Trwa ładowanie...
Przejdź na

"BYŁ ZAMACH? To Kaczyńska powinna ODDAĆ 3 MILIONY!"

1288
Podziel się

"Jeżeli polisa nie obejmuje zamachu, a Marta twierdzi, że jej rodziców zamordowano, to powinna zwrócić pieniądze."

"BYŁ ZAMACH? To Kaczyńska powinna ODDAĆ 3 MILIONY!"
bDfjHbcR

Poseł Platformy Obywatelskiej, Andrzej Halicki, jakiś czas temu wypowiedział się na swoim Twitterze na temat teorii zamachu w Smoleńsku, o którym niedawno po raz kolejny wypowiedziała się Marta Kaczyńska. Skoro w Smoleńsku był zamach, to Marta Kaczyńska wyłudziła 3 miliony złotych - napisał ostro na swoim profilu. Zobacz: "Skoro był zamach, KACZYŃSKA WYŁUDZIŁA 3 MILIONY!"

Komentarz posła wywołał oburzenie nie tylko wśród zwolenników PiS-u, ale nawet kolegów z tej samej partii. Adam Szejnfeld przeprosił Kaczyńską za wypowiedz Halickiego. Pomimo to ten podtrzymuje swoje zdanie w dzisiejszej rozmowie z Super Expressem:

Jeżeli polisa nie obejmuje zamachu, a Marta twierdzi, że w Smoleńsku był zamach i że w związku z tym jej rodziców zamordowano, to powinna zwrócić pieniądze. Mówię to także pod adresem głównego oskarżonego. W tym wypadku to nie jest Marta Kaczyńska, tylko prezes PiS Jarosław Kaczyński. To on powiedział o potwornym morderstwie dokonanym z udziałem czy świadomością rządu, a Marta Kaczyńska zaczęła to powtarzać - dodaje i stwierdza:

bDfjHbcT

Nie można mówić jednego, a w życiu, po cichu akceptować, że stało się coś innego. Był zamach? To powinno się oddać te trzy miliony złotych.

Zgadzacie się z jego argumentacją?

bDfjHbdu
KOMENTARZE
(1288)
Muszka
8 lat temu
Pewnie że się zgadzam
gość
8 lat temu
ZDECYDOWANIE TAK
gość
8 lat temu
Zgadza się - albo wypadek, albo zamach...
bDfjHbdv
gość
8 lat temu
Szkoda tylko tych wszystkich ludzi którzy tam zgineli...Teraz inni robią z tego szopkę
gość
8 lat temu
wszedzie tylko ta kasa...
Najnowsze komentarze (1288)
P.z S.
7 lat temu
I ma facet racje !!!
gość
7 lat temu
tak, zgadzam sie z Panem Halickim, niech odda te pieniądze i zabierze się za uczciwą pracę.
BELLA WSCIEKL...
7 lat temu
Jajeczko mozna zniesc !!!w kazdym razie ,nikt zwyczajny za takie tragedie!!!!!!! nie dostaje takich pieniedzy jako zadoscuczynienie !!!czy zapomogi!!!!!!
Gość
7 lat temu
Zamach nie zamach. Faktem jest ze rodzice nie zyja. I nie bylo to samobojstwo. A ubezpieczenie jest w wyniku smierci. Wiec o co tu rwac szaty. Rodzice nie zyja i wyplacono jej ubezpieczenie w zwiazku z ich smiercia.
gość
7 lat temu
I całkowicie się zgadzam z Panem Halickim.
gość
7 lat temu
OCZYWIŚCIE że tak
Maria
7 lat temu
Pan Halicki ma racje.
gość
8 lat temu
tak
bDfjHbdn
polak
8 lat temu
kaczynscy wyludzaja wszystko zwlaszcza tlen
polak
8 lat temu
zwrot +odsetki za oszustwo ,polak na odszkodowanie musi czekac ,atu kasa odrazu -zamach jesli znajda resztki bomby ,,czyje beda odciski""
polak
8 lat temu
wredna karierowiczka tylko kasa ona nawet niewie zkim ma dzieci ,ale u kaczynskich falsz jest jak tlen .Aby do koryta zamiast wladzy kiszonka i sruta
gość
8 lat temu
przemysł pogardy wobec marty zainicjowany przez PO????JUZ JA TRZEBA ATAKOWAĆ???NO TAK JESZCZE BY ŚMIAŁA SPYTAC JAK ZGINĘLI JEJ RODZICE???a to pytanie denerwuje pewno wielu w polsce
gość
8 lat temu
Większość POmiotów zabiłaby swoich rodziców,gdyby byli tak wysoko ubezpieczeni
gość
8 lat temu
Większość POmiotów zabiłaby swoich rodziców,gdyby byli tak wysoko ubezpieczeni. Normalna dziewczyna,sporo tu piszących,to rozwory. Pani marto jest Pani Super Kobietą i Matką. A figura cudo !!! Podziwiam Panią, że potrafi Pani tak pięknie godzić obowiązki. Jest pani super nowoczesna kobietą. Tak trzymać ! oj... trzeba atak przypuścić na Panią Martę za to, że stryj odważył się na podważanie jedynego słusznego rządu, że wytknął im wszystkie porażki, a na dodatek przchytrzył z tabletem...
...
Następna strona
bDfjHbdP