Poniedziałek 03.12.2012

Córka Skrzyneckiej BĘDZIE NA SIEBIE ZARABIAĆ!

Katarzyna Skrzynecka

Córka Skrzyneckiej BĘDZIE NA SIEBIE ZARABIAĆ!

Katarzyna Skrzynecka długo czekała na spełnienie marzeń o zostaniu mamą. W końcu, w wieku 40 lat udało się założyć rodzinę i obecnie razem z mężem wychowuje córeczkę o imieniu Alikia Ilia. Z tej okazji była prowadząca Taniec z gwiazdami zaliczyła już wiele okładek oraz wywiadów, w których opowiedziała o swoim nowym życiu. Skrzynecka nie kończy jednak na zdjęciach w prasie.

Jak donosi magazyn Show, aktorka podpisała już kontrakt i do sklepów trafi niebawem linia ubrań oraz zabawek dla dzieci sygnowanych oryginalnym imieniem jej córki. Myślicie, że wybierała je już z myślą o przyszłym "brandzie"? Jak się dowiadujemy, pierwsza "praca" jest prezentem dla małej Illi z okazji jej pierwszych urodzin.

To są kocyki, ręczniki, szlafroczki, ramki na zdjęcia i zabawki. Wszystko inspirowane imieniem mojej córeczki - cieszy się Skrzynecka.

Całkiem niedawno Katarzyna żaliła się, że nielubiane przez Polki telewizyjne matki-celebrytki też mają ciężkie życie i muszą jakoś zarabiać. W wolnym zawodzie nie przysługuje nam urlop macierzyński. A my też spłacamy kredyt mieszkaniowy - żaliła się.

Trudno się nie zgodzić. Luksusowe życie przecież kosztuje. Miejmy nadzieję, że promocja córki się opłaci.

Zobacz: Skrzynecka broni matek-celebrytek!

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (636)

Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 04.12.2012 19:33
Nie mogę juz słuchac o ich kredytach żenujące
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.12.2012 19:33
Nie mogę juz słuchac o ich kredytach żenujące
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.12.2012 19:39
Bo nie ma jeszcze pigmentu i jak bd starsza to zmieni jej sie na brazowy!!!!!!!!!!11
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 04.12.2012 19:49
gość:
gość:
gość:
gość: Ej Oni mają brązowe oczy ona niebieskie :/ Łoooo :D Co się dzieje ? ?
to sie dzieje tłumoku ze brak ci podstaw wiedzy na poziomie gimnazjum
Jest coś takiego,jak zjawisko nazywane TELEGONIA, które polega mniej więcej na tym,że jeśli kobieta miała przed swoim mężem innych partnerów(chłopaków,mężów,kochanków) i współżyła z nimi wcześniej, to każdy z jej byłych facetów przystawił na niej pieczęć energetyczną podczas stosunku lub stosunków.Po wielu latach,kiedy kobieta zachodzi w ciążę z aktualnym partnerem i rodzi dziecko,to dziecko takie może nosić cechy wyglądu lub charakteru któregoś z poprzednich partnerów kobiety(szczególnie pierwszego partnera seksualnego w życiu) pomimo tego,że małżonek jest biologicznym ojcem dziecka. Z telegonią związana jest teoria,że pierwszy partner seksualny przekazuje swój wzór energetyczny na wszystkie komórki jajowe młodej dziewczyny(kobiety),których ilość jest określona od urodzenia(komórek jajowych nie przybywa,lecz ubywa z każdym miesiącem podczs menstruacji przez całe życie kobiety).Pani Katarzyna nie była dziewicą,kiedy wychodziła za mąż za pana Łopuckiego,więc zjawisko wystąpienia telegonii jest pewne i stąd niebieskie oczy u dziecka.
najwyraźniej pierwszy kochanek Twojej matki pozostawił szkodliwy ślad energetyczny w Twoim mózgu
to dobre zamiast oczy to mozg trafilo..
Odpowiedz
0 0
zgłoś
llo 04.12.2012 20:25
kazde male dziecko ma niebieskie oczy baran.ie
Ładowanie komentarzy…