Poniedziałek 19.11.2012

Chylińska: "Hołownia odmienił moje życie!"

Agnieszka Chylińska Szymon Hołownia

Chylińska: "Hołownia odmienił moje życie!"

Agnieszka Chylińska w jednym z niedawno udzielonych wywiadów postanowiła zwierzyć się czytelnikom, że znajomość z religijnym Szymonem Hołownią "odmieniła jej życie". I to mimo że początkowo, jak wyznaje, była do niego nastawiona raczej sceptycznie.

W trakcie nagrywania pierwszej edycji "Mam talent" poznałam Szymona. Było to jedno z najważniejszych spotkań w moim życiu. Nic tego nie zwiastowało - wspomina. Przeciwnie, poszłam z nastawieniem: "Aha, to jest ten gościu, ten nawiedzony". A potem już poszło. Jest taka zasada, żeby jednak świadczyć swoim życiem. Żeby nie pierdolić, tylko żyć.

Zdaniem Chylińskiej, postawa Szymona skłoniła ją do wprowadzenia wielu zmian w życiu. Postanowiła się nawet nawrócić. Wprawdzie nie dokonała jeszcze ostatecznego wyboru, ale najwyraźniej intensywnie nad tym myśli.

Tak jak odblokowało mi się pragnienie oddania się komuś w miłości, tak samo naszła mnie tęsknota za tym, by poszukać Boga - wyznaje piosenkarka. Nie określonego w jakiejś religii, tylko jako absolutu.

Nie wiedzieliśmy, że Szymon potrafi mieć aż taki wpływ na celebrytów.

Zobacz też: Hołownia o Bonieckim: "WPAKOWAŁ SIĘ W TARAPATY"

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (320)

Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 19.11.2012 19:49
Zaskakuje pozytywnie.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 19.11.2012 19:55
Pani Agnieszko jak to życie zmienia a pamiętam panią jak mówiła o rozpierdziusze jak Pani nie rodziła.Że to straszne bo wagima jest rozpierdzielona.Ja w tym czasie urodziłam drugie dziecko i jak to słyszałam to mi po prostu słabo było.Ja rozpierdziolona i 10 kg nadwagi .masakra.Jestem na swoim !!!!!!!!!!!!!!Dwoje dzieci urodzilam-parka.Co chciałam i wróciłam do sojej wagiinjest ok
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 19.11.2012 19:58
prokop jaki pulpet ^^
Odpowiedz
1 0
zgłoś
dstvr 19.11.2012 19:58
Prokop ma rysy szlachetne jak ten sprzedawca zegarków z przejścia podziemnego.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 19.11.2012 20:09
tylko przstań Agnieszko bluzgać i przeproś nauczycieli za swoje ordynarne niegdyś zachowanie, no i usuń te obleśne tatuaże
Ładowanie komentarzy…