Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wypłacili sobie 27 MILIONÓW z Amber Gold!

381
Podziel się

Marcin P. sam robił przelewy sobie i żonie. Ich firma nie prowadziła księgowości...

Wypłacili sobie 27 MILIONÓW z Amber Gold!
bDKcYUiJ

Jak można było się spodziewać, aresztowanie i postawienie prokuratorskich zarzutów Marcinowi P. i jego żonie Katarzynie nie przeszkodzi im w luksusowym życiu po odsiedzeniu - zapewne niezbyt wysokiego - wyroku. W październiku tygodnik Wprost informował, że mimo licznych roszczeń poszkodowanych klientów Amber Gold, nie wszystkie hipoteki nieruchomości należących do obrotnego małżeństwa zostały zajęte. Zobacz:Katarzyna "Amber Gold" usłyszała 8 zarzutów! (ZDJĘCIA).

Dziś okazuje się, że para oszustów jest ustawiona do końca życia. W ciągu 2 lat wypłacili sobie bowiem z pieniędzy klientów aż... 27 milionów złotych! Robili to osobiście, bo nie zatrudniali księgowej.

Z ustaleń prokuratury wynika, że prezes Marcin P. i jego żona Katarzyna zarobili w Amber Gold łącznie blisko 27 mln zł - relacjonuje Gazeta Wyborcza. Pobierali stosunkowo niewielkie pensje, ale w roku 2010 na umowy zlecenie i o dzieło Marcin P. otrzymał 4,2 mln zł, a jego żona 3,3 mln zł. Rok później oboje wzięli po 9,7 mln i tym samym stali się jednymi z najlepiej opłacanych prezesów w Polsce, bijąc na głowę nawet dochody szefów spółek notowanych na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (średnia prezesów spółek z WIG 20 to 1,75 mln zł rocznie).

bDKcYUiL

Obecnie trwa ustalanie, czy praca państwa P. faktycznie była "warta" tych milionów. Jeżeli syndyk uzna inaczej, przynajmniej część tej kwoty powinna zostać włączona do masy upadłościowej. Przypomnijmy, że w momencie ogłoszenia upadłości, w Amber Gold zostało tylko 140 milionów złotych z 700 milionów, które wpłacili jego klienci.

bDKcYUiR
bDKcYUjm
KOMENTARZE
(381)
gość
6 lat temu
UWAGA NA KABAŁĘ. To okultyzm i magia! Antychrystem promującym Kabałę w Polsce jest oszust z Krotoszyna. Podający się za inwestora ,,rabi’’ Michał Konieczny proponuje super-dochodowe lokaty w nieruchomości. To następna afera typu Amber Gold, tyle że MK Estate z Krotoszyna. Jeszcze odbiera telefony i zapewnia o zwrotach pieniędzy uduchowionymi kazaniami ale pieniędzy z lokat jak nie było ta nie ma. OSZUST Z POLSKI ZDEMASKOWANY
gość
6 lat temu
no i co że są ustawieni????po wyjściu z p*****a ludzie im życ nie dadzą
gość
6 lat temu
PO doprowadzili do tego ,że w tym kraju dobrze sie żyje złodziejom,kuwiarzom i pijakom.krętaczom.Taki mamy rzad!! na to pozwala bo sami sa podobni.
bDKcYUjn
gość
6 lat temu
W normalnym kraju majtątki pochodzące z oszustw zajmują w całości ale Polska platformy NIEobywatelskiej jest rządzona przez nie gorszych złodziei i oszustów więc zrobili prawo aby im coś zostawić
ADAM
6 lat temu
MAX 6MIL (MO)
Bolo I Lolo
8 lat temu
Do Poszkodowanych: Proszę zapoznać się i napisać wniosek o przepadek mienia w grupie zorganizowanwej, to co zrobili przy współudziale rządzących to straszliwa podłość--Pisać do Prokuratury w grupie wielka moc . Wniosek można znależć w internecie .Ustawa która została złamana to Ust. z 16 listopada 2000 roku Dz.Ust. nr.114 poz.1191 która mówi kto powinien i na czyj koszt powiadomić inwestorów---każdą ustawe można znaleźć na stronie Sejmu w zakładce :" Internetowy System Aktów Prawnych" powodzenia.
gość
8 lat temu
UWAGA!! poszukuje poszkodowanych którzy utopili w AG więcej niż 50 tyś PLN i są zdeterminiowani żeby to odzyskać. Mam plan działania. Kontakt na justify@safe-mail.net w mailu proszę podać miasto i utopioną kwotę.
gość
8 lat temu
A może jednak odzyskać sprzedane za 1 euro samoloty. Nie jestem przekonany , żeby ludzie wpłacający pieniądze do AG ponosili za swój czyn 100% odpowiedzialność.
zorro
8 lat temu
jednym słowem dobrze wykombinował,na zus niema co liczyć!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
8 lat temu
heh to dlatego w Polsce tak malo zarabiaja bo oni kradli heh
gość
8 lat temu
Fajny teledysk Magda Przychodzka Jaskółeczka i super nowa piosenka Gusła
gość
8 lat temu
Już pewnie gdzieś na wybrzeżu koło 3miasta budują bliźnika z Tuskiem. Rudy im go przypilnuje przez rok odsiadki. A naród posiedzi po 3-5 lat za torebkę JARANIA !!!
andrzej talar
8 lat temu
wzór biznesu. dla mnie bohater. tyle kasy i ani jednego strzału. i wyroki miał i dał rade. a może jeszcze premiera upaprze. brawo. teraz Polska
bDKcYUjf
ja to ja
8 lat temu
i szczerze im gratuluje i jeden wielki h w d tym, co ulokowali tam środki i teraz płaczą. ludzie jak do mnie przychodza stare baby i mówią: "szukam BANKU skok stefczyka" , albo "mam konto u ojca mateusza" to mnie krew zalewa i opierniczam tych tumoków z ciemnogrodu, że bank to bank, knf to knf, system bankowy to system bankowy, prawo dewizowe, bfg...de bi le nie znają się na niczym tylko %, %, % gdzie większy %. tuki do nauki XXI wiek a ciemnogród jak w średniowieczu, gratuluję marcinowi i jego żonie, zrobili to w wielkim stylu i nie powinni być karani za głupotę prostaków
...
Następna strona
bDKcYUjH