Czwartek 29.11.2012

Lider grupy Weekend: "Życie rodzinne uległo degradacji!"

Radosław Liszewski Weekend

Lider grupy Weekend: "Życie rodzinne uległo degradacji!"

Niedawno pisaliśmy o wielkim sukcesie muzyki disco polo, a dokładniej rekordzie zespołu Weekend, którego hit jest najczęściej odtwarzanym polskim kawałkiem na YouTubie. Od tego czasu nadal ilość odsłon nadal rosła. Obecnie piosenka Ona tańczy dla mnie ma już ponad... 21 milionów odsłon. Lider grupy chwalił się, że dzięki popularności kawałka kupił sobie "dwa domy i dwa jachty". Zobacz: "Miliony ludzi nie mogą się mylić! MAM DWA DOMY I DWA JACHTY!"

Radosław "Lis" Liszewski był niedawno gościem Dzień Dobry TVN, gdzie opowiedział o swoim gwiazdorskim życiu. Zespół Weekend gra nawet 24 koncerty w miesiącu. Nic zatem dziwnego, że rzadko bywa w domu.

Graliśmy kilkukrotnie już na weselu, jako atrakcja - przyznaje Liszewski, który stwierdził niedawno, że za pieniądze zagra dla dowolnej partii politycznej. Wiadomo to jest koncert 20-minutowy, aby nie przeciągać. Aby był niedosyt, a nie przesyt. Ludzie widzą nas z ekranów telewizora na wyciągnięcie ręki i jako atrakcja to jest coś niesamowitego.

Życie rodzinne uległo troszeczkę degradacji nie będę tego ukrywał - dodał. Jesteśmy na okrągło na walizkach. Po pięć dni w tygodniu wyjeżdżamy. Tak na razie żyję. Jak długo tak pożyję, czas pokaże. To jest nasze pięć minut.

Jak myślicie, długo potrwa moda na disco polo w ich wykonaniu?Swoją wersję piosenki Ona tańczy dla mnie nagrał właśnie CeZik:

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (480)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.11.2012 14:38
gość: Trzeba być skończonym tępakiem aby tego g...wna słuchać.
spierdalaj popaprańcu
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 30.11.2012 15:54
Atrakcja na weselu HA Ha Ha !!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.11.2012 16:17
Panowie mają takie miny.... bo omineła ich okazja na to by kupić Meble bambusowe po promocyjnych cenach!
Odpowiedz
0 1
zgłoś
paulusia. 30.11.2012 16:25
Radziuuu to jest Twoje 5 minut wykorzyustaj To jestes wielki,, zaona powinna cie zrozumiec ...zreszta zapewne jak zobaczyc kupe kasy zakupy kosmetyki pokocha Cie na nowo !!!! buzki ;*
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 30.11.2012 17:38
kiedy minę dzał tej piosenki,ten zespół już nie będzie taki popularny,chociaż nadal będą grać piosenki,bo dico polo cał czas jest popularne
Ładowanie komentarzy…