem ile ma Pani Małgorzato lat ale napewno to nie ten rok urodzenia. Kobieta gdy jest elegancka, zadbana to zawsze ładnie wygląda. Pani jest taka kobieta i myślę że po 1978r urodziła się Pani Ja widzę że młodość jest w Pani i tak proszę trzymać. Pozdrawiam.
Gość
2 lata temu
W programie wyglada bardziej na 32 niz 41 lat. A przeciez wtedy nie byla slawna. Poza tym co za roznica ile ma lat? Czy robi sie wielkie halo z wieku mezczyzn?
Gość
2 lata temu
Żałosna
gość
2 lata temu
A ta kobieta obok pana Jacka to kto???
bDZpzRvf
Gość
3 lata temu
Biedna kobieta, pogubiła się w tej „ nowej” rzeczywistości. Jeżeli rzeczywiście jest młodsza, to powinna pokazać metrykę urodzenia i wtedy zamknęłaby usta wszystkim, a tak dalej brnie w te kłamstewka.
tak
3 lata temu
no to tak, 1 czerwca 2019 skończy 50 lat
Grzegorz Wojc...
3 lata temu
Nikt nikogo nie zmusza do udawania idioty. Albo się jest idiotą, albo nie. Jest jeszcze jedna opcja . Udaje się durnia za pieniądze , ale tylko i****a na to się zgodzi.
Gość
3 lata temu
G****a k******a!
gość
3 lata temu
a jej mąż chyba wie ile ona ma lat, w końcu trzech miała, niech si,,,,,,ę poprzedni wypowiedzą
Gość
3 lata temu
Nawet na te 40 lat po tych wszystkich zabiegach wygląda staro, ja mam 50 bez kosmetyczne i zabiegów i nie wyglądam gorzej. Jak ktoś się dowiaduję ile mam lato nie wierzy, muszę pokazać dowód i to jest radość. A nie zabiegi zabiegi jeszcze sobie trzeba odejmować lat, żeby czuć się młodziej.
...
Następna strona
bDZpzRvH