Steczkowska O KOŃCU ŚWIATA: "Zagłada będzie trwała około 7 lat!"

651
Podziel się

"Będzie dużo zmian na poziomie energetycznym" - tłumaczy Justyna. "Nawet Jan Paweł II o tym wspominał, czy Maria Magdalena."

Steczkowska O KOŃCU ŚWIATA: "Zagłada będzie trwała około 7 lat!"

Do końca świata pozostało pięć dni. Przypomnieć o tym postanowiła Justyna Steczkowska, na łamach Super Expressu. Na szczęście artystka uspokaja - "jest przekonana, że Ziemia przetrwa". Przynajmniej na razie. Czekają nas jednak "zmiany na poziomie energetycznym". Piosenkarka przekonuje, że rok 2012 rok jest przełomowy. Zajdą zmiany, które będą miały wpływ na losy świata. Do zagłady pozostało około 7 lat:

Majowe, Aztekowie mówią, że zagłada będzie trwała około 7 lat. To czas, byśmy zmienili swoją świadomość i wkroczyli w wyższą. Nastaje więc cudowny czas, jeśli będziemy potrafili z tego skorzystać - mówi Justyna.

Nie sądzę, żeby był koniec świata taki, że nagle nastanie ciemność. Na pewno będzie dużo zmian na poziomie energetycznym i będziemy to bardzo odczuwać przez lata. Nie jestem w stanie przewidzieć, co będzie w 2013 roku. We wszystkich przepowiedniach - nie tylko w naszej religii chrześcijańskiej, czyli ojciec Pio, przepowiedni fatimskiej, czy nawet Jan Paweł II o tym wspominał, czy Maria Magdalena, ale też dawnych ludów, takich jak Aztekowie, czy Indianie, Majowie, później Egipcjanie, tak samo jak Nostradamus i wszyscy, którzy potrafili przewidzieć więcej i byli już na tym wysokim poziomie duchowym - wszędzie rok 2012 gdzieś się przewija.

Trzymamy kciuki, żeby okazało się, że "duchowy poziom" Justyny Steczkowskiej jest jednak zbyt wysoki.

Myślicie, że odmawia "Nowennę Pompejańską"? ;)

KOMENTARZE
(651)
gość
7 lat temu
Ale o której ma być ten koniec świata, bo nie wiem, czy budzik nastawiać, czy cuś..
gość
7 lat temu
nasz kochana wrozka Dżastin :D
gość
7 lat temu
W 2012 zmiany energetyczne - w Polsce podpisano umowę o obniżenie cen gazu :D Za 7 lat moi kochani będzie taka sama paplanina co teraz...
gość
7 lat temu
Justyna nie chrzań jak potłuczona. Codziennie ktoś umiera i dla niego świat się kończy. Jakie to am znaczenie czy dla mnie to będzie jutro za 7 dni czy 7 lat. To nieuniknione.
Pustelnik
7 lat temu
Jak ktoś to wierzy to przyjmę wasze rzeczy ;p
Najnowsze komentarze (651)
Gość
6 lat temu
co za pusta justyna
gość
6 lat temu
Jak to później Egipcjanie? W momencie kiedy Aztekowie, Majowie i Inkowie zaczęli tworzyć swoje cywilizacje, cywilizacja egipska już nie istniała...
Gość
6 lat temu
Moze I odmawia, skoro jej sie dobrze wiedzie... Poza tym po co chciala 3-go dziecka, skoro zaglada jest bliska ?
gość
7 lat temu
Dziwna ta kobieta z namalowana ostro kreską nad oczami.
gość
7 lat temu
Ludzie mają się porozumiewać za pomocą przesyłania myśli i żadna elektronika nie będzie już potrzebna, a domy będą budowane na wysokich palach i prawie pod niebem będą mieszkać
gość
7 lat temu
nie ma się co śmiać, Przepowiednia Fatimska jest powszechnie dostępna w internecie. lepiej przeczytajcie i zacznijcie się modlić.
None
7 lat temu
...bo 21 grudnia 2012 roku rozpoczął się nowy baktun po prostu. odsyłam do wikipedii
gość
7 lat temu
Jaka ona brzydka., ten nos, co za maszkara. Tyle kasy i dalej taki potwór. Jej już nic nie pomoże, sztuczne cycki
gość
7 lat temu
nowenne pompejanska, padlam xD
gosc
7 lat temu
jak zdejmie ta tapete z twarzy to moze zacznie mandrzej mowic znawczyni od wszystkiego
gość
7 lat temu
u mnie juz prąd wyłączyli...
gość
7 lat temu
I****i..wszędzie i****i... Cz wy naprawdę nie rozumiecie że ona ma rację? Już widzę te nową erę z ludźmi waszego pokroju...
gość
7 lat temu
z całą pewnościąś
gość
7 lat temu
oszalała, oj jusia litości
...
Następna strona